Posypek v parku bonbónů (16.3. - 22.3.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak zase se nedostanu na piccolku,došlo SK a není kde vzít
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sem to věděla, že když si dám tu malinovicu, tak budu velmi mimo prostor a čas xD Nicméně, hotovo
    [​IMG] ,
    Tak zítra, v sobotu i v neděli můžu vytvářet hodnoty v pracprocesu bez obav o chod farmy ;)
     
  3. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Včera hotovo,z piccolek ráno - nemrtvý poklad a květinové melodie,takže strom na FL opět nikde a to farmu hraji přes 10let.
    Z taj.stáje na baha - 6-tý ocelot,což je bezva.Myslím si,že by bylo dobré v odměnách vynechat banány /8.856ks/,hvězdičky /11.950ks/,když jsou nám k ničemu a dát třeba SK a nebo SH,které se dají využít.Dál nechápu,proč je v odměnách taj.stáj na mrože,když se dají už delší dobu koupit za mince.Ani ji na plochu nedávám.Stejně tak jako byly stáje ze hry na děsivce,které se dají koupit v Jackově obchodě.
    Vypadá to v poslední době,že tvůrcům dochází fantazie.Budu si rozmýšlet co hrát a co ne.
     
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Od včerejšího večera mám též hotovo, žádné zázraky se neděly. Mohu se těšit na další přínosné akce. V realitě mne čeká hodně řezání stromů. Na farmu se dostanu tak 5x za den. Všem rychlíkům gratuluji.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je vidět,že čekání se vyplatilo! 19-20 je slevová akce!!!8) Za každiu cenu mít akci splněnou první den nemusím! Přece jen SK neroste na stromech a je škoda sním bezdůvodně plýtvat!:wuerg:
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já jsem měla SK dost ale chyběly mi parfémy, utratila jsem za ně 180 000kr, protože jsem chtěla mít včera hotovoxD:(
    Z piccolek vypadnul Ingridin student a Pěstitel. Doufala jsem, že vypadne Jackův dárek. Takže nic moc.:p;)
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - zdravím, v podstatě sis odpověděla na své otázky sama. Hraješ už přes 10 let, takže máš hvězdiček, banánů i mincí do ramaobchodu přehršle. Ale je tu spousta novějších hráčů, kteří je nemají a pokud je RT přestane dávat do odměn, nebudou mít tito hráči takové šance je získat. A proč není SK nebo SH v odměnách ve větším množství je snad jasné - jsou to víceméně placené prvky a jejich nákup za reál přispívá k udržení této hry při životě. Takže shrnu-li to - buď nás hra baví a to i s tím vším, co nám nabízí a nebo nás už nebaví a pak si můžeme najít jinou zábavu, která nás bude více naplňovat.
     
  8. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Skali, mluvíš mi z duše. Hraju už léta letoucí, přesto si ještě vzpomínám, jak obtížné to ze začátku bylo a že na nové hráče musí RT myslet. Jsou to navíc často právě noví hráči, kteří nasypou do hry více peněz než ti dlouhodobí hráčí. Já už ani nepamatuju, kdy jsem naposledy něco koupila za reálný peníz. SK, SH, kuponů na kombajn a ostatních vylepšovadel mi padá ze všech beden a na kole tolik, že prostě nenakupuji, nepotřebuji to. Nehraju totiž po těch letech ani nikterak intenzivně, ale pořád mně to baví. Navíc si uvědomuji, že bez platících hráčů tahle hra existovat nebude.
     
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Skali - máš pravdu i mě je jasné,že mám všeho hafo oproti těm s nízkým levlem.Ale proč tedy od určitých vyšších levlů nejsou odměny přiměřené jako třeba i na kole štěstí,kde si v 236lv točím červený kurník, stříhárnu ovcí žl./415ks/ apod i stromy pořád dokola jedle XXL...Myslím si,že bysme si to zasloužili.
    jinak pěkný den,svítí sluníčko tak bude dobře.měj se
     
    Naposledy upraveno: 18/3/23
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mám volný víkend ale počkám si na BB tak že pěstuju do úkolů :) krásný víkend všem a hodně štěstí ve splnění akce ;)
     
  11. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Co ho umlít ve mlýně ???
     
