Prázdniny kučeravce (10. - 16.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Hlavně, že už běží, bála jsem se, aby naše farmička neskončila úplně (po zkušenosti s hrou fantasyrama) :-( Tak kdo bude plnit akce hurá do toho!
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  2. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak nevím, jestli to není pořád rozbitý :D? Po sklizni 3x 44 tulení vylezlo 83 - 79 - 79 odznaků :eek:o_O. To vypadá na pořádné ušetření SK ;).


    Edit 18:21 jsem to asi zakřikl. Se někdo v RT lekl, jak moc to padá...
     
    Naposledy upraveno: 10/4/19
  3. včela67

    včela67 Aktivní autor

    no to si už asi dělají legraci>:(
     
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Už se nedostanu ani k napsání příspěvku do fóra -.-. To mám za tu chvilku radosti z tulidomku. A teď mi tam hlady kvílí pár opuštěné zvířeny...


    Tak jo, sem to jde, na farmu nikolivěk :music:.
     
  5. včela67

    včela67 Aktivní autor

    já ještě nestačila ani zasadit:cry:
     
  6. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    Já bych uvítala,kdyby mě byl vrácen kombajn na 1 h,než jsem vše stihla,zase to vypadlo:mad:
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  7. KUDELKOVA

    KUDELKOVA Pisálek fóra

    hurá už funguje....:)
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Na jak dlouho? ,-)))

    satelit: super, tleskám za vstupy na fóru ,-))
    Zajímavé, téměř nikdo nechtěl akce dělat a když nemusí (nemůžou) tak je zle ,-))))
     
  9. kuba899

    kuba899 Rádoby autor

    No a když dám šlechtit, tak ty oznaky padají po 3ks. Takže zas tolik mě to nestojí. Kolibříků mám asi 2000ks, to mě stačí.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  10. kuba899

    kuba899 Rádoby autor

    no me pada vždy jedna sušenka a teď už jen 2 odznaky. Před chvílí padaly 3 odznaky. Chybí mě poslední rybí a končím.
     
    maribeja a MatysekKamilek tohle ocenili.
  11. holubova69

    holubova69 Pisálek fóra

    mně taky nepadj odznaky vubec jen sušenky
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  12. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hotovo, obojživelný člun obkroužil svá 3 kolečka. Padalo to po dvojicích jak čeští ministři ;), takže stačilo jen 674 SK. Kučera navíc vrátil 255 SK zpátky, takže to ani moc nebolelo. 8)

    Edit: tohle bylo v bednách s výběhy, takže jsem ještě víc za vodou. K tomu v dalších bednách 11 mil. Kr, žabí princ a šest půlek zvířecího i rostlinného tajemna, které jdu nasadit na plochy, bo faremní akce jde mimo mě ;).​

    [​IMG]
    Sečteno & podtrženo: za mě povedená akce!​
     
    Naposledy upraveno: 10/4/19
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Tak mám hotovo.
    Povedl se jeden přeskok ze základních na divokou husu, jinak BB nebylo nic moc.
    Každopádně z tulidomků toho padá opravdu hodně.
    :D


    [​IMG]
     
  14. holubova69

    holubova69 Pisálek fóra

    jakto že mi nepadaj odznaky jen sušenky
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    holubova69, dasa1143 - a jaká zvířata šlechtíte? Odznaky padají jen při šlechtění ptáků, ryb a členovců. Šlechtíte tyto kategorie ?
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  16. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Protože bych chtěla růžovou výrobnu pštrosích vajíček, tak jsem tam hodila jedno šlechtění. Při sklizni tam byly sušenky i odznaky, udivilo mě, že modré a fialové v každém řádku. A nyní když jsem si je chtěla doplnit zámky do akce, tak stav je 0.
    Co se dá dělat.
    Přeji všem pěknou, dobrou noc.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    výpliv - ahoj, zkus restartovat hru - nejlépe zavřít celý prohlížeč. Pokud to ani po opětovném přihlášení nebude v pořádku, napiš na herní podporu.

    Jak kontaktovat herní podporu
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  18. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Skali, díky za radu, vše už je ok. Moc děkuji, po restartu se objevily.
     
    maribeja a Skali tohle ocenili.
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Skali děkuji za nakopnutí,svoje výlevy mažu.Samozřejmě jsem šlechtila blbě. Takže znovu.:(;)
     
    maribeja, MatysekKamilek a Skali tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dobrý, už to leze i oknama z tulidomku ven ,-) šest položek se pomalu do řádku nevejde ,-)
    To vozidlo je obojživelné ,-))
     
    burds a MatysekKamilek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.