Posypek v parku bonbónů (16.3. - 22.3.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Kdo si počká na tu správnou chvíli, ten se dočká a je hotovo, jen sem to trochu přepískla s odznakem ryb :D
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No tak to budeš boháč, až ti je systém vymění ;) taky končím. Ještě mrknu do družstva na úkoly, jestli by nebyl potřeba nějaký šlechtěnec do úkolů (odměna Fl). Když máme šlechtění levnější.
    Edit::DAž po splnění posledního úkolu (pic.bedny) jsem zjistil, že vysmátý kůň se jmenuje Posypek, tak proto ten krkolomný název akce (já ty komentáře u akcí moc nečtu). Ale pěkná grafika, já preferuji spíš čoko, oj, té růžové barvy si ještě užijeme ;).
     
    Naposledy upraveno: 19/3/23
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám též hotovo. Kdo šetří, má za tři. Čekala jsem na BB a šlechtění za 1 SK.
    Podařilo se pár přeskoků - z karmínového papouška super papoušek a z psohlavů vyskočil žralok bílý. Hezký zbytek neděle.
     
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,taky hotovo.

    [​IMG]
     
  5. barca279

    barca279 Vážený autor

    jednoducho za odmenu považujem konkretny strom alebo konkretnu stajnu.plnenie lišty tajomnym bordelom nepovažujem za odmenu.ale nikomu nebranim hrat.ak ti chuti otvarat tajnaše to je ok.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  6. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    ahoj, já jsem na tom úplně stejně, hraji už takovou dobu a strom na FL se mi stále vyhýbá, je to divné, ale je to tak:cry:
     
  7. bubu294

    bubu294 Pisálek fóra

    Velké zklamání z TCH pudlí můry na mě jukla kukačka kohoutí ,za to množství SK to nestálo .Ostatní nedělám .
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    tak podarilo sa mi kupiť vrany ktoré som potrebovala, počkala som si na šlachtenie za 1SK a akcia hotova :)
     
  9. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Akce byla dokončena už ve čtvrtek v noci, neb jsem přišla po výjimečném tahu z matičky Prahy. Ani nevím, jak se mi to podařilo dokončit, když mi hlava padala na klávesnici :(. Dříve jsem nestíhala napsat, v pátek po práci mě doma čekala půlka prasátka a jelikož mám nejvíce elánu večer, hned jsem se do něj pustila. Skončila jsem vlastně až dneska dopoledne, kdy jsem vše v kuchyni umyla, Byl to masakr a už nikdy více pro laika. Mimo masa na mrazáku (cca 45 kg) jsem ještě uvařila kotel "prdelačky" , 3x světlá tlačenka a 1x krvavá. 9 sklenic sádla a 10 škvarků. Zítra se těším do práce, že si snad odpočinu.
    Hezký večer přeji, já už přemýšlím nad postelí 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.