Zpětná vazba Problémy hry 16.5. / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem prémiový hráč, tak mám smolíka ;):oops: Postupuji za 3,5 dne v levelu za 25 M BZ a toto mne opravdu hodně poškodí, bo sklízím nebe a parky přesně po 12 hodinách a budu mít hned tři výpadky, bo teď už nebude mít cenu udělat ranní sklizeň, bo večerní by byla v noci. Sklízím kolem 6 a 18 hodiny, takže ve středu večer, čtvrtek ráno a večer, to je BZ a TBZ jak hodin na kostele, to tedy nevím, jak nám RT nahradí. Večerní sklizeň také nemůžu dělat, protože jsou určité řádky, které potřebuji odkliknout na ranní sklizeň, aby to mělo ten správný účinek. Nu což nadělám, tak taky doufám, že dostaneme balík i za minulou akci, která se po chybách jen prodloužila a kompenzace žádná i když ..... kompenzace je teď téměř za každou akci, tak už s tím opravdu naše milé RT něco dělejte, bo takto to fakt do budoucna nepůjde. Co kdyby jste se vrátili k tomu, co bylo zkraje farmaření? Jedna akce - týden volna - další akce, ale to by se nesypaly eura od platících hráčů, chápu, ale děláte si z farmy dojnou krávu a kdo chce víc, nemá nic. Tak to prostě je a nic s tím neuděláte. Hráči jsou otráveni a budou sypat čím dál méně do takto chybové hry. A to, co třeba v tajemnu dostaneme za své těžké korunky, tak to fakt nestojí za to, raději si počkám, až to bude zase v nějaké akci a nejsem sama. Protože jsem zjistila, že novinky nemusím mít zrovínka hned, že úkoly v družstvu neutečou, nemají nožičky
    xD
    Jsem také pro, abychom se mohli jakoby přihlásit do hry a tím se dostat jako přihlášený hráč na forum, takto jen na to čučíme a nemůžeme reagovat a trošku si ulevit. Taky jsem myslela, že napíši z vedlejší, kde nemám prémium, ale je skvělé, že se jakoby přihlásím a na forum můžu

    :music::p
     
  2. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, prémium účet nevlastním i když sem ho kdysi měl, ale pak sem měl delší pauzu od hraní a přišla změna prémia a teď už bych ho spíš nazval o ničémium. Kompenzace je jedna věc, upřímně beru je hodně z nadhledem, jinak bych měl tlak jako parní kotel lokomotivy (většinou jsou to takové drobky) , ale aby se minimalizovali výpadky tohoto typu druhá. Věřím, že se Realizační tým ponaučí (sem asi naivní) a dá větší důraz na testování před začátkem akcí. To bylo z pohledu mě hráče a pokud bych to měl brát z pohledu majitele, tak bych byl hodně naštvaný na své zaměstnance a nevím jestli bych měl trpělivost, kdyby po několikáté neodváděli to co po nich požaduji.


    EDIT: Už dlouho se mi nelíbí, jak se prodlužují akce, třeba o hodinu. To je podle mě nedostačující. Né každý může hned po výpadku sklízet a dostane se k farmě, ale třeba až druhý den (rodina, práce atd.) prodloužení akce by mělo být vždy o 24h.

    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 17/5/18
  3. anvan

    anvan Dozorce fóra

    pajdo,
    prosím jen info - v tom prvním of.oznámení bylo uvedeno, že se ruší ty akce, které započaly ten den - ale např. prodej turbomlýnu běží dál. Existuje tedy možnost, že by OaD být mohlo? Dá se to zjistit? nebo je to definitivní, že nebude?
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jo a dotaz : bud spatne pocitam, nebo nefungujou bonusy na zkraceni chlivku? Ted mam kulicky, valentyna a stonek a nejak dlouhe casy? Taky dusledek problemu?
     
