Pomocník pro magický stonek / diskuze (24.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 22/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    hanči54: Ahoj, kde asi? Otevři si první stránku diskuze :)
    Edit: za málo

    Crower: žádné prachy navíc tam nemáš...
    Edit: tak to asi jsem když to píšeš. Jistě, že když chceš jen kombajn na stonek tak si ho koupíš za 3 FL, kdo koupí nebo už balíček na kombajn má, cena se nezvýší a i v kuponech je komb.na stonek zabudovaný. Tak kde je cena navíc? jak známo většina sklízí kombajnem.
     
    Naposledy upraveno: 24/9/15
    Iwuska a lubin1234 tohle ocenili.
  2. Crower

    Crower Vážený autor

    Nevím jak pro ostatní, ale pro mně velké zklamání, myslel jsem že to půjde sklízet normálním kombajnem a né že bude zaveden zcela nový, no ale co mně vlastně překvapuje, vždyť tady jde jen o prachy a nový kombajn jsou jen prachy navíc, škoda no :)

    Pitrýsek47: Tak to jsi asi slepej :) Já tam vidím že se nový "kombajn" musí kupovat za 3 FL, tak že za peníze :)

    EDIT: Ano taky sklízím kombajnem, ale kupuji pouze kombajn, secí stroj i chovatel je mi na prd :) Tudíž bych musel ještě kupovat ten stonkový kombajn = prachy navíc :)
     
    Naposledy upraveno: 24/9/15
    Jonsdorf, Štika a alka tohle ocenili.
  3. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Řádky nemůžu seřadit, nemám tam šipičky:(
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Konečně se mi na nebi uráčily ukázat stonky.Tak je budu v klidu sklízet ručně a mám od novinky pokoj.Zbytek farmy sklízím kombajnem a ta čtvrt hodina mne nezabije
     
    Janké861 a babako tohle ocenili.
  5. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Díky moc.H.
     
  6. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Konečně chvála,tohle nemá chybu.
     
    mendalam2, evainfo a Danielaa25 tohle ocenili.
  7. alka

    alka Rádoby autor

    zemanka01

    Ahoj tak já se teda moc netetelím radostí,hlavní na co jsem čekal bylo, abych mohl alespoń přesunout tmavé stonky na konec ,nebo si je seřadit podle důležitosti ale na to RT jaksi pozapoměl nebo spíš nechtěl,co kdyby jsme my trubci pak nekoupili to co už nám na stonku uteklo.Tak pro mě se nic nemění kombajn kupuji jen na sklízení,setí a chovatele při slevě ,na stonek ho zvlášt' kupovat nebudu,protože to podle mě zas takový zázrak není,asi už to složitěji nešlo,pro RT je to vejvar na víc ani se nedivím,že tak s kombajnem na stonek spěchal což se o jiném říct nedá např.už skoro rok slibovaný korálový ostrov.Kdo kupuje pomocníky na měsíc tak víc investovat nemusí,já když ho budu chtít koupit tak na měsíc to je 120 kč na víc ,vlastně ještě o 1 FL.víc než za ostatní pomocníky podle mě je stonek pěkně předražený,se stavitelem se to nedá srovnávat ten neptřebuji 24 hod.denně a koupím si ho jen před akcí .Tak nic, do toho investovat nebudu.
     
  8. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Prostě paráda , za mě palec nahoru, důležité do oblíbenejch a taky vyndám dekorku podle akce.
    navíc sem měla to štěstí a pořídila

    [​IMG] Tento týden prostě farmu miluju :inlove:[​IMG]řádků;)
     
    mendalam2, evainfo a babako tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    -housenka-
    To je zajímavý nápad! Akorát by mně zajímalo,jak se odstraňuje zamčená dekorace!:music:
     
    ananuki, babako a Janké861 tohle ocenili.
  10. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    Crower - já zase na 1. straně čtu, že kombajn v nebi bude součástí balíčku, který si já ve slevě kupuji za 120,- Kč, a cena se nemění, tzn. že kombajn na farmě + kombajn v nebi stojí a bude stát i nadále 120,- Kč... velmi lehce se nám mohlo stát, že by cenu navýšili, takže já bych na tu cenu zase až tak nereptala... ;)
     
  11. Crower

    Crower Vážený autor

    -housenka-: No jo, ale lidi co kupují jen kombajn jako já v akci, tak by museli i navíc kupovat ten stonkový kombajn :) Balíček pro mně neí výhodný, když mám všude jen dekorky a stromy... Je to prostě na prd :) Ale co to je fuk, hold budu dělat opět stonek ručně :D
     
  12. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Crover: no to je fajn, tak sklidíš pouze kombajnem a při akcích? To seješ ručně a stavitel je ti taky na houby? Asi jo, ale je to tvoje taktika.
    A pokud kupuješ jednotlivě pomocníky tak už tě 3 Fl "nezabijou".
     
