Pomocník pro magický stonek / diskuze (24.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 22/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Obcas se stane tohle :
    - kliknu na stonek a nic, prejdu jinam a po nekolika pokusech tam jsem
    - ve stonku nevidim horni listu, coz bezne vidim, jen v tyhle situaci ne
    - kliknu na kombajn a sklidim, nevidim tabulku vysledku
    - prejdu jinam, tam vidim aktivovany bonusy, vidim ze mam vic krejcaru

    Takze to ignoruju, vim se vse funguje, akorat se nedozvim kolik ceho... stava se to nahodne, nevysledoval jsem zadny priznak priciny...
     
    babako tohle ocenil(a).
  2. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj mousicka,tooltipy mám zapnuté..
    Budu to pozorovat.. Děkuji ti za tip..
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Kombajn ze školy farmářů také na stonek nefunguje, stejně jako z kola štěstí?
    168 h odměny z 2. sociál. stupně a bez sklízení stonku.
    :(
    Zdá se, že soudruzi na něco zapomněli.
    :D
    Dík za odpověď. Chápu, že jiný pomocník, ale na stonek
    zas nepotřebuji všechny pomocníky (secí stroj, chovatele ani stavitele).
    xDxD
     
    Naposledy upraveno: 25/11/15
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Mikeš,

    odměnou je kombajn, tedy sklízení farmy. Pokud by odměnou byly všichni pomocníci, tak pak by tam bylo i sklízení stonku, to je totiž jiný pomocník než kombajn pro farmu.
     
  5. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Kombajn je bezva. Moc ho sice nepoužívám, protože většinou sklízím ručně celou farmu, ale když ho mám, je to prima. Jen by bylo asi dobré, aby se ty řádky označené jako oblíbené sklízely jen samostatně a ne s ostatními. Když je označím, tak ať se pak již nesklízejí s řádky pro zvířata nebo rostliny, ale jen samostatně.
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj .mamaz.,

    když je označíš jako oblíbené, bohužel řádky z kategorií nezmizí. Udělej to tedy naopak. To co nepotřebuješ sklízet v určitý čas označ jako oblíbené a těch pár řádků co ti zbyde už zvládneš samostatně odklikat. Ostatně to tak řeší většina hráčů.
     
    Danielaa25, skalara.v a kaolín11 tohle ocenili.
  7. wenda114

    wenda114 Pisálek fóra

    Nevím jestli jsem tu dobře ,ale chtěla jsem se zeptat mám kombajn a sklízím farmu i stonek ,ale dneska se mi stalo ,že jsem měla 38řádků na stonku a když jsem ho sklidila tak jich bylo jen 13 v tom seznamu, který ti říká cos dostal . Tak tomu tedy nerozumím....
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    v tabulce se to sčítá - všechny BZ = jeden řádek, všechny bbz = jeden řádek, všechny krejcary = jeden řádek, není to tak, že co řádek na stonku, to jeden řádek v tabulce
     
    tydýtková a tomokoco tohle ocenili.
  9. wenda114

    wenda114 Pisálek fóra

    Aha ,tak to jsem nevěděla ,moc děkuji. Chybí mi forum ,kde si všichni píší a radí. :)
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: jak chybí? vždyť jsi tu ... je tu řada sekcí k různým otázkám a vždy někdo odpoví, jsou tu diskuse, rady, návody, stačí jen se podívat lépe a důkladněji ... ;)
     
    wenda114, tydýtková a tomokoco tohle ocenili.
  11. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Dobrý neskorý večer. Dnes mám problém s oberaním neba aj ja. Kombajn síce nebo oberie, ale neukáže tabuľku. Je to len u mňa, alebo je to chyba. ( Vyčistené, upratané)
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) ahojky, to už tu také bylo - kombajn na stonek si prostě občas dělá, co chce ... chybějící tabulka neznamená, že se vše nepřipsalo, kontrolovala jsem to na BZ a připsaly se ... tabulka chybí vštšinou když se delší dobu zdržíš na jedné ploše ... u mne pak nejde na stonek přejít na první kliknutí (vrátí mě to zpět na původní plochu), v tom případě už automaticky mačkám F5 (restart) a vím, že pak už vše bude i s tabulkou
     
  13. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj andyna,
    tato chyba se občas objevuje, stačí přejít na jinou plochu, nebo ještě jistější je restartovat (obnovit) hru a pomocníci naskočí.
     
  14. andyna

    andyna Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    OK díky, po znovunačtení celé farmy je to už v pořádku.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/3/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.