Posypek v parku bonbónů (16.3. - 22.3.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Šlechtící akce mám ráda, jen ty počty jsou nějak divoký :p
    No nic, jdu naplnit tulidomek a ve dvě hurá do toho (chtěla jsem napsat zítra a on už je čtvrtek)xDxDxD
    Přeji hodně superpřeskoků a teď už dobrou ;)
     
  2. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Dobré ráno, do akce jdu, šlechtící akce jsou nejrychlejší. Domek naplněn za 1 SK. No a bude i BB, snad vypadne i něco pěkného. Krásný den všem :D


    Tak stonek je, ale chybí mi 33 odznaků ptáka. Došel parfém. Jsem překvapená. o_O:eek:
     
    Naposledy upraveno: 16/3/23
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    976 ks SK,ak odpočítame už naplnený tulidomček za 1 SK ostáva 844 ks SK a spolu potrebujeme 3904 ks zvierat !!! o_O Nie,že by som to nemal,ale nie je to dosť? Ak nemáš niektorého šľachtenca,je to ešte šľachtenie navyše.No,premyslená akcia.Tak nech sa Vám darí.
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    SK je opravdu dost. Byly doby kdy bych akci obešla obloukem, ale nyní je SK dostatek + ještě zásoba v bednách, které nejsou otevřené. Nebudu ani čekat na možné šlechtění za 1 SK, hlavně, že bude hotovo. Zvěře je dostatek - několik tisíc od každého druhu, tak nemusím být za Lakomou Barku.
    Přeji všem ať se daří a aby byli i s případnými přeskoky spokojení. Třeba tentokráte, když je to tak náročná akce, RT otevře kohoutek.
    I dnes je u nás opět jarní den, i když ráno mrazivé - krásný den, farmáři!!
     
  5. goro19

    goro19 Pilný autor

    A to já také většinou dělám. Úplně nepříčetný sleduji jestli jsou to žlutí mravenci, žl. činčila, žl. rodeo ranč ... nebo oranžoví bobr s pávem a pak křepčím radostí.
    D)
     
  6. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    goro19
    ***
    Tak to máme stejný důvod k radosti!hihihi

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku ( zbytečné zahlcování fóra )
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/3/23
  7. jaskulka58

    jaskulka58 Pisálek fóra

    Prosím má někdo stejný problém - nemám pod ikonkou akcí/hodiny/ kolonku na dokládání produktů takže sklízím pouze dva ks.
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    jaskulka58 - neviem,či myslíš toto

    [​IMG] ,ale ak áno,tak klikni na tú šipku 2x malo by ti ukázať aj to,čo chceš.
     
  9. jaskulka58

    jaskulka58 Pisálek fóra

    Ne myslím to jak tam máš to P pod hodinami
     
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    jaskulka58 urob to co Ti Peto napisal ;)
    Za chvilku zacne akcia a ja idem na dalsiu zakazku :oops: ked sa vratim tak uz rychlici budu hlasit hotovo xD
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tady čtu, že někteří mají tulidomek plný za 1 sk, kdy se to tak dá udělat? Tuším, že mi zas něco uniklo.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Katule008, je to při akci slev, jinak to nejde :) Když jsou informace od farmářů, co sledují zahraniční orákula, víš, co do tulidomků dát
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Katule008 - naposledy byl den slev 12.3. - tak není divu, že lidi toho využili.
     
  15. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Y_n_O -Jara05-
    Děkuji, tohle když se objeví tak to většinou odkliknu, že rozhodně nechci nic kupovat.......tak příště otevřít a přečíst. Pořád se člověk učí noé věci.
     
  16. jaskulka58

    jaskulka58 Pisálek fóra

    Peto121 už jsem klikla x krát a nejde mi to myslím to pod hodinami ty tam máš P já J tam kam se dávají bonusy třeba sklizeň plus dva nebo body, marmelády atd.
     
    INČUČUNA1959 a Richards76 tohle ocenili.
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    jaskulka58 - zkusila bych se odhlásit a znovu přihlásit a ještě vyčistit prohlížeč.

    Akce hotová a ani to moc nebolelo. Přeskoky jsem neřešila. Mějte se!!
     
  18. LuckyDi78

    LuckyDi78 Pisálek fóra

    Mně funguje přejít na jinou plochu, nebo F5.
     
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    jaskulka58 Když tam nemáš ty hodiny a nemůžeš si tam dát žádný bonus, tak si ho dej přes inventář.
     
  20. jaskulka58

    jaskulka58 Pisálek fóra

    .macca. Hodiny mám, v hodinách se ukazují všechny akce, ale pod hodinami kde si dáváme bonusy to nemám ,počítač vyčistěn a stejně to nejde.
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.