  13. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    jestli můžu doporučit, tak si dej všechny větve do oblíbených, pak si je můžeš libovolně seřadit (já to mám dle času uzrávání) a šedé řádky si tam pochopitelně nedáš... pak sklízíš jen kategorii oblíbené a ostatní nemusíš řešit, pokud nechceš

    a z jiného soudku... nevím, zda to je chyba, mně se zdá, že jo... ale řádek "Oslí chov", který je typický postupový, je zařazen pouze v kategorii všechny a snadno se tak ztratí... já myslela, že všechny větve jsou zařazeny v nějaké kategorii a jako bonus jsou všechny ve "všech"
     
    evainfo, babako a zemanka01 tohle ocenili.
  14. silviec

    silviec Mistr fóra

    I ja jsem po praci nastudovala stonek, ale jen trosku, zatím mi nej prijde , jak vetsine dat do oblibenych ty co jsou mne jedno kdy sklidim , odpalit kombajnem a pak opatrne odklikat zbytek.
    Nenadavam, lepsi nez ten opruz s klikanim celého stonku.

    CO mne tam nejvic chybi je obycejne tlacitko s krizkem, na které kliknu a radek si tim zablokuji. Ach jo , snad priste))
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, řádek nemá správné zařazení a byl na to založen ticket s chybou, takže bude opraveno a bude v postupové kategorii, kam patří.

    Příjemnou hru danda
     
    babako tohle ocenil(a).
  16. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Pomocníky využívám pouze z kuponů při akcích. Zajímalo by mě, když si řádky ve stonku srovnám podle svého, zda i po vypršení kombajnu tak zůstanou.
    Funkci kombajnu na stonku vyzkouším až při nejbližší akci, ale už na první pohled se mi líbí, že je vidět, kolik řádků je ke sklizení, a také že nemusím sledovat zámečky u dekorací, ale je barevně odlišen zamčený a nezamčený řádek.
    Co mi vadí, je problikávání tooltipů při každém pohybu myši. Nemusel by se zobrazovat okamžitě, ale až po chvilkovém podržení.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Elissa20

    Elissa20 Pisálek fóra

    Zdravím, splnila jsem si úkol v družstvu smoothii pro Lauru - měla jsem dostat všechny pomocníky , ale kombajn na
    stonek není aktivní. Jak to tedy bude s pomocníky v družstvu?
    Děkuji za odpověď
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Hlavne reklamovat zhorseni funkce - drive se mi ukazalo po dobehnuti casu nesmlny cislo, po chvilce zmizelo a slo sklizet... ted VUBEC neodemkne radek, zmizi cas uplne,ale neda se tim padem sklidit...
    VELKE MINUS, pote co je vypnuta cache a tedy prelogovani je dalsi zbytecne zdrzovani, to ten kombajn fakt nema smysl...
     
    ananuki, charlie.b46 a farmarka_e tohle ocenili.
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny vecer vsetkym..som jelen stej stonky na zakupenie MUZIC BOX...vie mi niekto poradit??pre koho sa neda zakupit??ja mam radu chybaju mi 2 dekoracie ,,ale zakupit ju nemozem??alebo pre koho to len je???,

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/9/15
    silviec tohle ocenil(a).
  20. Kecynaa

    Kecynaa Rádoby autor

    ahoj. Já jsem asi tupá, ale mě zmizeli všechny řady na stonku.. koupila jsem si i dvě nové v akci a jsou tam jen ty dvě ale bez ostatních dekorací. jen základní na stonku a dál nic... a udaje žádné, předmětů mám ha ba kuk ale řady nikde... Nevíte někdo co dělám špatně??
    Děkuji Markét
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.