Prázdniny kučeravce (10. - 16.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký dník ze šlechtitelské stanice, tak dnes po hození pár háďat do tulidomku jsem jen tak nakoukla na dodávky v akci a začala plnit úkol :p Šlo to dobře, jenom členovci mě dali zabrat, protože jich bylo ve stodole fakt málo ... něco dokoupila, ale při šlechtění nějaký malý přeskok byl, tak ho nakonec ho mám [​IMG] :p jen se zase ztratí v tom množství výhonek ve fazulce při střídání směn, takže určitě půjde většinou mimo hlavní sklizeň, s tím už nic nenadělám, není čas to proklikávat a hlavně hlídat. Akce fajn a hodně pomohli zásoby zvířátek na bahamce ;)
    [​IMG]
     
  2. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Jejdanánku, já na ty prázdniny Kučeravce ouplně zapoměl o_O:) Ale nakouknutí do diskuze udělalo své, a "sfoukl" jsem to rovnou za pochodu během jednoho hodinového kupónu na kombajn. Naštěstí bylo sdostatek zvěře ve stodole, hlavně z baha, tak to šlo hladce :) Spotřeba cca něco kolem čtyřset SK, z toho se mi něco namlelo za poslední týdny ve mlýně, aby se taky trochen zaměstnal. Ve stodole hlavně s ptáky a humry poněkud průvan, ovšem stonek je doma. Na to, že jsem dával v tulidomku jen základní zvířata, tak padaly šlechtěnci relativně dost až třetího stupně. Dokonce vypadla nečekaně aj jedna "větrná slépka", jinak odměny též hezké a kupony na kombajn jsou fajn. Za mne, akce za jedna pro RT. Za jedna s hvězdičkou to nebude, tajně jsem doufal ve "virtuálního motýla" :D;), nu což, ukládám se opět do virtuální dřímoty :)
     
    Naposledy upraveno: 13/4/19
  3. Zlatonka

    Zlatonka Pisálek fóra

    Do akce se už asi nepustím, nemá to smysl. Na farmu jsme neměla čas a teď když to potřebuji dostat zpátky do pořádku na akce nemám náladu. :sleepy:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Měl by někdo dobrou funkční radu, jak odněkud vykopat členovce za 400 000? Došel hmyz a floráče momentálně taky....
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Krejcary také došly? Co takhle zaskočit na tržiště?
    :D
    Například takových 144 humrů by nestačilo? Na mém trhu za pouhý 1,2 mil. kr.
    :D

    Edit
    Musíš prodávat kva-kva-kvalitně, ale rychle. A záleží také na tom, jak moc ti na splnění akce záleží.
    Hleď, zejdy66 má skvělý, co skvělý, úplně nejskvělejší nápad.
    Najdi spřízněnou tržní duši a je vymalováno.
    Já jsem BG.
    :DxDxD

    Kdybys tak ve svých železných zásobách našla (nebo i narychlo ukuchtila)
    nějaký super řemeslný produkt jako např. královský, tropický nebo rajský věnec, olivově česnekovou omajdu nebo i MJS,
    vydělala bys slušný ranec a možná, že by to ani moc nebolelo.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 15/4/19
    radyn.m, Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No, krejcar došly. Jestli jich ze železných zásob vymlátím milion, bude to úspěch, ale Pyrrhovo vítězství.
     
    radyn.m, Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  7. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    pechfógl -na kerém jsi trhu,mohly by jsme se domluvit a já ti tam něco pošlu za hubičku.Jinak akce hotova už v sobotu,šlo to jako po másle;)
     
    evainfo, Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  8. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Tentokrát musím akci pochválit. Tím, že padaly 2 znaky, bylo brzdy hotovo a navíc díky tomu, že padaly i čokoládové sušenky, byl dostatek i na druhou akci. Díky RT
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.