  5. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    dobré ráno, po dlouhé údržbě mě farma nepracuje, je pomalá , skáče , při sklízení, ručním, jsem tak 30 políček napřed, než jsem došla na Baha, už nefungovaly mazlíci. Navíc nemám akční rostlinu. Baha jsem ani nesklidila, nemám už čas ani nervy. Tak at vám to fachá jak má
     
    Helena1313, vilm4 a terkacheerka tohle ocenili.
  6. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Dobré ráno,
    mé pracovní povinnosti mi nedovolily býti ve 14,00 na PC. Dorazila jsem zhruba 14:41.. A to už lítala ovečka na sbíječce. Nebudu tu vypisovat kolik BZ jsem ztratila, kolik pomocníků propadlo, řemesel a ušlých zisků... to není až tak důležité.
    Uvědomuji si že se nejedná o reálné ztráty, které by nešlo nahradit. Je o omalovánky co nám pestří život.
    Jelikož dojížděly dvě akce, tak jsem dopoledne dokončila co jsem chtěla a počítala s nevalným začátkem nastávající akce, ani jsem nenarvala bordel domky.
    Chápu rozčarovanost hráčů, ale víme že RT bude kompenzovat, akce spustí později či prodlouží. Přeci jen se jedná o přísun peněz.
    Tuším, že programátoři měli noční směnu a fachali na opravách, jelikož vedení na ně tlačí aby to rozpohybovali. O to hůře s hráči s prémiem, kteří dotují hráče co hrají zdarma ti to odskákali nejhůře. O takové hráče RT nehodlá přijít, čili očekávám nátlak na programátory, aby to dali co nejdříve do pořádku. Také patřím mezi platící hráče bez prémia a jediné co mě čílí je tiché fórum. Můžu číst, ale ne reagovat.

    Ne vždy jde vše podle plánu. Ne vždy se vše podaří. Chyby jsou tu pro to aby jsme se s nich poučili. Věřím v nápravu jen vše chce svůj čas. Jak se říká, rychle se ani pes nevyprázdní :D
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Prémiový balíček jeden ...ségře to funguje holka chytrá, taky si ho kupovala kdysi, ale pak si uvědomila, že je vlastně k ničemu a měla pravdu. Hraju farmu už spoustu let a nikdy jsem nevynechala den, že bych na ní nešla, tohle mě ubíjí ...tohle je fakt na nervy, jsem ve 133 lvl a přišla jsem o miliony nepřipsaných bz, jsem zvědavá jak mi tohle někdo nahradí, jestlipak i na tohle RT myslí.Jsem zklamaná, nemám žádné koníčky a farma je jediný, hraju ji i v práci ...moooc zklamaná jsem.:(:oops::sleepy::cry:
     
    Naposledy upraveno: 17/5/18
  8. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Nejsem prémium hráč, ale co se týká OaD, tak logicky předpokládám, že se také posune. Bylo by dost nespravedlivé, kdyby se hráči s prémiem nemohli účastnit
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jsem rád, že nepatřím k těm, co brečí pro ztrátu BZ. To fakt nepovažuji za ztrátu.

    To pokušení kliknout si na tulidomek je příliš velké, musím se hodně ovládat.
    Co v něm asi dělají ty kočky s myšmi, to musí být rodeo. Jen aby z toho nakonec
    nebyly nějaké kočkomyši.
    Včera jsem jich pár stihl vybrat a přeskoky byly super. Škoda, třeba to byl ten důvod
    proč hra spadla. Přišel jsem o 26 zámků.
    :D:DxD

    Zdá se mi, že mám stejný problém jako Tassadar. Nefungují řemeslné produkty
    na zkrácení času stájí a výroben.
    Jak nemilé!
    Na výpadku hry je přece jenom něco pozitivního. Zjistili jsme, že život bez
    farmy jde klidně dál.

    Farmě zdar!
     
    Naposledy upraveno: 17/5/18
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mikeš, bohuzel nezda a zrovna z pochopitelnych duvodu mam plno staji a tak davam plnou podporu bonusu, coz obvykle nedelam :-(
    A ani stonek sam nefunguje jak ma na ty chlivky...
     
