Pomocník pro magický stonek / diskuze (24.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 22/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    I na této farmě když jsem chtěla odkliknout řádek kterému vypršel čas tak jsem se musela napřed odhlásit a znovu přihlásit.
     
    zejdy66, charlie.b46 a babako tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže záhada se stonkem objasněna, koupil jsem úplně jiný řádek,než jsem měl v úmyslu, ikdyž popis byl úplně jasný.Nevadí ,stejně bych jej asi koupil tak jako tak,ale je to nějaký divný.Matení hráčů. Důkaz bohužel nemám,protože mně opravdu nenapadlo si to fotit.
    Takže pro ostatní,opravdu dávejte pozor co kupujete!:eek:

    Beru zpět, nic není vyřešeno,spletl jsem to s čarodějnickým řádkem, kterej mám možnost zakoupit!
     
    danda-vnovis a babako tohle ocenili.
  3. Bobin-Rock1

    Bobin-Rock1 Pisálek fóra

    Super věc.Palec nahoru:inlove:
    :D
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak já jsem to udělal trošku jinak ;). Ty stonky, které chci odklikávat v určitou hodinu jsem si dal do oblíbených. No a když budu ráno nebo večer sklízet, tak projedu všechny ostatní kategorie kromě oblíbených. Je to sice více klikání, ale rozhodně méně než když bych to proklikával celé ručně :).
     
    evainfo a zemanka01 tohle ocenili.
  5. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    No to si snad děláte srandu! Samozřejmě že se po uplynutí času řádek neaktivoval až jsem se odhlásila. To tak bude pokaždé a nebo kdo víc vydrží. Už mně to nebaví a to jede teprve dvě hodiny.>:(>:(>:(>:(>:(>:(
     
  6. Mylanco

    Mylanco Pisálek fóra

    kde mi zmizla runa ktora mi davala kombajn kupon ?????
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dle rady zkušenějších, jsem dal všechny "nedůležité" řádky do oblíbených a ostatní budu klikat ručně. Je to skoro jako škrábat se levou rukou za pravým uchem!:music:
    Ale pořád lepší, než kdyby kombajn nebyl!:)
    Teď ještě jak dopadne komunikace s podporou! Doufám ,že mi neseberou řádek,kterej sem získal někdy v pravěku hry!xD Snad ještě těch 100 FL někdy uvidím.o_O
     
    babako tohle ocenil(a).
  8. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    kometak96 obávám se, že to, že si řádek přesuneš do oblíbených, tak neovlivníš jeho sklizení v té původní skupině, což je tedy naprosto na prd a tak nějak tedy nechápu skupinu oblíbené? Taky jsem si chtěla do oblíbených přesunout ty řádky, které odklikávám jen za určitým účelem, před akcí a tak a zbytek sklidla kombajnem, ale tak to bohužel nefunguje :cry:
     
    ananuki, kometak96 a Janké861 tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je to přece jednoduché, oblíbené sklidíš kombajnem a ty ostatní ručně!:) Těch ti na sklízení už moc nezbude a vždy máš nápovědu, jestli je tam něco zralý !
    [​IMG]
     
    ananuki a babako tohle ocenili.
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    EliM77

    Já to myslím tak, že potom tím kombajnem odkliknu už jen v podstatě ty postupové řady, co dávají BZ a BBZ. Na kategorii všechny řady klikat nebudu.

    No nic, uvidím, jestli to tak půjde a když ne, tak to budu dále odklikávat vše ručně, protože už jsem si oblíbenou řadu hezky vyšperkoval a rozdělil podle bonusů:

    - bonusy na dekorace
    - bonus na SH
    - bonusy na vypadávátka
    - zkrácení času
    - více BZ/BBZ stromy
    - více BZ/BBZ chlévy
    - a na konec bonus na šlechtění a děsivku ;)
     
    ananuki, evainfo a zemanka01 tohle ocenili.
  11. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, tak já jsem z kombajnu úplně odvázaná, a udělám to přesně takhle, jako tady kometak :) Žádnej stres. Tak udělám pár kliků navíc, no a co? Předtím jsem klikala celé nebe (mám 104 řádků), a těď mě pár kliků fakt nezabije.
    A z čeho jsem opravdu hin, tak je, že konečně vidím jaký mám kde bonus jen při najetí myší na kolečko. Předtím dokud to člověk nerozklikl, tak věděl prd.
    Fakt, za mě veliká spokojenost. A k tomu ani nenavýšili cenu u měsíčního balíčku. No, já se dneska úplně tetelím od radosti :D

