Povídačky z komiksového obchodu (9.5. - 15.5.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Srdce mi "žere" krmení.
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Čórla ti je výrobna :cry:
    [​IMG]
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    dinoalesi, áááha. Toho jsem si nevšimla. Já viděla jen ten plášť. Sákryš. Každopádně díky. Pro oči už nevidím. A to mám čtvery. Myslela jsem si, že bude někde zádrhel, i se dívala, ale neviděla. Tož jsem napsala sem. Potřebuji evidentně time out. :p
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ciri13, buď v klidu, takových je nás víc.... mě to taky nepříjemně překvapilo :oops:;)
     
  5. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak když to tady pročítám, tak akci odpískám. Je krásné počasí, v televizi hokej a tohle řešit nehodlám. Všem, kdo pokračují ve hře přeji hodně úspěchů.
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Prvních pět úkolů hotovejch ;)ale stodolu mám úplně vymetenou :wuerg: Koše jsem nekupovala :music:
    Teď už to půjde pomalu a stejně si myslím, že to celé nestihnu :sleepy: Snad bude alespoň stonek :)
    Přeji všem krásný nadcházející víkend :D
    Edit: V noci spím ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/5/24
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Co k této akci říct? Raději nic. Akce na speciální ploše mají svá specifika. Těžko je naplnit, když to zrovna výjde po celou dobu akce i na plný úvazek i v práci. Ale o to nejde, nebude to první a asi ani poslední akce, kterou na speciální ploše nedokončím. Ale i kdybych měla možnost u akce sedět, tak hlídat tak rozdílné časy u rostlin, stromů a všeho ostatního, co se ještě ke všemu požírá mezi sebou? Doporučuji, méně kombinovat a víc přemýšlet.:)
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mně to vychází tak, že pokud hráč nebude vyrábět figurky supervepře, tak akci pravděpodobně nesplní. Pokud by hráč denně sklízel všech 6 stromů jednou bez bonusů, 4 stáje dvakrát a 1 výrobnu třikrát, tak mu na splnění celé akce postačí necelé 3,5 sklizně akční rostliny denně. Pokud denně získá 24 plodů z každého pixelového stromu a 12 plodů z každého komiksového stromu a nepoužije ani jednu výrobnu, tak bude potřebovat 6 sklizní akční rostliny denně, aby dosáhl aspoň na stonek, což prakticky znamená, že nebude spát.

    Samozřejmě je možné, že jsem se někde upsal. Můžete se podívat sami zde:
    upload_2024-5-10_20-21-38.png
    upload_2024-5-10_20-21-17.png
    upload_2024-5-10_20-21-56.png
     
  9. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Pro natvrdlejší... nerozumím bonusům: např. pixelový booster sklizně zvyšuje na 1 hod výnos pixel. stromu o 6. Kdy jej mám použít, když strom sklízím snad za 10 hod. ? Děkuji za vysvětlení
     
    babina51, moncicak7070 a Prepperka tohle ocenili.
  10. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky kuchynak ,
    bonusy musíš aktivovat před sklizní ;)
    Pixelové stromy nechej dozrát a před sklizni aktivuj bonus . Tím pádem budeš mít z každého stromu 12 plodů.
     
  11. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    larcima děkuji, skoro jsem si myslela, že mi budou téměř na 2 věci, když je nestihnu aktivovat tu hoďku před sklizní
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak koukám, že ta akce neprudí jen mne... Jediné, co mi baví a jde - je knihovna. Aby také ne, ve své rovnám každou chvíli a nebo také hledám...
    Zatím mám asi dva úkoly, a žádnou chuť na plnění dalších
     
  13. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Kde prosím najdu ten komiksový obchod?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  14. ivacek53

    ivacek53 Pisálek fóra

    Tahle akce je jeden překombinovaný bordel
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    KulíšekBrouček najdeš jej tady:
    upload_2024-5-11_0-17-33.png
     
  16. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Tentokrát se musím přidat k těm co si stěžují a jsou nespokojení. Akci jsem ještě nikdy nehrála (aspoň si nevzpomínám) a tak je tohle setkání s ní pro mne nové. A setkání to není moc příjemné. Snažím se už po několikáté dobrat co - kam - kde - kdy - na co, ale je to marné, je toho prostě moc. Moc názvů, moc časů, moc kombinací, moc kusů. A to je venku tak krásně. Ještě bych pro tuhle akci měla pochopení o dlouhých zimních večerech, kdy je dost času si vše prostudovat a dát dohromady, ale takhle v létě na to není ani čas ani chuť. Aspoň u mě.

    Takže tak nějak pěstuji a tak nějak sklízím, ale do konce nedojdu určitě, a jestli bude stonek, to nechávám koňovi, ten má větší hlavu. Já raději chytám bronz na slunci a s tím, že nechápu ani jak mám skládat minihru, si starosti moc nedělám. Raději si dám jednu orosenou sklenku černé limči s ledem pod širým nebem.
     
  17. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Absolutně jsem se vtom ztratil. Automat na srdce je ve skluzu vepř řve hlady a virtuální dýně je doopravdy virtuální. Asi zvolím taktický ústup,hodím do toho vidle a jdu se dívat na hokej.
     
  18. charina

    charina Perspektivní autor

    Ani mne tato akce nebaví, je zbytečně překombinovaná. Stačilo by, aby vepř nepožíral srdce a hned by bylo líp :). Myslím, že akci nesplním.
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám sto chutí to odpískat ;)
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) tak se přiznám, že jsem už taky včera v práci začala zbrkle něco dodávat .. no dobře mi tak xD :p

    Kupuji si lístek a tak si odehraji všechny tři možnosti a zatím se daří v limitu.

    Vzala jsem si upgrady na automaty, ale tím se zase rozhodila jejich sklizeň. Dnes se mi jejich (rozdílné) sklizně zhruba sejdou, ale je

    tam hodina v bonusu, tak to sblíží sklizeň. Přemýšlím, že upgrady zruším, abych mohla na všechny čtyři použít 2x denně získané bonusy

    (ráno a večer) to je 8 srdíček. Takto jsem za den použila 2x bonus na dva upgrady a jednou sklidila dvě stáje už bez bonusu, to je 6 srdíček a bez vepříka se to nedá splnit. Tak bych chtěla vědět váš názor či poznatky :p



    P.S. Nelíbí se mi, že u jiných akcích při dodávkách se vždy objeví upozornění na převýšení dodávky, ale tady je ticho po pěšině a měli by na to upozornit, že přebytek se nevrací -.- logicky jsem tak počítala, že se dodávka posouvá dál.
    A taky by mohli označit zralé stromky a chlívky na sklizeň ... asi raději vše 8)



     
    Naposledy upraveno: 11/5/24