Pomocník pro sklízení magického stonku

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem Deneby, 16/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Deneby

  Deneby Pisálek fóra

  Zdravím farmáři

  Není žádným tajemstvím, že už nějakou dobu pracujeme na pomocníkovi pro sklízení magického stonku( tzv. “kombajn pro sklízení řádků v nebi”) a tak jsme si mysleli, že teď je skvělá příležitost, abychom vás informovali o tom, jak jsme pokročili s jeho vývojem.

  Pomocník pro sklízení magického stonku je teď v závěrečné fázi testování! A je toho ještě mnohem víc, o co bychom se s vámi chtěli podělit. Nejenže budete moci bleskově rychle sklízet své řádky v nebi, ale budete si moci vybrat kategorie, které chcete sklízet, stejně jako si budete moci nastavit své oblíbené řádky.

  První hodnocení nového prvku bylo vynikající a doufáme, že se vám také bude líbit. V případě, že poslední kolo testování proběhne hladce, plánujeme během příštích dvou týdnů tento nový prvek zavést.

  Jsme mimořádně nadšeni z tohoto nového prvku, protože víme, jak důležité je pro hráče Farmeramy zjednodušení a usnadnění práce se sklízením řádků magického stonku.

  Více informací o pomocníkovi pro sklízení magického stonku najdete již brzy v našem FAQ.

  Fajn hru
  [​IMG]
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.