Povídačky z komiksového obchodu (9.5. - 15.5.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce mne nebaví, hl. ty rozdílné časy a také to, že to bude asi nadoraz, jedu jí setrvačností ;) ale radost z toho nemám
     
  2. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Jelikož mi farma nejede na telefonu(a prostě s jablkem mám smůlu už od podzimu- do té doby to šlo) s akcí končím, protože dvoudenní výpadek nepůjde nijak dohnat.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    dinoalesi
    Kvůli té složitosti sem si říkal že bych odboural komiksové stromy a rajské komiksy a jel bych jako minule.Zřejmě to vychází bohužel o něco lépe, když to jedeš všecko!:wuerg: Pak by ve finále nějakej ten bodík moh chybět.Ale zase tak dopodrobna sem to nepočítal! Každopádně je o kapánek výhodnější mít pole místo komiksových stromů,na druhou stranu dvě srdce jsou méně,než jeden supervepř.Takže se stím budeme muset se vším otravovat až do konce!:cry: Achjóóóóóóóó
     
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    To jako mám jen 2 vstupenky na rovnání knih do knihovny?
    Nedají se umlít.
    Nebo někde vypadnou?
    Vidím, že je možné je získat v koši... ale vzhledem k výpadkům do akce teda reál peníze rvát nechci -.-
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    k.vitek: Ano, pouze 2 vstupenky denně a doporučuji je použít, využít, odehrát minihru, je to i ve FAQ
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    No právě.... je to strašně fakt napnuté, jeden vynechaný den a už se to nedožene :cry:

    Počkej, jak to myslíš? Když sklidím jedno půlpole 2x než uzraje komiksový strom, dostanu 4 plodiny a z komiksového stromu dostanu 6 knih a ty mají vyšší protihodnotu nebo se pletu?
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No vidíš,na osivo jsem zapomněl!:cry:
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Sice to tady asi někdo zmiňoval, ale taky jsem se snažila propočítat jestli se například Supervepř vůbec vyplatí a nejsem si tak jistá.
    Zatím zůstává o hladu v liště xD

    Edit: Jinak tato akce bez pravidelné sklizně čehokoli nebo nákupu košů je asi nesplnitelná :oops:
     
    Naposledy upraveno: 10/5/24
  9. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Ahoj všem, buď jsem slepá nebo to tady není - když přetáhnu hodnotu dodávaného přepíše se do dalšího úkolu nebo mám smolíka? děkuji a ať se daří :)

    Vando moc děkuji, myslela jsem si to :D
     
    Naposledy upraveno: 10/5/24
    babina51 tohle ocenil(a).
  10. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmář-Šimon, protihodnota, ktorú dodáš navyše prepadne, nezapočíta sa do ďalšej úlohy.
     
  11. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ahoj, ukladám knihy a nechce mi to od včera ukončiť, stále akoby som to nespravila, čo mám urobiť, aby som mohla hrať novú hru? Stále sa vraciam k tej istej a už neviem, ako to poskladať
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  12. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj minnie30, knihy prehadzuj, kým ich nebudeš mať v policiach všetky zeleno-modré, začni tam, kde máš poukladať jednu policu.
     
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    je to sodoma gomora ale zkouším to
    ještě nechápu jak složit ty přísady když chci získat vepře nebo srdce, prostě je dodat v libovolném množství a potom?
    přibyde jeden produkt ve skladu?
     
    babina51, betyswan a -Jara05- tohle ocenili.
  14. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak jsem včera (1. den akce) neodehrála ty 2 hry... a jestli to chápu správně, asi jsem o ty lístky ke skládání knihovny přišla.
     
    babina51, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  15. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj k.vitek ... je to přesně tak, jak píšeš ;). Pokud každý den neodehraješ ty dvě minihry, do následujícího dne se ti nepřevádí ;).
     
  16. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    wallik68 Figurka supervepře je produkt dielne a Pixelové srdce produkt chlievu, takže namlieť krmivo, nakŕmiť a čakať


    k.vitek
    áno, ako píšeš
    "Minihru lze spustit pokusy zdarma. Pokusy zdarma dostaneme každý den 2. Tyto pokusy zdarma se neukládají. Například, pokud se 2 dny nepřihlásíte a hry neodehrajete, budete mít stále jen 2 pokusy zdarma, pokud odehrajete jen jednu hru tak se další den připočte jen jeden pokus zdarma do počtu 2 kusů. Další možnosti hraní minihry jsou již za vstupenky, ty se dají koupit v koši."
     
  17. Máťa_BMV

    Máťa_BMV Rádoby autor

    Jsem zmatená. Co se má dodat na těch 5010. To je blbost, dát tam vepře, ne?
     
    babina51 a betyswan tohle ocenili.
  18. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Máťa_BMV, ako píšem o 7 príspevkov vyššie, protihodnota navyše prepadne, máme aj komodity s nižšou protihodnotou, treba vypestovať, ešte je čas na dodávanie.
     
    babina51 a lacrima tohle ocenili.
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Já tuto akci nejedu je to na palicu a ty časy jsou hrozné,kdo má pamatovat že sklízet,je pěkně tak si užiju pracovní víkend raději venku nežli čučet to pc a stejně bych tu akci neudělal je to na palicu,hodně zdaru všem kdo jede.
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak jsem si chtěla orientačně propočítat protihodnoty a ejhle, nemám pixelová srdce. Jsem asi slepá (nevidím, kde by byla potřeba kromě dodávání protihodnoty) nebo mi je někdo čórnul. Poslední týdny jsou náročné, tak je možné, že jsem mimo... :p
     
    babina51 tohle ocenil(a).