Pomocník pro magický stonek / diskuze (24.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 22/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsme se konečně dočkali :p .. taky sklízím ráno a večer, tak to vezmu vše naráz. Ještě to chce prostudovat a stonky, které chci šetřit na akci? .. se dají dát bokem ( úplněk a pod.) .. pochopila jsem to správně? :)
     
    babako a kometak96 tohle ocenili.
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Pjoč to není zadajmo?? o_O
     
    Jarda_Jágr tohle ocenil(a).
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Protože BP chce tvoje penízky za svou práci xD
    Evi plánuju si dát ty speciální řádky do oblíbených a ty pak odkliknout, až je budu potřebovat. Pak si odklikám zbylé kategorie, kde ty oblíbené nejsou. Záložka oblíbené mi bude sloužit k vyhledání těch, které chci konkrétně odkliknout a vyhledám si ten jeden určitý a aktivuju si v okamžik potřeby.
    Po většinu zbývajícího času budu používat všechny řádky a jedním kliknutím sklidím.

    danda
     
  4. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Moji drazí moderátoři ! Děkuji za rychlou reakci a opravu kalendáře . :inlove:
     
    mendalam2 a Ria30. tohle ocenili.
  5. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj pajaable, nie je zač, my ďakujeme za info:).
    Peknú hru prajeme
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  6. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Tak za mě taky palec nahoru. Jen nechápu - to se zas bude platit extra?! :-( To ale dost ten kombajn pak hořkne, upřímně.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No co by chtel od stonku?
    - zadny desetitisice hodin kdyz dobehne a trapne cekani az se uvolni zamky
    - trvale nastavitelny razeni podle casu, tedy jako mam ve mlyne podle poctu a zadny oblibeny nebo kategorie nepotrebuju
    - zaskrtnuti, ktery radek se bude kombajnem brat ke sklizni

    No hlavne teda pokud prvni odrazka bude fungovat jako ted, tak ta signalizace poctu nesklizenych radku nebude fungovat, ze?
    Druha odrazka vypada ze to pujde - nak komplikovane, uvidime co tim je mysleno...
    Treti nevim, zda je to tak udelany nechapu presne ty kategorie...
     
  8. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Pokud sjem to dobře pochopil, pokud máte naškudleny kupony, tak jejich aktivací automaticky získáte i stonkokombajn ne?
     
    evainfo a Danielaa25 tohle ocenili.
  9. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    A taková jednoduchá hra to byla..za chvíli aby na to člověk měl doktorát..;)

    Zatím ten manuál ani číst nebudu..raději se to naučím za pochodu..

    Každopádně velká spokojenost..:inlove:
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    signalizace počtu nesklizených řádků funguje v pořádku, pokud ale dozraje řádek během odklikávání sklizení, je třeba aktualizace (F5) a zobrazí se další řádky na sklizení. Pokud budeš mít seřazeno časově a srovnáš časy, nebudeš mít problém. (vycházím z testu)
    Kategorie je zařazení podle toho, co řádek dává, každý řádek ve FAQ bude mít své vlastní zařazení, každopádně kategorie všechno bude obsahovat všechny dostupné řádky. Podle kategorií se sklízí - vyberu z postranní lišty kategorii a pak kombajnem danou kategorii sklidím. Jediné, co je bohužel nedomyšlené je to, že pokud je řádek v nějaké z kategorii a sklidit ho nechci a chci počkat na později, nemůžu řádek ze sklizení vyjmout, což považuju za hlavní nedostatek pro skupinu oblíbené, kde chci mít řádky, u kterých chci přesně určit, kdy je sklidit. Bohužel se i nadále zobrazují v základní kategorii a tím je sklidím, i když nechci v danou chvíli (zjištěno nyní z poslední verze testu)

    Jak píše Mr.Lordi, nemusím kombajn pro stonek kupovat, pokud mám kupóny nebo měsíční předplatné pomocníků, proběhne synchronizace, která funkci v kupónech a měsíčním předplatném aktivuje.

    danda
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    danda : nojo, takze vsechny tri body plati :-(
    opet neodstranili chybu co tam je ted, opet to nedela to co je zakladni funkcionalitou a opet se jen komplikuje hra vecma co vlastne jsou jen na efekt "delame na tom"?
    jjasne ze co chci je snazsi, pochopitelnejsi a hlavne to co ma kazdy - nekolik radku delam jen rano, zbytek kdykoliv, to je vse...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím. Nojo blondýna,nějak to škatulkování nechápu,ale uvidíme v praxi.
    Jinak jsem za kombajn ráda.Kupuji pomocníky na měsíc,takže to bude zahrnuté i tam bez příplatku,doufám.
    Když byl spěch na stonek jsem se vykašlala,jeho sklízení trvalo daleko víc času než sklízení celé farmy,a tak jsem přicházela i o BZ,BBZ a krejcary. Tak snad se v tom vyznám a první test bude při děsivce,snad najdu řádek co potřebuju.Zatím mi to přijde složité na první pohled.
    Tak a teď nás budou zásobovat řádky víc než do teď xD
     
    Lyzarka, kometak96 a evainfo tohle ocenili.
  13. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    Ahojky vyborny napad,dekuji xD alespon nezapomenu sklizet i stonek
     
    evainfo a sopti tohle ocenili.
  14. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    já su sice bruneta, lehce prošedivělá ;) ale taky to zatim moc nechápu... jediné co chápu je, že když budu chtít, aby se mi něco nesklidilo, tak musím z řádku vyndat jednu dekorku... a druhá věc co chápu, je že když budu chtít nebe sklidit na chatě na tabletu, tak tento přístroj přestane být v ohrožení rozbití, bo u toho nebudu tak zuřit, že mi padá spojení xD
     
  15. sisinka

    sisinka Pilný autor

    kombajn bude určitě fajn, ale budu to dělat jako do teď- co nechci sklidit, vyndám jednu dekorku a hotovo, dám ji zpátky až bude akce
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Vypadá to super. Budu si to muset ještě několikrát přečíst, ať v tom mám jasno,ale určitě to bude velká pomoc Se stanovením ceny jsem taky spokojena. Pokud to bude fungovat,tak posílám poděkování
     
    mendalam2, evainfo a sopti tohle ocenili.
  17. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    zdravím, nějak jsem nenašla informaci, zda bude stonkokombajn zahrnut i do pomocníků získaných z úkolů v družstvu...
     
    evainfo a lucie1978 tohle ocenili.
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak bych naopak do oblíbených dal všechny, u kterých nevadí, kdy je sklidím, a ty, které chci sklízet např při zahájení akce (namátkou např. více BZ ze stromů či řádek pro aktivaci větší časové účinnosti SH) nebudou v oblíbených a ty pak sklidím ručně... pokud ovšem bude možné je mít někde ve stonku umístěné na jednotném místě (např.na konci či na začátku). On si každý z nás jistě najde pro sebe nejvhodnější postup, jak stonek sklízet efektivně a rychle.
     
    evainfo a Simík21 tohle ocenili.
  19. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    již velmi brzy,je to na fóru "retro nebe"

    Taky si počkám,jak to dopadne.To klikání mi taky leze nejen na nervy;):pxD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/9/15
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak dobry, schvalne jsem si nacasoval sklizne o par hodin pozdeji, no a oni tu udrzbu dali presne tak, abych nesklidil, to jsem si rikal, ze 5 hodin je sakra velka rezerva pro ne, ale jak vidno, ani to nestaci...
    Doufam ze je to proto, ze to predelaji tak, aby slo sklizet smyslupne, ne tak jak je popsano :)
     
    evainfo a Mikeš tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.