Prázdniny kučeravce (10. - 16.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Plea

    Plea Pilný autor

    Zrovna jsem si říkala, že mám nějak moc superkrmiva xD Šlechtím jen při akcích, jinak šetřím a škudlím.
    Vidím, že odměny se moc nelíbí, ale mně se červené upgrady hodí, kupóny také a už jen kvůli novým dekorkám a řádkům asi neodolám. Vyhodím na plochu asi motýlky, protože mi chybí jen členovci a zbytek se nějak dá dohromady :)
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    takže beze mně na ždárxD
     
  3. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Mi bedna s rybami nevadi v jakemkoli mnozstvi. Dava ryby (nemusim je vubec chovat), krmeni pro ryby (nemusim ho mlet, pokud teda mam na plose vyrobnu koi kapru), dava i nizsi rybi slechtence a hlavne dava dost produktu jako je skateboard, zebrik, rukavice, keramiku.... oproti jinym bednam s naprosto hloupym obsahem tato bedna zrovna vubec neni k zahozeni.
    SK vubec nemelu, jen co ziskam z akci a druzstva a kazdy mesic mam okolo2,5 tisice ks. Takze mne spotreba moc netrapi a jdu do toho, zvirat z Baha na odevzdani jako protihodnotu mam taky dost (humry jako clenovci, kolibriky jako ptaky a doufam, ze pujdou jako ryby odevzdavat chobotnice - mely by, jsou stopro v kytegorii ryby).
     
  4. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Ostatní hovořili i za mě :sleepy:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    a) proč zase členovci? Kdybych chtěl šlechtit, byli by to pro změnu savci.
    b) odměny řeším a červené stáje se mi zdají málo za dodání takové hodnoty a navíc
    je mám od každého druhu několikrát
    c) kupóny na pomocníky by se hodily, ale za takovou cenu? Nejspíš je oželím.
    Škoda, kdyby akce vypadala trochu zajímavěji, zúčastnil bych se.

    maurehata
    - opravdu 2500 ks SK měsíčně, bez mletí, jen z úkolů a akcí?
    Není to nějaká přeháňka? Leda, že ho převádíš z měsíce na měsíc.
    :DxD

    Edit
    Jo, kdybys Druid.e dával u předpovědi počasí pozor, věděl bys, že nás
    sice včera strašili sněhovými přehánkami a mrazem, ale až na blížící se
    víkend. Proto je dnes ještě hezky.
    xDxD
    A na té zahradě se dnes ještě moc neplaš, mohlo by ti to o tom víkendu
    zmrznout.
    :D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 9/4/19
  6. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, jsem rád, že jsem poznal někoho, komu tato akce nevadí a jde do ní. Já do ní tedy rozhodně nepůjdu, ničím ně neoslovila, ani nezaujala, takže pošetřím SK, poznamenám si jeho stav a uvidím, jestli z akcí a úkolů zvládnu našetřit alespoň těch 1000 SK.
    S přeháňkou jdi k šípku, Mikeši. Včera nás strašili sněhem, zimou a chladem a když vidím to nádherné azuro spolu se zářícím sluníčkem, tak je mi jasné, kde dnes zakončím den - no přeci na zahradě.;):)xDxD
    Jinak čistě mezi námi, toto je přesně ta správná akce na bojkot - nikdo ji nechce hrát, nikoho ničím neoslovuje, takže ať si ji užijí alespoň ti, kteří ji chtějí hrát.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mě se bedny s rybama také líbí. Dnes odtajněno 11 beden . Případná cena na trhu 300.000 kr a více.:)
    [​IMG]
    Spotřeba SK,také nebude tak vysoká.Jestli nedošlo od minule k nějaké úpravě,tak dost často padaly odznaky i jiných kategorií. Jelikož skoro vůbec jinak nešlechtím,tak mám nahamouněno! [​IMG] :)
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, vznesla jsem dotaz na chobotnici a mořského koníka, tak uvidíme ;)

    Edit: Už je to tam doplněné :)
     
    Naposledy upraveno: 9/4/19
  9. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Prosim,prozraď mi,kde každý měsíc bez mletí získáš cca 2,5tisíce SK?
    Sotva bych si namlela za měsíc 80 SK,nemám turbo ani zrychlovací řádek,za předpokladu,že nebudu vyrábět žádné jiné krmivo. A v úlohách je snad v jedné nejvíc asi 30 SK.Ani nevím,kolik bych jich za měsíc splnila..A v akcích jich zas tolik není-nebo se pletu?
    Stačilo by mi i 2000 SK měsíčně - tak poraď ;)

