Preclíková sezóna (18.9. - 18.10.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Ten, kdo strčil do zakázek sojku, musel mít zvláštní hnutí mysli. Od 14.00 nešlo o ni zakopnout na trhu ani náhodou. Spíš bych se dočkal Godota.
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Sezónu jedu neboť strom nemám. Nedodávám vše. Razím teorii, podej čertu prst a bude chtít celou ruku. Takže by to dopadlo tak, že rozmazlení zákazníci by chtěli nejen horké novinky na farmě, ale i zboží, které na farmě teprve bude. xD
     
    matlafous123, kaolín11 a evainfo tohle ocenili.
  3. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    sezony jsem většinou vynechával, ale jednu jsem udělal. Mám tudíž sezonní pohár I, ale zisk + 100% ze sklizně dává jen v době sezón. Buď by se to mělo opravit ve FAQ nebo ve hře
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím bropyk,
    skutečnost, že sezónní poháry poskytují bonusy pouze v době sezóny je ve FAQ uvedena (úplně dole až pod tabulkou).
    Přeji příjemnou hru

    P.S.:
    Dekorace "sezonní pohár" poskytuje bonus vždy během sezóny, dekorace "preclíkový suvenýr" bude poskytovat bonus až po skončení sezóny v termínu 18.10 - 25.10.2020.
     
    Naposledy upraveno: 19/9/20
    k.vitek, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Aha, už jsem to našel (není to dole, ale nahoře nad tabulkou). A už jsem to taky pochopil. V roce 2021 žádné bonusy již dávat nebude, jako nedává dekorka z roku 2019. Sezóna je tedy pěkně vypečená. Láká na 600% zvýšení zisku, ale ve skutečnosti to bude na pár dní.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už by taky mohli udělat, aby se dal sezonní pohár na hřiště k mazlíkům ;)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký sobotní dník :) tak to musím ze sebe vysypat a to, že sezónní poháry jedu vždy poctivě, zvířena má občas dietu pro předražené dodávky, ale jsou alespoň šik do tulidomků xD No co se mě nelíbí, že Jaruška Stříbrná chce hned novinku sojky chocholaté a to myslím není vůbec fér, jen proto, že jsem za ni v akci nevyhodila reály pro její zisk a nevlastním ji :sleepy: Jasně bych ji koupila na trhu, no není a dlouho se asi neukáže - už pro malou prodejní cenu a hráče co ji vlastní úplně chápu. Jen pokud to bude Jaruška chtít pokaždé, přijdu za ten měsíc o dost bodů za nesplněnou zakázku i s celkovou odměnou :( a nedej bože, že to budou chtít i ostatní predátoři ve Farm domku. Tak asi teď půjdu jenom po poháru, který se bohužel opozdí pro určité nedodávky :( a tím je pro mě jedna z dalších hezkých akcí asi trochu nezáživná, jen pro to, že získat pohár a výši BZ co nejdříve, je tak chytře zadané, že z vysněného měsíce ho použiji jen pár dní :p o_O
    RT styď se ... píše dlouholetá platící farmářka:sleepy:
     
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evainfo, také chov na sojky nemám, ale naštěstí ji po mně nikdo zatím nechtěl. Neboj, to půjde i bez sojky, akorát budeme muset dodávat i tam, kde bychom jindy ušetřily. Ten pohár a dekorku na floreny i stromeček chci a bastafidli... 8)
     
    matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Y-n-O jde o to, že 38 bodů x 30 dní je dost a urychlí se možnost více dní ke sklizní nového poháru jedoucího jen pár posledních dní, to dá slušně, no co mě při tom vytáčí je, že novinku chlívku do sezóny hned zadají, ale třeba při O+D musím na ni čekat tři měsíce, než ji koupím, či vyměním .... tak kde je logika? snad jsou nějaká pravidla .... že někde udají novinku hned a někde tu stejnou novinku až za pár měsíců? a ještě za reál? ... možná to jde vážně do kopru a snaží si ještě něco vydělat ... nevím, co si o tom myslet a docela mě to štve :p
    No snad mi to někdo vysvětlí, že to tak má být xD
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evi, já to chápu, body utečou a tím pádem i zisk z poháru a dekorace. Ale je to tady zadara... Teda za dodávky xD
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Před časem ,někdo tuším v orákulu psal,že sezónní pohár po skončení všech sezón bude dávat takovej bonus ,až nám všem spadne čelist!8):wuerg:
    Už se nato docela těším!:inlove: Hlavně to bude již brzy!!!8)
    K sezóně: aktuálně 8 LV.:)
    Jinak, na těch vypečených 600% BZ ke sklizni , sem upozorňoval již před časem!o_O
     
    matlafous123, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak, už jsem na Hlavní plochu vysadila sezónní pohár, jen ho nemám VI, ale pouze V 8) Tak ať se při sklizni sypou bedýnky
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, za mě je super získat novinku zadara, tedy za pár drobných ze stodoly 8). Jaruška ze tří dnů chtěla sojku dvakrát. Tajemna nekupuji, tedy až na expres, páč za 1FL dostat speciální strom nebo XXL, to beru všema deseti. Takže jsem nesplnil, ale nějak mi to nevadí, zase taková ztráta to není. I kdyby ji chtěla každý den, tak to vychází zhruba na polovinu 39 lvl, takže zpoždění max jeden den. Permici ani balíčky za floreny nekupuji.


    [​IMG]


    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  14. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Co tam pořád cpete tu sojku (už podruhé), když není nikde k sehnání? To vás nic lepšího nenapadá?
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Fantasiro: to víš, nový strom ve hře, cesta k němu nemůže být tak snadná ;) já mám sojky 2 (stáje) a jako naschvál preclíky neplním :p, dej jim tip třeba se chytí (RT i sojka) :D
     
    Naposledy upraveno: 22/9/20
  16. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Sojka potřetí. Skvělé. Gratuluji týmu za nápaditost.
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Fantasiro, proč tě ta sojka tak rozčiluje? Vždyť na splnění sezóny stačí dodávat zhruba za 600-700 bodů. Když byl novinkou havýš, také ho téměř nikdo neměl a sezónu jsme splnili. Jen prostě nebudeš mezi prvními. Já třeba zvířenu nedodávám téměř žádnému zákazníkovi, protože je pro mě nejsložitější ji doplňovat. Zatím jsem dodělala každou sezónu a dokonce vždy 2-3x otočím poslední úkol. To ani nekupuji týdenní balíčky bodů, jen ty za farmamince.
     
    Naposledy upraveno: 24/9/20
    Skali, Pitrýsek47 a raddre tohle ocenili.
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    není mi jasné nad čím brečíte, kromě šlechtěnců nedávám žádné zvíře, a i z rostlin si vybírám jen co dokoupím v semenářství do půl mega, dělám všechny sezony hravě a bezbolestně - bez nákupu(kromě permanentky)a tak týdem před jejím koncem mám hotovo, 40.lvl mně zas tak nebere, takže jen jednou, pokud ho za mně neudělají SB z akce i podruhé, pohár jede od uprade do dalšího a za tři dny to zase tak velká ztráta není a bonusy bude dekorace poskytovat pouze v období od 18.10. ve 14:00 do 25.10.2020 ve 14:00, což je až po skončení sezony

    [​IMG]
     
  19. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    V celé řadě stránek mi ESET blokuje přístup. Posílal jsem e-mail - nic. Tohle je jedna z mála stránek, co není blokována.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro - ahoj, souvisí to nějak s preclíkovou sezónou, pro kterou je toto vlákno určeno ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.