  11. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Jo a teď sem si všiml, že mám aktivovaný ve zlatém slotu něco co ani neznám (edit: už vím vypoulený oči) , že by kompenzace nebo mi to tam dali ze stodoly abych si osladil život a tolik se nezlobil :p

    [​IMG]


    Tassadar: teď sem zkoušel valentýnský květináč a 10% bonus funguje.
    EDIT: tak nefunguje. Hned na začátku, tam skočí nižší čas a pak standartní.


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 17/5/18
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    co se týká OaD tak zatím opravdu nevím zda bude, pokud nějako ofi informaci obdržíme určitě se ji hned dovíte.
     
  13. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Já sem ráda, že mi prémium vypršelo a už sem jej tento měsíc neobnovila.
    Ale vzala sem si dovolenou, abych stihla pěkné úlovky nazačátku obchodovat-darovat :)

    Ba ne kecám , mám ji kvůli hokeji - hlavně , že hokej bude :p

    Držme palce hokejistům i prémium hráčům a všem ostatním co chtějí plnit akce :p
     
  14. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    kde uvidím kdy začne jaká akce?jak jsem si všimla tak někdo stihl zasadit před začátkem akce když hra spadla před 14hodinou jak jsem si všimla ve vláknech
    já jsem spěchala že akci začnu,čekala jsem hodku a nic
    bylo to dost svazující nemoct psát do fora a reagovat na zprávy
    ¨takže budu sázet podle mé potřeby
     
    maribeja, Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já takové problémy vítám - ehmmm ..... ;) - protože mi konečně v liště nezavazí akční kytka která je neustále na prvním místě, nebo že mi v boční liště pořád něco nebliká a taky proto, že nemusím přemýšlet nad tím co potřebuju a nebo nepotřebuju a kolik na to mám času.

    Že jsem přišel o bonusy (na pár hodin !) mi fakt žíly netrhá a nějakých xy BZ a BBZ mě taky nevytvořilo vrásky na čele.
    Předpokládám že kompenzace bude obsahovat i nějaké marmelády, boostery atd. Zase se nebojím že by RT hráčům dal jen pár šušňů z nosu a zabrblal omluvu na půl huby.

    Užívejte si klid a doplňujte si zásoby do stodoly.

    Odsunutí akcí mě nijak nepostihlo - klidně si počkám.
     
  16. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    Jemine, však je to jen pár obrázků..... Nicméně premium chápu, to už je o větších korunkách - ale na druhou stranu jim lehce závidím, že na farmu nemohou, co by za to můj manžel dal, abych také nemohla :-DDD udělala bych pak asi spoustu učitečnější reálné práce... Např. včera večer jsem šla tak usilovně uspávat, že jsem sklízet došla až ráno ;)
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj zabeva,

    informace o začátku odložených akcí určitě najdeš zde na herním fóru, jakmile budou k dispozici. Předpokládám, že to bude až po odstranění všech včerejších problémů, tedy až za několik dní.
     
    *dareba1, Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak vzhledem k tomu, že kupuji jen turbomlýn a pomocníky na měsíc, finančně mě to nijak výrazně nepostihlo. Pomocníky mám stejně a turbomlýn jsem stihla (pro jistotu jsem ho ale koupila rovnou 2x ;)).
    Akorát jsem tedy měla zcela jiný problém, než co tady popisuje většina diskutujících. Nešlo o to, že bych se nemohla do fora přihlásit (a třeba klást otázky :p), já se do fora nedostala vůbec. Tedy až do doby, než se podařilo Farmu opravit, jsem netušila, co se děje. Když jsem totiž klikla na ikonku "na forum", otevřela se mi nemlich stejná obrazovka s fachčící ovečkou.
    Nejspíš tedy nějaké základní info bylo na FB, ale - světe, div se - já nemám ani ten FB :D
     
  19. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    pajda361jak to bude s bonusy za denní přihlášení?
     
  20. grusovav

    grusovav Pisálek fóra

    nezapomente na babulku
     
    vilm4 a maribeja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.