Pomocník pro magický stonek / diskuze (24.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 22/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Kombajn magického stonku / diskuze ::..
    Prostor pro vaši diskuzi



    [​IMG]



    Kombajn magického stonku
    [​IMG]

    Nově zavedená novinka do hry je kombajn na sklízení řádků v nebi tzn. Kombajn magického stonku s možností volby oblíbených řádků v nebi. Obrázky a informace níže vám pomohou se v novince zorientovat. Kombajn na sklízení stonku nalezneme stejně jako ostatní pomocníky
    Farmářský obchod (ve městě)

    Farmářské potřeby >> Záložka Servis >> Pomocníci >> Kombajn magického stonku
    [​IMG] [​IMG]
    Po dobu 6 hodin můžete využít tohoto praktického pomocníka, který vám jedním kliknutím vámi zvolenou kategorii řádků v nebi sklidí. Více o kategoriích v tabulce.
    Dostupnost: level 1
    Běžná cena: 3 FL
    Cena v akci: 1 FL

    Pokud máte kupóny na pomocníky, můžete je aktivovat a aktivujete tak i pomocníka pro sklízení nebe. Platné jsou všechny typy kupónů.
    Pomocník bude přidán do již existujícího balíčku "Předplatné pomocníci", cena se nijak nezmění. Kdo již balíček na měsíc zakoupil, bude ho od spuštění mít již k dispozici v zakoupeném balíčku.




    Základní popis kombajnu magického stonku a použití


    [​IMG]
    Kombajn aktivujete kliknutím na ikonku kombajnu viz. obrázek výše, otevře se nám lišta, kterou již známe od ostatních pomocníků a ta nám sdělí, zda máme kombajn neaktivní (modré podbarvení) nebo aktivní (zelené podbarvení) včetně informace o době, na kterou je pomocník aktivován. Postranní pravá šipka kliknutím zobrazí dostupné kupóny, které můžeme použít k okamžité aktivaci. Nechybí též popis kategorie, kterou máme zvolenou pro sklizení a z toho počet řad, které jsou připraveny na sklizení. Kliknutím na modře podbarvený kombajn se dostaneme rychle do Farmářského obchodu, kde můžeme pomocníka zakoupit.

    [​IMG]
    [​IMG]
    Postranní levá lišta pro výběr kategorie ke sklizení:
    Kliknutím na lištu vyjede kompletní nabídka kategorií s přehledem počtu řádků, které jsou pro sklizeň připraveny. Oblíbenou řadu si musíme navolit kliknutím na záložku u řádku, stejným způsobem se provádí i deaktivace. Přehled kategorií naleznete v tabulce.

    [​IMG]
    Nový tooltip řádku v nebi obsahuje:
    - název řádku

    - kategorii
    - bonus
    - reset time: celkový čas do další aktivace po uzamčení
    - k dispozici za: HH:MM (za jak dlouho budeme moci provést další aktivaci řádku)
    - tooltip obsahuje i váš erb


    [​IMG]

    - i - informační tooltip ke kombajnu
    - 31 - číslo řádku
    - 3/3 - počet vložených dekorací v řadě / počet potřebných dekorací do stonku
    - k dispozici na - časově omezená nabídka se symbolem přesýpacích hodin
    - nové za - za jak dlouho bude možnost další aktivace

    [​IMG]

    Řádky není možné setřídit podle vlastního požadavku za sebou v kategorii Speciální řady a Všechny řady, v ostatních kategoriích je setřídění řádků dostupné. Pomocí šipek řádek přesunete na místo, kde ho chcete mít. Řady si tak můžete seřadit za sebou, jak to pro vás bude nejvíc výhodné.


    [​IMG]




    Zařazení řádků v nebi do kategorií

    Ikona
    kategorie
    Kategorie Zařazení
    [​IMG] Speciální řady zařazení je provedeno automaticky
    [​IMG] Všechny řady zde jsou zařazeny všechny řady v nebi automaticky
    [​IMG] Oblíbené řády tyto řady si zatržením volíte sami, stačí kliknout u řady na záložku a řada se automaticky zařadí do oblíbených, stejným způsobem ji vyřadíte z oblíbených
    [​IMG] Postupové řady zařazení je provedeno automaticky
    [​IMG] Rostlinné řady zařazení je provedeno automaticky
    [​IMG] Zvířecí řady zařazení je provedeno automaticky
    [​IMG] Předmětové řady zařazení je provedeno automaticky
    [​IMG] Ostatní řady zařazení všech ostatních řad, které nelze zařadit do předešlých kategorií



    Výsledný přehled o sklizení stonku

    Tato tabulka se vám zobrazí po sklizení vámi vybrané kategorie a dává celkový přehled o sklízení a bonusech, které jste získali. Všechny bonusy si zobrazíte, pokud posuvníkem sjedete až na konec.


    [​IMG]
    Věříme, že Vám tato dlouho očekávaná novinka usnadní práci se sklízením nebe a zpřehlední získané bonusy.
    Bližší informace najdete již brzy v našem FAQ. Tyto informace vychází z testů, takže mohou být později upraveny, sledujte herní fórum.


     
  2. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Vypadá to zajímavě, tak jsem zvědav, jak to bude fungovat ve skutečnosti.
     
