Posypek v parku bonbónů (16.3. - 22.3.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Posypek v parku bonbónů ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 16.3.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 22.3.2023 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 21
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Už se těším!
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Šlechtění mám ráda, plný tulidomek je a hlavně nemusím nic bourat ;)
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Už jdu naplnit tulidomek
     
  5. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Na šlechtění se moc těším hodně štěstí přeji všem -.-
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,jak můžu udělat šedou vránu když ji nemám odemcenou,ha
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Dobře že je zítra akce šlechtící - člověk nemusí spěchat se začátkem. Docela se mi to hodí, protože musím být déle v práci a odpoledne ještě půjdeme do banky.
    Překvapuje mě ten nepoměr mezi odznaky ryb (120), savců (80) a ptáků (288), jindy to bývá rovnoměrněji rozložené. Nicméně zásob (SK, flakonků i zvířat) mám dost, takže Vzhůru do toho, půl je hotovo!

    smoulinek123

    Jedině na trhu.
    Tam ji lze koupit, je-li v nabídce pochopitelně, i v případě, že člověk nemá otevřeno šlechtění vran (již ovšem nevím, jak je to s vránami - mám dojem, že se něco odehrávalo kolem vran v Jackově obchodu, nicméně mám dojem, že na trh může hráč jít i bez aktivace šlechtěním, je-li potřebné).
    Navíc
    omezení, týkající se šlechtění, se odehrává veskrze na Baha. Tam skutečně bez otevření příslušného slotu v Chrámu nemůže člověk nejen chovat (a tedy i šlechtit) příslušné zvíře a rovněž takové zvíře nemá dostupné (natož pak jeho šlechtěnce) v obchodě.
    Takže doporučuji oslovit farmáře na stejném trhu (u tebe AV) a pokusit se s nimi domluvit (přes poštu) na obchodní transakci v komoditě Šedá vrána.
     
    Naposledy upraveno: 15/3/23
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Těch ptáků je hodně, jestli jsem dobře počítala. Počkám si na víkend jestli bude sleva za 1 sk.
    ryba 120
    savci 80
    ptáci 288
     
  9. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já mám plný tulidomek kdy bylo šlechtění za 1 SK,tak se to bude hodit.
     
  10. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Mam rada tieto akcie so šlachtením no toto je pre mna v pase, kedže nemam odomknutú vranu....takže do akcie nejdem
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Džejninka73
    A nemůžeš ji najít na trhu? (Viz můj příspěvek výše). Na některých trzích dostupná je, čili lze ji koupit a nemusíš ji šlechtit. Je to ten první šlechtěnec, takže by nemusel být příliš drahý. Jen je třeba kout železo, dokud je žhavé (včas se kouknout na trh).
     
  12. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    určite ak bude dostupna kupim, len teda neviem či bude....
     
  13. *kikinka*

    *kikinka* Pisálek fóra

    Tak a je to ryby- 120 ks, cicavce 80 ks a vtáci 288ks. Spolu 976 ks superkrmiva. UF dosť.
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Budu neskromná,podivuhodné výběhy jako odměna by mohly být aktuální ,když už ;) i když z nich bývají lištovky ale naděje se počítáxD
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tulidomček naplnený až po strechu za 1 SK.Ešte budem potrebovať vyšľachtiť trocha cicavcov.Šľachtencov čo treba mám;);).
     
  16. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    V tulidomku něco je, něco se došlechtí, myslím že to půjde. Odměny sice žádná hitparáda, ale zase je to na pár kliknutí
     
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, má nejmilejší akce, takže to je jasné, tulidomek je plný ještě za 1SK, SK mám dostatek, zvířat snad také, teď jen si neodkliknou potřebné stonky a z chutí do toho. Přeji všem i nějaký ten přeskok, ať je větší radost
     
  18. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    RT přehnal to šlechtění ptáků :p 288 kokard,no to je tedy nářez
     
  19. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    tulidomcek plny vtakov, cicavcov a ryb :) super zaciatok :) s dalsim slachtenim si pockam na vikend, ci bude za 1SK. v najhorsom pripade mam zazracne sk dostatok :D :D
    este by to chcelo otvorit desivku, aby som si aktivovala slachtenie vrAn xDxDxD
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Super akce! Jdu do se šturmem a nadšením! Konečně se uplatní dárky z beden:)))
    Hrr na akci ( na výdaje nehleďme):p;)a větev je naše!:D:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.