Polární párty - (8.12. - 14.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Brzy ráno dopadala všechna potřebná padátka, tak je akce hotová, vyzvednu pikolky a sh :music: na padátka nepoužité ani jedno sh, tak teď šetřím a mám z toho radost, příště nebudu sh používat ani na akční plodiny, jen na rozpěstování a bude to
    Na vedlejší je dopěstováno, ale chybí padátka, tak je ještě času dost, ono to dopadá :pxD
     
    Naposledy upraveno: 11/12/21
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Povedlo se s příspěvkem 100% na 24 hod. :inlove:
    [​IMG] [​IMG]
    Odměnila jsem se Piccolkami, Ledoborcem,3x bonusy a 20 SH. Škoda, brala bych i další...

    To bude Florenovníčků pod stromečkem: [​IMG] xDxDxD
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evoku57
    Dekorace dávající +50% BZ ke sklizni dekorací je málo?!? To ti asi z Piccola nevyleze. :wuerg:
    Jináč mi zůstaly dvě mince.:cry:
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kaolíne, fakt, tak to jsem nevěděla, ani jsem nekoukla, co dekorace dávajío_O, bo nejsou zelené na odkliknutí, ale ještě jsem odměny nevyzvedla, tak to jdu napravit. Hlavně nejdřív přečtu, co dekorace dávají a pak se podle toho zařídím. Diky mocinky za nakopnutíxD:inlove:

    Edit: už vím, proč nejsou zelené, bo jsou z této akce8), já trumpeta si toho nevšimla:music:, tak vyzvednu ledoborce a bude to a možná vezmu všechny, bo jdou na hřiště pro mazlíky.
    Edit2: Ale jestli nám nerozšíří mazlíkárnu, tak jsem v koncích:eek:-.-, teď jsem nevěděla co vyhodit, abych umístila ty nové dekorky
     
    Naposledy upraveno: 11/12/21
  5. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no já váznu na padátkách na brčkách nepadají nějak kornoutů spousta ale z pole vypadlo 15 brček no což je čas jinak akční je napěstované jedu dlouhodobky
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak aj já mám hotovo.
    [​IMG]
     
  7. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Akcia ukončená. ;) 5x Piccolo v lište. Spolu už ich mám 63 ks. Ostatným želám úspešné ukončenie súťaže.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chybí mi jedna tříšť na splnění devítky. To dám z noční sklizně. Pak tam místo nanuků na hlavní naláduju nějakou pokrácenou dlouhodobku na zítřejší pajdátka pro čuníka, tady je času dost, na desátý úkol dopěstuju a domelu naprosto v klidu a v pohodě... :)
    Gratuluji hotovsonům a držím pěsti pro štěstí pro všechny bojovníky ;)
     
  9. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Tak mám hotovo, odměny vyzvednuté tak uvíme co nám z těch beden Piccola vypadne
     
  10. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Mrznout na párty se vyplatilo,z pikolín 2x klobouk,Jack,kytice a oblíbená pogo ;)
    za darované fl si už ostnatec hoví na farmě
     
  11. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    mna tie padatka nenavidia :cry:
    hlavna aj rubanisko plne karafiatov a vypadlo mi az 18 slamiek. pestuje sa to skoro 15 hodin...
    treba mi ich este 119 -.-
     
  12. BAMBULKAJIŘINKA

    BAMBULKAJIŘINKA Pisálek fóra

    Já celou farmu odpískávám. Sadím ručně. Dám zuzi hnojivo, letadlo se rozplácne přes celou obrazovku a konečná. Nemám na to nervy
     
    moncicak7070, Lišiak-Vuk a -Jara05- tohle ocenili.
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Už čtu, ale jsem pako, nanuky jsem opět zasadil, no ke knize se hodí :)

    BAMBULKAJIŘINKA: Nepískej a zkus se poradit v jiném vláknu jsou tam chytří hoši a i děvčata ;)
     
  14. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Já sem nasadil jabka a padá to ze stromu víc,z 1 plochy 47 brk.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hotovo. Ale tu knížku si k dočtení vezmu na břeh, tak otužilá nejsem, i když čtu rychle ;)
    EDIT: z Piccolo beden modrý strom, pěstitel, pogo, florenový klobouk a tanec v listí. Já se prostě toho florenovníku asik nedožiju :)
     
    Naposledy upraveno: 13/12/21
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    mne uz chybaju len 3 drte a bude hotovo :music:
     
  17. 007lala

    007lala Pilný autor

    Tedy ve mně hrklo. Akci jsem dokončila už někdy v pátek a spokojená, že je hotovo, jsem se začala věnovat zase pěstování a chovu. A v dneska ve tři v noci se vzbudím, nemůžu usnout a najednou mi napadlo, že jsem si nevyzvedla nic za ty mince!! No, nebudu zastírat ... já ten notebook v ty tři v noci nastartovala a za ty mince nakoupila, abych na to snad ráno zase nezapomněla xDxD
     
  18. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Hotovo Akcia ukončena
     
    -Jara05-, sovicka64 a Apachie1 tohle ocenili.
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Konečně. Díky sušenkové akci, kdy jsem sázela dlouhodobky na padátka, se mi pěstování krapet protáhlo. Chvíli mě potrápila brčka - moc se jim padat nechtělo.
    Díky kaolín11 jsem za mince koupila tu správnou dekoraci a také mi zůstaly dvě mince. 8)
    Příště prosím akci, kdy nebudu muset přemýšlet, že padátka padají na jedné ploše, kde se pěstuje akční do jiné akce. Ale odpouštím kvůli roztomilému obrázku. :inlove:
    Hezký večer všem.
     
  20. 14087

    14087 Dozorce fóra

    Konečně taky hotovo, ale vůbec se nesoustředím kolik pěstuju, když chodím do práce, tak že mám přepěstováno:p
    Dekorky jsou v mazlíkárně mezi ostatními ;).. za * mince jsem vybrala všechny piccolky, jednou 4x SK, jednou bednu s bonusy
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.