Prázdniny kučeravce (10. - 16.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo :)
     
  2. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    ahoj, tak také jsem akci dokončila, SK 632. Z beden s výběhy jsem dostala 76 SK, 2 ropuchy a jeřába, také mnoho tajemna a nízkých šlechtěnců.
     
  3. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj tak akce dokončena SK spotřebováno 680 ks ,po návratnosti z akce a z beden s výběhy spotřeba necelé tři stovky,také dost tajemna jak chlívky ,tak stromů,dost nízkých šlechtěnců a na plnění jsem použila obyčejná zvířata kolibříky,humry a chobotnice takže akce za mně dobrá,i když přeskoky se nekonaly.
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Taky hotovo, taky něco (402) SK uspořeno...
    Po všech těch malérech po 14. hodině si to myslím všichni docela zasloužíme, že mimodruhové odznaky překvapivě přibývaly i přes očekávanou malou pravděpodobnost docela významně.
    Přeskoky nevím a neřeším - jsem šťastný, že mi z toho tentokrát nepřeskočilo.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Do úkolu investováno 688 SK,vráceno 255+83. Takže celková spotřeba SK 350 ks.8)
    Za ptáky dodáváni kolibříci,za členovce humři a za ryby mořskej poník,žraloci a chobotnice.
     
  6. larelay

    larelay Analytik fóra

    Tyhle akce nemám ráda, tím, že nechovám zvěř, kromě těch pár chudáků narvaných do obrdomů, ale ani těch nemám maximum. Hotovo, ale jako vždy s těžkým srdcem (mám k těm malovaným zvířátkům citový vztah :D, obzvlášť u členovců jsem trpěla, tam jsem na tom nejhůř). Sice u mne nebývale přeskok na ninja včelu, ale abych ji tam vrátila zpět a ještě by to bylo málo...
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Akce také hot ova.Jedna ta bend mi data 63SK.Tak se alespoň něco vrátilo
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Prázdniny skončily, Kubíku do práce ,-) hotovo.

    Edit: při ranním otevírání nekonečné řady beden na mě vypadlo plno podivuhodností a rovnou 3 stáje pro jaka a jedna pro tučňáky.
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
  9. holubova69

    holubova69 Pisálek fóra

    maj ale i vypadavat to šlechtim
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Také mám hotovo. Dopočítat se abych měla přesný počet odznaků jsem nezvládla:p Ptáci 0 - členovci 36 - ryby 7 :) Byla bych pro, aby nám je nechávali v zásobárně. Spotřebováno cca 365 SK.
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  12. holubova69

    holubova69 Pisálek fóra

    jak to dělate že už mate hotovo když odznaky jsou jen ze šlechtěni a měli bejt i padatka tak jsem myslela že to zvladnu v pohodě ale takhle asi ne
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    holubova: šlechtíme nebo jsme šlechtili, já ne najednou (plný domek), ale tak po 10, objevují se odznaky i jiných ne jenom druhu, který šlechtíš. Jsou různé vychytávky na zkrácení šlechtění až cca nad 3 min. (řádek, růžové želé...). Současně se objevují čoko sušenky.
     
    radyn.m a maribeja tohle ocenili.
  14. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Chci se jen zeptat, bude nějaká kompenzace za včerejší výpadek? Děkuji.
     
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra


    Hotovo už včera,odměny nebyly zas tak špatné.

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8)8):cry:(4/5 dobré odměny/dost zvířat)
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Při šlechtění všech zvířat vypadávají čokoládové sušenky.
    krávy.png
    opice.png

    Při šlechtění členovců, ryb a ptáků vypadávají odznaky i čokoládové sušenky.

    motáli.png
    ryby.png
    pávi.png
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
    evainfo, fgs001 a satelit tohle ocenili.
  17. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Hotovo bylo už včera večer,ale nějak jsem to nezvládl,nepočítal jsem a zbylo mi zhruba po třiceti odznacích od každého druhu,škoda že nejdou věnovat potřebným,určitě by se zájemci našli:p:p:p
     
    evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  18. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    take mam hotovo, jen jsem musela preslechtit clenovce
    jsem jich nemela dost na pozadovanou protihodnotu, takze navic 72 odznaku :(
     
    radyn.m, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Už víme - klik zde
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  20. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    martina19751 - ahoj, na požadovanou hodnotu používám zvířátka z baha, dala jsem humry. U křišťálových vodopádů chovám jenom zvířata a mezi tím stromy.
    Do dalších 2 úkolů jsem vložila chobotnice a tučňáky.
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.