Pravidla Pravidla sekce - než napíšete příspěvek, čtěte!

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  ..:: PRAVIDLA SEKCE ::..
  1. Tato sekce slouží k nabídnutí a využití tvorby hráčů v podobě avatarů a podpisů pro herní fórum hry Farmerama a k prezentaci vaší farmy. Rovněž jej můžete využít pro speciální koutky a hry.
  2. Pokud chcete ostatním hráčům nabídnout vaši tvorbu, založte nové téma, jehož název bude kvůli sjednocení povinně vypadat takto Tvorba (avatarů / podpisů / grafiky) - "váš nick" (Příklad: Tvorba podpisů - Natali1465). Do těchto témat patří příspěvky pouze majitele tématu a žádosti o vytvoření avataru či podpisu, případně krátké poděkování za jejich vytvoření. Pro vytvoření speciálně zaměřeného koutku volte název např. Básnický koutek, Herní koutek - název hry.
  3. Když nebude téma delší dobu aktivní (bez reakce), bude uzamčeno a archivováno. Proto je vhodné, aby vám hráči psali žádosti o vaši tvorbu přímo do tématu a ne herní poštou či jinak.
  4. Jestliže bude téma ze strany zakladatele využíváno jinak, než je určeno, bude uzamčeno a archivováno.
  5. Pokud budete ve svém tématu potřebovat odstranit staré příspěvky, které ho znepřehledňují, požádejte nás v daném tématu.
  6. Pár obrázků, které můžete ke své tvorbě využít: http://fa.ah.bpcdn.net/fanpage/fanpage_farmerama_201105.zip
  7. V sekci platí výjimka z Pravidel fóra a to u ustanovení o povolené velikosti písma, v příspěvku může autor použít velikost písma dle svého uvážení.
  8. V sekci samozřejmě platí Pravidla fóra
  Moderátor sekce:
  Dob, Skali, danda-vnovis, Bedlivé_oko

  Poslední aktualizace 12.12.2023
   
  Naposledy upraveno: 12/12/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.