Povídačky z komiksového obchodu (9.5. - 15.5.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Též stonek nedám...po dlouhatánské době...:p
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Souhlas s Kytka2011 i kaolín11. Taky Lida7373. Jak jsem již psal čas farmáře (ky) je hlavní problém.
    Jestli to do večera doplácám ke stonku, tak se stane na mojí farmě zázrak:D.
     
  3. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    Ahoj po dlouhé době stonek nebude :oops:
     
  4. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Je to jedno když máš dost všeho nebo kdyby se hodnota přenášela do dalšího úkolu. Pokud počítám každý kus, jsou někdy výhodou 2 srdce, které můžu rozdělit do dvou úkolů, než jeden vepř kterého musím hodit celého do jednoho úkolu byť by už jeho protihodnota byla silně přes potřebný počet.
     
  5. Batory

    Batory Vycházející hvězda fóra

    sedím u toho jak trdlo a stonek nebude-přestává mě to bavit.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já to zase tak nehrotil.Jel sem na maximum vepře,úkoly plnil tak nějak halabala, tím co bylo po ruce.Určitě jsem dodal mnohem více protihodnoty než bylo potřeba. Naštěstí přístup na farmu po celý den,menší prostoje pouze v noci. Ale je pravda,že poslední úkoly je lepší plnit se srdcema.Taky sem to tak udělal.Jinak sem to plácal s vepřema.
     
  7. elen45

    elen45 Expert fóra

    vše HOTOVO, srdce jsem používala jen na krmení, i malé hodnoty v úkolech jsem plnila čuníky, bonusy lze uplatnit všechny najednou
     
    Naposledy upraveno: 15/5/24
  8. sarka17

    sarka17 Pisálek fóra

    Také hotovo.Přiznám se,že mě to nebavilo.Ještě,že mám hotovo před hokejem.:D
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak hotovo na všech třech farmách a ještě zraje několik srdcí a plodů a ještě jsem zasel , kdyby ta droboť nestačila. Ale vyšlo a ještě zbylo. Takže akce skončena, ale chyb jsem se dopustil, ojojoj. Třeba neodklikl booster rychlosti a čekal na tu 3jku srdcí 17 hodin..., nebo na K úplně zbytečně semlel krmivo. No, hlavně, že je konec.-.-
    Jsem rád, že je nás spousta, kdo to dorazil a zbývajícím držím palce, aby urvali ještě, co to dá.:)
     
  10. evinana

    evinana Expert fóra

    Akce dnes ráno hotová bez kupování košů. Akce se mi také nelíbila asi jako všem tady. Jsem v důchodu, takže čas jít vícekrát na farmu by byl, ale i tak mě to nebavilo. Tato akce se vážně nepovedla
     
  11. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem to také dorazila, včera večer stonek mohl být stonek, ale potřebovala jsem zasít pole a tak jsem dorazila vše ráno. .. Nějakým zvláštním režimem jednotlivých sběrů jsem se neřídila, když jsem sklízela pole, sklidila jsem to zbývající, pokud to bylo zralé. Pokud ne, záleželo na tom, zda si vzpomenu a budu na to mít kdy... Ponocovala jsem jen jednou - dnes v 0.45. Ale fakt jen proto, že jsem si nebyla jistá, zda dýně bude stačit. Ještě sklidím zbývající srdce a plody stromů a fertik. Uklidím plochu, hurráááá
     
  12. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Ahoj.Tak jak to tak vidím,stonek doma nebude.Po dlouhé době dělám akci a celou dobu jsem znechucená,že jsem do ní vůbec šla.Příště do něčeho takového nelezu.:oops::sleepy:
     
  13. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Akce zaměřená na kasírování peněz. Taky jsem nedosáhla na stonek. Nebavilo mě to, do takové příští už nehodlám jít. Díky RT
     
  14. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, akci jsem dokončila včera, ale bez jakéhokoli nadšení. Největší problém byly pro mě ty různé doby sklizně. Po malé chybě při dodávce dýně nastal problém s krmením a tím naprostý rozvrat v časech sklizně. Ke splnění akce mi pomohl budík na mobilu a to, že jsem v důchodu a zrovna pracuji na zahradě za domem. Ale říkám: "Již nikdy více!"
     
  15. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Stonek nezískám, nemám potřebné body - předměty na dodání. Bonusy mi buď neungovaly nebo jsem je nepochopila.. Nikdy mi akce tohoto typu nejely... Příště se nebudu na hru znova ukecávat a vynechám.
     
    Naposledy upraveno: 15/5/24
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké odpoledne, ačkoli to vypadalo, že budu ráda za stonek, mám akci komplet hotovou.
    [​IMG]
    Košíky jsem nekupovala. Ráno jsem si odehrála dvě minihry, které byly grátis. S tím jsem si vystačila. Je pravda, že mohu pustit hru i v práci (pssst, nic jsem neřekla, je to tajný) a sklízet či pouštět výrobny, jak jsem potřebovala. Bohužel ne každý to tak má. Na ty RT políčil košíček za sedmnáct kaček. Z mého pohledu za to akce nestojí. Doufám, že tuto akci si RT uloží do pomyslného šuplíčku na dlouhou dobu (stejně doufám, že bude dlouhá pauza se spojovačkou alá smajlíci, mořské potvory apod. - určitě víte, co myslím).
    Můj stav před dodáváním:
    [​IMG]

    Obrovské poděkování patří BigClick za tabulku s dodáváním. Nejdříve jsem brala orientačně jak (ne)stíhám akci. Pak se projevily mé plagiátorské sklony a dodávky jsem prachsprostě obšlahla. ;)Ale vždy jsem při dodávání uvedla zdroj. :pTak snad to je OK. Ušetřilo mi to spoustu času s vymýšlením co jak dodat, aby to bylo co nejekonomičtější. Mockrát děkuji ještě jednou. Kdyby to šlo, pošlu aspoň čokošku. 8)
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ciri13: můžeš poslat virtuální čokokoláč (lívanec);) já bych poslal i hroudu zlata:Dvidím, že budou bodíky chybět. Čas je běžec dlouhým krokem...fakt tohle už ne.
    Edit: Tedy to zlato za jeden den navíc, ne za výpočty xD.
     
    Naposledy upraveno: 15/5/24
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    No asi jsem udělala velikou chybu - všimla jsem si to až teď!!!...pokud bylo na nějaký úkol k posunu potřeba nějaké určité body a já dodala třeba díky vepřům o 10000 bodů víc, tak sice zelená lajna ukazovala že už jsem v půlce dalšího úkolu, ale body to chtělo znovu všechny od jednoho úkolu k druhému. Tímto jsem probendila určitě tisíce bodů - akce mohla být už hotová. Nejsem si ale jistá, že to někde v popisu akce je uvedeno...do stonku mi budou chybět tak 2 vepři - už je nemám jak udělat.
    Asi už nemá cenu ani pokračovat a dodávat.:sleepy:
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    anvan: několikrát zde v diskuzi na to bylo upozorněno, hodnota navíc propadá. Moc času sice nemám, ale příspěvky přelítnu vždy každý den. Dozvíš se leccos, ale taky to podstatné.
     
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Pitrýsek
    Je mi to jasný, ale to už jsem nestíhala.....i tak to zabralo dost času. Nu což, moje chyba
     
    lacrima tohle ocenil(a).