    A na trhu nezbyl ani jeden žralok,včela,kolibřík :cry:
    Proč se dávaj za odměny vylepšení bez základen?
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    zahradnice4
    Ono jde o to, že my pokročilí hráči máme již tolik různých beden ze stonků a dekorací, kteréžto bedny obsahují různé vychytávky (včetně SK) a taky lístky na kole štěstí, že při troše zásob beden a štěstí na odměny na tom kole můžeme přijít k docela zajímavým počtům SK...
    Jinak do akce pochopitelně jdu, i když především kvůli padátkům k souběžné akci (zde). Pokud to totiž bude padat z každého šlechtění (viz *1 ks čokoládové sušenky z každého šlechtění zvířat), potom jen ze šlechtění budu moci získat 575 čokoládových sušenek (60,5% z potřebného množství 950 ks). Když k tomu připočtu řádnou přípravu na Farmě, nebudou u té souběžné akce zřejmě padátka představovat významnější problém.
    A bedny s rybami se mi pochopitelně líbí, o barevných stájích (byť v červené variantě) ani nemluvě.
    Takže všem, kteří se podobně jako já do toho vrhnou, přeji, aby měli přehršel přeskoků a sem tam nějaký ten odznak navíc.
     
  11. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Pokud je mi známo tak v této hře je roháč (potápka) jako pták, proč je zařazen mezi členovce. Že by se tady objevil i roháč (brouk) ?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Odměny neodpovídají nákladům, akci vynechám a doplním zásoby :). Ryb mám přes 1.700 a to už je opravdu dlouho nechovám :).
    To by nemohla být ze stonku za odměnu jiná zvířátka?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. -bazinga13-

    -bazinga13- Zelenáč fóra

    Pokud budou dávat do odměn bedny, budu doplňovat zásobárny...;)
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  15. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Konečne oddych - lebo nemám ani SK, ani dosť krmiva, dokonca ani dosť zverovtákopotvor. Aspoň skúsim urobiť nejakú úlohu v družstve ...
     
  16. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Roháč obecný je nejznámější představitel brouků z čeledi roháčovitých. Jedná se o největšího brouka Evropy
     
  17. llew65

    llew65 Vážený autor

    Odměny jen červené stáje a bedny, z kterých nic hodnotného nepadá? To si to SK ušetřím na nějakou lepší akci.
    Sorry, RT, ale tentokrát ze mě žádný vývar - ani v jedné akci...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    A já to asi dám :music:. To už bych se na farmu mohl úplně vyignorovat a nedělal bych vůbec nic. SK mám dost, potvor taky a mapa putování Kubíka je pěkná. Doufám, že se bude ovčí pantáta natřásat od zastávky k zastávce jako onehdá vembloudi xDxD.
     
    Naposledy upraveno: 9/4/19
  19. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Lidicky, napsala jsem to neuplne. Melo byt spravne napsano, ze mivam na sklade od cca 1000 Sk do 2,5 tisice kousku. Za mesic poruznu ale i tak opravdu nasbiram cca 1000 az 1500 Sk, kdyz je nejaka vyzivna akce, tak i vic (jednou jsem se dostala az na 3000 SK. I z beden toho pada opravdu hodne, sic se to moc nezda. Kazdy mesic vykoupim SK a PL v Rama obchode, bo minci mam z beden tolik, ze nevim co s nema. Z kola stesti mam taky SK vic nez dost, jak z Pl tak i ze zelenych, kterych mam na protoceni prakticky neomezeny pocet ( neomezeny proto, ze jsem je jeste ani jednou nekoupila v Rama krame, přestože vim, ze tam jsou - mam jich z beden tolik, ze je nestacim protacet, to mne to vzdycky driv prestane bavit). A kdyz je akce na slechteni, tak slechtim vzdy, ale vzdy se snazim nechat si 1000 ks SK jako zeleznou zasobu. Vymlatim ho jen obcas uplne cele, naposled pri neonkach s mysima, tam to bylo narocny.
     
    Naposledy upraveno: 9/4/19
  20. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Tuto akci také vynechávám - červené chlívky mám, možná budu při BB něco šlechtit, ale dodávat nebudu. ;)
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.