Prázdniny kučeravce (10. - 16.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    davidson00...no ja vim, ze sly i zakladni, jenze te hodnoty me chybelo dost, a vydala bych se uplne ze zvirat, protoze baha zvirata krome ruzovych velbloudu ,opic, pand a slonu nechovam
    takze jsem radsi vyslechtila neco navic,aby ta protihodnota byla vyssi
     
  2. papulice

    papulice Veterán fóra

    akce dokončena v 1 hodinu v noci,šlechtila sem až se ze mne kouřilo, jen znaky,protože jinak mám zvířat a šlechtěnců dost,stonek je v nebi a mohu se věnovat druhé akci,přeji všem hodně zdaru a pevné nervy...:inlove:(holubová69:šlechtím postupně jak se dodává do úkolů a vždy si spočítám kolik tulidomků potřebuji,protože vypadávají i jiné znaky než který se šlechtí)
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
  3. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Další akce o ničem,jen na taháni peněz.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    mám fajny riadok bez peňazí, maľované grajciare som zarobila, to hej:p:D

    [​IMG] [​IMG]
     
  5. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Díky ale mě se ten balíček v novinkách neukazuje.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pinda-ada - no, mně taky ne (ani po restartu). Zjistím, vydrž ;)

    Edit: Tak může se to zpozdit, už se chystají. Máme to zkusit po 16. hodině :)
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
    Honzulka05 a jana563 tohle ocenili.
  7. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného (mě) oslovit. Děkuji Skali
    Skali

    ***odstraněna zbytečná citace
    Ok tak děkuji moc. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/4/19
  8. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    před chvílí jsem načetla znovu stránku a kompenzaci jsem si vyzvedla. Moc děkuji, bude se hodit
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Dobrý den vyzvedla jsem si kompenzační balíček a zarazily mě 2 odměny: 3x Galaktická brána a 3x Silové jádro,hledala jsem mezi dekoracemi,plodinami,stromy i zvířaty a nikde jsem takovýto název nenašla,může mě někdo mou nevědomost objasnit?Omlouvám se ale opravdu nevím,Moc děkuji.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    žufánek - galaktická brána je strom - takže hledej v inventáři mezi stromy.
    Silové jádro je urychlovač růstu na tu galaktickou bránu.
    Koukni tady

    Pitrýsek47 - strom to je. Ve spotřebním zboží máme sklizené kapsle :p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Skali, jo já jsem si to hned po napsání uvědomil a příspěvek jsem smáznul, snad nenadělal nějakou škodu, byl to mžik ,-), ale rybka byla rychlejší mrskla tělem, hodila očko a bylo přečteno, díky.
     
  12. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Skali - "nemáme roháče ptáka, nýbrž brouka" ;) .................................................................................................. Výborně, tak celou dobu, co ho mám, žiju v domnění, že jde o potápku roháče :music: Dík za upozornění;) Květa54 znám v reálu i brouka i ptáka, jen jsem si prostě myslel, že ve hře máme ptáka :D, holt už je to tak překombinované, že mi jde z toho hlava kolem :p
     
    Honzulka05, MatysekKamilek a Skali tohle ocenili.
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, při poslední šlechtící akci jsem se téměř vydala ze členovců a nestačila je doplnit, tak tuto akci vynechávám, i když bude BB tak si trochu něčeho vyšlechtím, ať mám zase nějakou zásobičku na příště, jinak přeji velké přeskoky všem.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Z teto akce nebude ani nalepka...
    Tak nejak mi jako nejde na rozum udelat chybu z opakovane recyklovanych akci s trochu jinym obrazkem a pak to rozmazavat na "zle" hrace, misto na hloupost programatora...
     
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak to mě asi klepne,nemám nic na ty ptáky,a nebudu se zbavovat žádného šlechtěnce za vysokou hodnotu >:(>:(>:(
     
  16. majka250153

    majka250153 Pisálek fóra

    akce hotová už v pátek pohodová akce
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. JUMBOMARTA

    JUMBOMARTA Pisálek fóra

    Tak moc sa mi do toho nechcelo nakoľko som mala len necelé dve stovky superkrmiva, ale nakoniec sa mi to podarilo , aj keď som musela nakúpiť superkrmivo, minula som 20 florénov, 250 grošov a 20000000 grajciarov, ale teším sa z každej dalšej komplet akcie a mimochodom reálne peniažky zo mňa nedostanú :-D
     
    Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. -jano1984-

    -jano1984- Pisálek fóra

    otázka - mám parfum deluxe, ale neviem ho použiť. vôbec tam nemám možnosť prepnutia z obyčajného na deluxe.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Akce hotová nedávala jsem žádný šlechtěnce stačili mi na to obyč. Přeji všem krásnou hru:);)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.