Pomocník pro magický stonek / diskuze (24.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 22/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Spokojenost je super
     
    mendalam2 tohle ocenil(a).
  2. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Kombajn nekombajn dál budu každé ráno odklikávat celý stonek ručně jak to leží vlastně stojí. Proč když si dávali s tím takovou práci neodstranili tmavé stonky a nebo je nešoupli na konec.:D:p
     
    xyxao a axamík tohle ocenili.
  3. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Já to nechápu o_O Nebude třeba o víkendu nějaké školení? xD Mám čas od dvou do šesti xD
     
  4. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Twinulka, nejsi sama. Pokračuji v růčo sklízením.
     
    Janké861 tohle ocenil(a).
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, já si dala do oblíbených ty řádky, které nechci klikat hned a vyndám si po jedné dekorce. Tím řádek není možné aktivovat a pak si kliknu sklidit vše.
    V oblíbených teda mám, co chci aktivovat jindy (v přesně daný čas) a vložením dekory aktivuju a mám hotovo. Je to trochu jiné řešení, neříkám, že ideální

    danda

    PS: twinulka copa nechápeš? třeba ti mohu odpovědět :)
     
  6. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak a já něco vymyslela.Do oblíbených si dám ty na kterých mi záleží a aby se mi řádek nesklidil vymažu jednu dekorku.Tím se mi blokne i když dám sklidit všechno.A před akcí si jen vlezu do oblíbených,dekorku vrátím a sklidím růčo.
    To by snad šlo,ne?


    Sakra Dandí-byla jsi o chvilku rychlejší xD
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud máš farmu plnou stromů, máš akci na stromy každý den!o_O Určitě by mně nepotěšilo,kdybych stromové řádky sklidil např. 3 hodiny před sklizní,když některý maj účinnost 0.30 hod a 2 hod.!
    Doufám ,že to daj ještě nějak dohromady!:p Tohleto se nějak nepovedlo.

    Sice je to taky řešení(vyndat dekorace),ale některý řádky trvaj strašně dlouho a kdo nato má jako pořád myslet,že mně uzraje řádek a zase vyndat dekoraci! To je fakt pro chocholouška!
     
    mamba54, skalara.v a kometak96 tohle ocenili.
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ..Se přiznám, že jsem na stonek nakoukla, ale je to chaotické a si ráda počkám :D až, jak to půjde jiným odvážným farmářům ... :p
    Tak si počkám, večer sklidím normálně a zítra ráno do práce ... tak nevím a se v tom neorientuji ... o_O, i když jsem to přečetla a měla asi jasno :eek:. si nejsem jistá :D
     
    Naposledy upraveno: 24/9/15
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    danda, monča: Ahoj holky a není to jednodušší tak jak jsme psali s Pezt a Tassem? Žádný vytahování dekorek a pod......
     
    DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  10. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Může mi někdo vysvětlit proč když chci sklidit řádky na stonku kterým vypršel čas , tak se musím napřed odhlásit a znovu přihlásit? Schválně jsem čekala až vyprší čas, ale řádek se neobnovil až po odhlášení.
     
    zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Docela by mně zajímalo,jak je možné že jsem si opět koupil[​IMG] Už se nemohu dočkat až si budu dopisovat s podporou!:p Takže pro ostatní dávejte bacha co kupujete! :eek:
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Pro mě je jednodušší, co píšu. Hlídám pár stonků a sem schopná si je uhlídat :) Tak si myslím, že každý si může vybrat variantu, která nejvíc vyhovuje jeho herní strategii.

    danda
     
    evainfo a babako tohle ocenili.
  13. enkeli

    enkeli Pisálek fóra

    Tak za kombajn velké plus.
    To jedno kliknutí je bezva.
     
    mendalam2 a evainfo tohle ocenili.
  14. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Casey-jde asi o to kolik řádků běžně používáš.Já když přijdu z práce většinou mám dozráté všechno a tak prostě odkliknu stonky všechny.Mě opravdu jde jen asi o 4 řádky před akcema a to je asi jednodušší možnost než pak hledat řádek mezi těma ostatníma.
    Pokud není akce prostě kliknu kombajnem vše a je to.
    Je to na každém co zvolí,pro mě je tohle asi bezpečnější,protože jiné řádky nehlídám.A pokud si zvyknu nakouknout jako první do oblíbených před akcí,nic nepokazím. A nebo máme my ženy jiné myšleníxD
     
    evainfo a danda-vnovis tohle ocenili.
  15. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Dando, ty to kazíš xD Jsem myslela, že se přihlásí nějaký pěkný školitel.
    Zazelenila jsem některé řádky, to bych ještě pobrala. Ale ta boční lišta, co má pak k tomu ty červený čísla, ta mi tam dělá trochu chaos. Možná by to chtělo přečíst si pořádně první stránku :p Ale když ono říct, že to nechápu je jednodušší xD
     
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    promiň o víkendu nemám čas, musíš najít krásného a milého školitele :D

    danda

    PS: Casey nebo je to tím, že tolik stonků nehlídám (cca asi 6-8 je pro mě významných a zbytek ignoruju, kdy je odkliknu) spíš teda rozdílná strategie než zkušenosti :)
     
    Naposledy upraveno: 24/9/15
  17. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Danda: Jistě, každý si může vybrat co chce a jak mu to vyhovuje, jen jsem se zeptal, jestli jsem třeba něco nepřehlídl na té druhé možnosti. Přece jen s tím kombajnem máš více zkušeností z testů ,-) Už mlčím :-D
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm pamatovat si ,že za 36 hodin mám vyndat dekoraci ze stonku ?!? To je fakt síla!
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  19. Teyla32

    Teyla32 Rádoby autor

    je hezky že dali kombajn i na stonek ale kupovat ho nemůžu nemám FL a kupony mám málo . Takže budu muset to zbírat ručně
     
  20. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Ahoj, měl bych dotaz k retro balíčkům(nenašel jsem nikde diskuzi tak zkusím tady, snad nebudu ukamenován) Ve faqu ke stonku SantaCon je uvedeno toto: kouzelná moc: jednorázový bonus 2412 BZ, 2014 BBZ, o 20 % rychlejší šlechtění po dobu 12 hod., další aktivace: 24 hod. Ale v retro balíčku po najetí myší se zobrazí toto : Dá ti 2412BZ a 2014TBZ a na 10 hodin ti zkrátí dobu chovu o 20%. Co tedy platí zkrátí o 20% šlechtění nebo to platí pro klasický chov zvířat + nesouhlasí o 2 hodiny čas trvání. Předem děkuji za odpověď a pokud jsem jinde tak se omlouvám.


    Edit. Děkuji mnohokrát Dagmar7 za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 24/9/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.