  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Poděkování zaslouží nezvýšení ceny pomocníků za celý měsíc a že bude přidaný i v kuponech. Tohle bude pomocník opravdu užitečný, sklízení stonku zabralo už hodně minut, zvláště pokud se dlouho dekorky načítaly [​IMG]
    Doufám, že při podrobném pročítání nenajdu nic, co by radost kazilo.
     
  4. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zatím to vypadá hezky, ještě pořádně prostuduji. Oceňuji , že bude pomocník
    automaticky aktivován u zaplaceného měsíčního předplatného pomocníků.
    Také nezvyšování ceny je milé a ocenitelné. Zařazení pomocníka do kuponů
    je fajn. Jsem mile překvapena a doufám, že i po spuštění bude vše ku spokojenosti.Děkuji.

    Dotázeček : jak to bude s šedivými řádky ? Já jsem se např. spletla a u
    jedné koupě jsem těsně před skončením akce koupila řádek , ale ne s
    dekoracemi . Místo komplet balíčku Fraggles, jsem zakoupila jen stonek...
    no, stalo se. Teď mi vadí šedivý řádek a možnost dokoupit dekorace ještě
    nebyla. Proto mě zajímá, jestli bude nějaká možnost šedivé řádky skrýt.
    Nebo ho jen posunout na konec? Děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 22/9/15
  5. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    těším se na tuto funkci a jsem mile překapený z toho, že s novou funkcí se nezvyšovala cena, doufám, že jsme to nezakřikli :D
     
  6. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Patří se říci - no konečně!!! To odklikávání desítek řádků v nebi trvalo fakt dlouho a ne každý den toto člověk zvládal... takhle aspoň na max využijeme potenciál stonku a výhody, jenž nám přináčí 8)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sice to má stále menší mouchy, ale rozhodně je to zmněna k lepšímu! Některé řady i po úpravě budu muset klikat ručně, to se dá lehce zapamatovat kde se řádek nachází! Zde by pomohlo zařazení na začátek,bohužel nemožné!
    Zatím dávám 1- !:)
     
  8. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tenkrát když se o kombajnu na stonek mluvilo, tak jsem zrovna nebyl úplně pro tuto změnu. Po přečtení snad finálního schématu to nevypadá zase tak špatně, ale bohužel stejně budu muset dost řádků ve speciálních řadách odklikávat ručně a nejde s nimi manipulovat, což je škoda :p. Jinak dobrý nápad a jedno z hlavních pozitiv je zahrnutí tohoto pomocníka do měsíčního balíčku bez žádného navyšování :). Uvidím, jak to bude ve čtvrtek v praxi fungovat a potom se bude moci vyjádřit nějaký praktický názor ;).
     
  9. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Sklízení řádků mi až tolik nevadí, takže budu sklízet i nadále ručně. xD
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím pajaable, jak už sama asi tušíš, šedé řádky budou viditelné (asi i strategie, abys věděla, co si máš ve výprodejové akci zakoupit) a zatím podle konceptu bude možné pouze řádek přesunout na konec. Doufám, že seřazení v těch dvou sekcích bude také nakonec možné, ale při testování to nešlo, tak sem to napsala podle poslední platné verze. Až bude upřesnění, doplníme.

    Prima hru danda :)
     
  11. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, to je super :) Na tohle se těším již dlouho :)

    lubin1234: a kolik jich máš? Mě prvních 50 taky nevadilo
     
  12. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    danda-vnovis ....děkuji za odpověď . Kdyby byl výprodej právě těchto dekorací, ráda
    bych je koupila, snad se dočkám. Alespoň, když půjde šedý řádek přesunout někam
    do nevidím, bude to fajn. Díky a hezký večer. Eva
     
  13. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj všichni farmáři:inlove:,
    když to bude makat,super, a když ne,tak si opět poradíme..
    Nakonec jako vždy,přeji všem skvělou hru..
    Ale upřímně jsem s tímto spokojen....
     
  14. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    Neměla bych zde spamovat, ale prostě si to neodpustím: HURÁ, HURÁ, HURÁ.
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Však už jsme si to zasloužili xD Teď eště, aby to fungovalo ;)
     
  16. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Jestli jsem to dobře pochopila, tak stonek bude možné seřadit pouze tématicky, nikoliv podle časů dozrávání?
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím hudy536, co si dáš do oblíbených řádků bude tvá vlastní volba a můžeš si je tam setřídit třeba podle časů. Ostatní kategorie jsou předem dané, ale i v nich mimo vyjmenovaných se bude dát setřídit.

    Příjemnou hru danda
     
    evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  18. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Já se dostanu na farmu jen ráno a večer a mezi tím uplyne 12 - 14 hodin, takže já řádky sklízím tak jak jdou za sebou a to 2x denně, takže pro mě je zbytečné jakékoliv řazení a přesun. Doufám, že aktivovaným kombajnem prostě sklidím ráno a večer to co bude ke sklizni aniž budu přemýšlet jestli tento řádek potřebuju nebo ne. Pokud půjde sklidit jedním klikem všechny "zralé" řádky tak za tuto možnost děkuji. Ušetří to čas.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mám skromný dotaz! Kdy se bude dát sehnat ve výprodeji dekorky do tohohle řádku? [​IMG] Vypadá to, že asi nikdy ! o_O
     
  20. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    kaolín:
    tož já bych ti je klidně poslala, ale poslat nejdóó, a výprodej taky nedajóó :(

    Už mi hrabe :D Mám totiž velkou radost nejenom z toho kombajnu :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.