  12. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, vďaka za deň zliav. Tulidomček ostal po kockách prázdny, lebo som si nevšimol, že vtedy končil BB a ŠaVDZ v netradičnom čase o 20.00h. Takže v nedeľu alebo v pondelok sa pustím do akcie.
    jana151049, som síce lvl 232, ale také zásoby chlievikov nemám a beriem všetky odmeny, ktoré sa mi ponúkajú. Samozrejme súhlasím aj s odmenami pre vyššie levely :), keď už som v tejto kategórii.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - ahoj, tomu samozřejmě rozumím, i na to nešťastné kolo poukazuji neustále v reportech, ale evidentně stále marně. Nezbývá než doufat, že se třeba jednou nějaké té změny k lepšímu dočkáme.
    Hezký večer
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Kto si pocka ten sa docka :music: Ja som nedufala,ze daju den zliav a tak som to chcela mat za sebou,Aspon si naplnim tulidomek,no mohla som za 1 sk este nieco otocit. bosorka este nema hotovo,lebo mala problem z parfumom,tak si dorobi akciu v nedelu a este usetri ;)

    Ja si este pametam ked som vymetala kvoli SK,SH a vrtulkam kazdy kut farmy a teraz mi to pada ani neviem odkial xDxDxD Inak za tie 2 picolky som samozrejme nedostala florenak ale Ingrit student a kyticu kvetov,to sa hodi som spokojna :music:
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    to ja už nevyčkávam na zľavy, akcia musí byť hneď, ako sa dá, a ešte keď to nejakého závistlivca naštvexD, bonus naviac:music:;)

    pikolky vydali z lepších odmien
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] a nesťažujem si na odmeny, ani na SK a SH, ktoré by podľa mňa už tiež nemuseli dávaťxDxD
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    I přesto, že toho SK bylo celkem dost, nelituji, že akci mám hotovou. Aspoň do tulidomku hodím něco, abych získala další neonku, a bude to "zadarmo". A hlavně dnes jdeme na celodenní výlet + keškobraní. Snad budeme mít štěstí.
    Přeji všem krásnou a slunečnou sobotu a snad i to jaro si už dá říci a zůstane tady s námi.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    SK šetřím ,protože snim krmím zvěř při děsivce! Požadavky na krmivo jsou mimo,takže jej vůbec nemelu.Momentálně tuhle kvalitní stravu baští wendigo. Takže úspora skoro 500 ks se hodí!8)
     
  18. dasla

    dasla Rádoby autor

    Také mám hotovo a zítra si v klidu došlechtím něco do úkolů. Hraju už léta a pořád mě to baví, nemusím se vždycky honit, ale zábava je to pořád.
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky ještě nesypu v parku bonbony, slevy je dobré využít, žádná souběžná akce, tak je čas. Ani na farmě nesklízím, jen sbírám floren za den ;) zahrada volá, jaro se blíží.
     
  20. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Ja sa tu tak zapojim do debaty... hram dva roky, mam level 207 a na bahame 353. ono sa to povie, ze jej aky level. len sa trochu nemysli na to, ze hned ako som zacala na mna vybehla sezona. a v sezone sa velmi rychlo ziskavaju body skusnosti. v den ked som zapla hru som ju asi po hodine vypla s levelom 20. do mesiaca som mala lvl 70. teraz mi staci pozbierat nebo a dekorky v spravnom poradi a za par minut spravim tri levely. na bahame mam viac ako polovicu stale nepristupnu, strom aktivovany na polovicu. bez hviezdiciek a bananov v akciach by som nemala skoro nic. kazdu ulohu v druzstve plnim asi mesiac... ak sa zmenia pravidla a odmeny sa budu delit podla levelov, tak sa nepohnem z miesta par rokov.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.