Polární párty - (8.12. - 14.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já akci nedodělám, neb pěstovat jen na hlavní a ještě k tomu jsem musela dvakrát dávat dlouhodobku kvůli padátkům a teď to chybí, ještě poslední dva úkoly nemám, tentokrát mi to nevadí, není stonek a dekorky šly koupit za mince, tak jsem spokojená, beru ještě kupony na kombajn, velká gratulace všem, kdo to zvládl.
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Ja som mala rano uz hotovo ;) no vedlajsia este bojuje xD ale rano uz bude tiez ok :music:
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Mám hotovo, ale vyplácala jsem kupu SH. Nevadí, melu na turbomlýně o 100 šest.
     
  4. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    rysak87 dakujem za tip :) uz mam aj par navyse :)
    tulidomcek tiez pomohol :)


    no uz klasicky neviem pocitat, tak dopestovavam rastliny xD
     
    -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na vedlejší farmě mi tato akce nějak nejde, sice bude dnes hotovo :), ale jde to fakt ztuha, buď chyběly padátka nebo dopěstovávám rostliny, neumím totiž asi počítat, furt mi něco chybí, ale akci si užívám a na zítřek také stihnu zasadit dlouhou, tak vůbec o nic nejde, stonek není a dekorky dám do mazlíkárny zítra ráno, to je tím, že mám fakt málo SH a nevytočím na vedl. žádný bonus a pak to pomalu přibývá, přitom jsem měla napěstováno už před dvěma dny, tedy myslela jsem si to, že mám dost a čekala zatím na padátka

    Edit: nakonec já tu jančím xD a já měla dodané tři tříště a stále jsem myslela, že mám málo na semletí a nakonec jsem měla jednu tříšť navíc, já se picnu, nějak si asi sedím na vedení o_O, akce je hotová
     
    Naposledy upraveno: 14/12/21
    danielka0000, -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.