Prázdniny kučeravce (10. - 16.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také červené chlévy mám, byly v odměnách už minule a tak si zašlechtím jen pro sebe.:)Chtělo by to najít jestě nějaké uplatnění pro parfémy,padají všude ,na trhu jsou za kačku a ve stodole hromadyxDVýhoda je ,že když neudělám ani jednu akci tak o nic nepřijdu a družstvo je pro mě přednější,nemám ráda nedokončenou práci:))
     
    Naposledy upraveno: 9/4/19
    Honzulka05, fujtajblinka a evainfo tohle ocenili.
  2. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Sice nemám v úmyslu šlechtit, protože efekt odměn není přímo úměrný množství dodávaného SK a zvířat, ovšem jádro pudla tkví v něčem jiném. Jde o to, jak budou padátka padat v souběžné akci "Odysea na dobrou noc", protože jinak šlechtěním by byla šance chybějící doplnit. A o to tady, přátelé běží. Neplněním jedné akce by mohlo být nesplnění i té druhé. A na to RT možná sází :-((
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den všem i pro kučeravce, který nám chce vzít naše zvířátka :D. Taky váhám s touto akcí, ale si počkám na víkendové BB, trošku zašlechtím a možná mě to zláká, protože SK je docela nasysleno a možná bude chtít pomoci i druhá akciřka ... tak ještě uvidím :p
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dobrý večer, takže další akce, kterou vynechám. Kdo se bude snažit o nějakou odměnu, kterou na farmě nemá, přeju, ať se daří a získáte, co chcete a po čem vaše farmářské srdce touží :)
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Díky RT za akci,ale asi odmítnu,103 ks SK je málo (pro mě) a potřebuji ho našetřit,takže asi vynechám
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  6. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Kdo se bojí, kadí v síni. Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. A dalo by se pokračovat.
    Dík za "5 Fl" radu v předešlé pirátské hře. Nějak mi to do té chvíle nedocvaklo a myslel jsem, že kvůli banánům končím na 104. pozici. A ejhle - 125+je doma.
    Nová hra?
    Trochu komplikovaná kombinace se souběžnou hrou, na kterou se teď nemohu zrovna (?) dostat. Myslím, že těch odznaků bude padat více, než "jeden plus možná něco" za šlechtění, jinak to nemá smysl.
    A možná přijde i ...

    dtto: A hele, už to začíná mít šťávu - viz #42.
    dtto: Odysea na dobrou noc ... se ta spoluhra jmenuje. Připravte se na velkolepý zmatek.
    Odysea na dobrou noc

    Odysea na dobrou noc
     
    Naposledy upraveno: 9/4/19
    Honzulka05, Trepifajksl a jan.svatek tohle ocenili.
  7. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Stonek je pro mne zajímavý, možná, možná přeruším dlouhý odpočinek a využiju BB :)...
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Všechny červené chlévy, které nabízejí, mám. BéZetka padají ze stonku, z beden, z dekorací, bedna s rybami už z několika řádků... stejně mám SK málo, jen 701 ks, to by mi nestačilo na odznaky, když je jich čím dál víc. Těšila jsem se na tu mantu, ta ale bude z tajemnic, tak nebudu šlechtit nic :) A když nebudou padátka vedle? Tak tu akci prostě nedokončím, no... ;)
     
    Honzulka05, radyn.m a L.Lady tohle ocenili.
  9. JUMBOMARTA

    JUMBOMARTA Pisálek fóra

    tak do tohto určite nejdem veľa odznakov potrebuje veľa superkrmiva a nemám skoro nič a bednu s rybami už mám a zvierat na šľachtenie je tiež veľmi málo keďže nebol čas dochovať, tak ostatným prajem veľa šťastia
     
    Honzulka05 a L.Lady tohle ocenili.
  10. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Poslední dobou jsou tyhlety akce, tak dobré, jako guanový bobek:D
    Opět akce o ničem:sleepy:
     
  11. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak za mě tahle akce taky ne...Tolik SK do toho nedám a to co mám, raději využiju při BB pro úkoly v družstvu pro chybějící šlechtěnce. No nic, budu se těšit na další a těm, kteří do toho jdou, přeji úspěch.
     
    Honzulka05 a L.Lady tohle ocenili.
  12. KUDELKOVA

    KUDELKOVA Pisálek fóra

    Využijem iba BB
     
    Honzulka05 a L.Lady tohle ocenili.
  13. rozbob

    rozbob Pisálek fóra

    Výpadek hned po spuštění akce? No, moc pěkné..
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rozbob - ahoj :D To nemusíš psát do všech vláken - stačí, že už jsi nás informoval v tom druhém (Odysea), fakt :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tentokráte do akce nepůjdu ani já,využiji jen BB
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. jirka2000

    jirka2000 Pisálek fóra

    Požadují příliš moc dodávek, udělám si farmářské prázdniny.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. grusovav

    grusovav Pisálek fóra

    tři hodiny údržba to si už děladí srandu
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Byla jsem s psíkem na delší procházce,a ono pořád nic?Vůbec si nedovedu představit,že by hra najednou skončila,já závislák,co bych si počalaxD
     
  19. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    18,00 a farma farmaří, tak zvesela do toho
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    tak neviem či mam sadit...mazlickovia nejdu odkliknut...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.