Zpětná vazba Problémy hry 16.5. / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Zlatá rybičko je tedy nepohoda v pohodě ... sem se jen lekla, že mi z těch opic už hrabe xD
     
    Honzulka05, Xenie6161 a burds tohle ocenili.
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :sleepy:hmmm,dnes je uz streda a este stale ziadne info o oprave ;),nezabudli na nas- premium hracov? ;)
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    zabudli ... ta oprava jim nic nepřinese - frčí jen akce, kde se nakupuje, na to mají čas, nějaká oprava u Kubíka, pche :cry:
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Medvánek - a přece nezabudli :D Kuk tady
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  5. Marki23

    Marki23 Pisálek fóra

    Jsem lvl 94 na farmě a na baha 295. A i přesto nemám vše otevřené. Akci se zůčastním s ledovým klidem. Co udělám udělám. Jde mi spíše o to, že Chrám opic neni omezený od kterého lvl. Tedy, pro nováčka, to skončí vlastně hned. Ani nezačne. Protože nemá z čeho,úkoly plnit. A když si tady člověk pročte fórum tak pro jisté lidi kdyby farma byla zrušena úplně nastane asi konec světa :)
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    nevím, nevím, do konce "dnes" už moc nezbývá a nic se neděje ...
     
    burds tohle ocenil(a).
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, sice nejsem prémiový hráč a možná jsem něco přehlédla, ale Kubík ještě nebyl u všech opravený?
    Já tam mám teprve 7 dní... Od výpadku. Klidně budu čekat dál, to neva.

    Edit: Prosím již neodpovídat, bylo opraveno. :D
     
    Naposledy upraveno: 25/5/18
    burds tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Medvánek - pozeptám se ;)
     
    sisinka a burds tohle ocenili.
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD možná nezabudli, ale nezvládli, nestihli, nechtěli (vyberte si, co se vám líbí) ... ale jak jsem psala výše - za Kubíka se neplatí, tak se možná, ale jen možná bude opravovat později, nejprve je třeba si vydělat ...
     
  10. viki1972

    viki1972 Zelenáč fóra

    No, mě jako relaxového hráče, to neoslovilo vůbec :) ale nikomu nic neberu 100 lidí 100 chutí. Jen jsem se divila, kolik lidí tady dělalo humbuk že nejede farma. A přitom na tom prémiu nic není,tedy pro mě. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.