    Tentokrát pro RT velké díky a palec nahoru :)
     
  12. -Kriki-

    -Kriki- Pisálek fóra

    a jak se dostanu k dekoracím, pokud řádek mám ??? to je nefér, že si je nemůžu koupit zvlášť :-(((((
     
  13. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Ahojky, tak jsem dala dva řádky do oblíbených a stejně jsem je kombajnem sklidila :(
    Asi bude pro mně opravdu nejlepší řešení, když z hlídaného řádku odstraním 1 dekorku a nebo budu sklízet ručně každý řádek jako dosud. Nějak mně to poslední dobou zapaluje čím dál tím méně a trvá mně to dost dlouho, než něco pochopím :)
     
  14. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    Kaolín - já to udělala tak, že jsem si u vybraných řádků odstranila jednu dekoraci, dala je do oblíbených a při sklízení tam tu dekorku vrátím, po sklizení zase vyjmu... trošku krkolomé, ale zase ten zbytek prostě vezmu kombajnem, takže nějaká úspora času tam je určitě... :p
     
    evainfo a Danielaa25 tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No vše je fajn, jen se mi hra a sklízení docela seká :oops: a tak se asi na celý stonek dneska vybodnu xD jak se říká .."Ráno je moudřejší večera" ... ;) .. jen při ručním je to jiné .. no dnes vážně nemám čas :oops: ...
    I když jsem nebyla schopná sklidit stonky před sklizní!!! ... ještě, že vidím zámky ...
    no chce to cvik, přizpůsobení se, ale už tak nadšená nejsem :eek: .. tak uvidím časem ...
     
    Naposledy upraveno: 25/9/15
  16. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Tak ja zacnu tak, jako nekteri - nedulezite do oblibenych, ty dulezite v kategoriich na prvni misto a bude.
    Ono jich moc neni - bonus dekorace, bonus Baha, bonus stromy, desivka, slechteni, kytky, kastan... ostatni stejne budu odklikavat prubezne :¤) A kdyz to nepujde, zkusim jiny pristup... vzdyt je to o hrani si a zkouseni a objevovani, nez aby mi nekdo vsechno daval na stribrnem podnose... Poslechnu si rady tech, kteri uz neco zkusili, zkusim si to svoje a uvidim...
    a kdyz si dam radek do oblibenych, tak mi z normalni kategorie nezmizi... takze pokud sklidite kombajnem kategorii, sklidite si i v oblibenych ty, ktere v tech kategoriich jsou. Je to jako s mlynem, kdyz si tam date nejaky do oblibenych, jinde nezmizi...

    -krikri- jestli mluvis o music boxech, koukni do dnesniho ofi oznameni...
     
  17. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Tak hledám diskuzi i k dnes spuštěné akci Retro balíček pro magický stonek, já totiž ve městě ve farmářském obchodě v sezónním zboží nic nemám a jak je nově upravený stonek, tak se ztrácím jestli opravdu všech 8 řad co mají být v nabídce mám či nemám :-D A upřímně...kombajn mag. stonku prostuduju až v klidu o víkendu, teď na sklonku pracovního týdne už mi to pomalu myslí :-(
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    No já mám asi stonek na nic obrazovka je prázdná a stonky zmizely.Fakt výborná věc.
     
  19. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj farmáři,jsem naprosto nadšenej kombajnem,rozdělením do kategorií,nasazuji postup vše do oblíbených,nějak postupně je roztřídím,vzhledem k tomu že nebe sklízím jednou denně,vyjímečně něco dvakrát,tak mne to moc netrápí,ale je to obrovská pomoc,vše je vidět,vše se ukazuje,:inlove::D.. Možná je dám podle časů sklízení,168,48,24 hodin a ty ostatní,ale ještě jednou,je to super a díky RT..
    Farmáři přeji všem příjemnou hru a užívejte novinek než se třeba něco stane a nebo se něco změní..
    Hezký den..
     
  20. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj-KDE NAJDU NÁVOD NA OVLÁDÁNÍ KOMBAJNU NA STONKU?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.