Polární párty (16.1. - 21.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Opět akce, kterou jsem mohla dělat jen na dvou plochách, protože mýtinu mám zapláclou dekorkama a kvůli akci jsem je nemínila zlikvidovat. A tak jsem pro prvotní sklizeň dala všady stromy, no zůstalo pár chlívků, protože už se mně nechtělo jít k počítači předělávat farma.

    Celou akci krom noci jsem jela s SH, po opravdu hóoodně dlouhé době jsem totiž marodila a čekat na sklizně 5 hodin bylo opravdu dlouhé. Když je SH z obr stromů, tak to nějak neřeším, že ho vyplácnu na obyč akci.

    A tak můžu říct, že jsem dnes po sklizni jedné plochy stromů XXL kvůli brčkům, odpoledne akci zdárně dokončila. Zbylo 5 ks akční plodiny, 1 brčko a 182 kornoutů.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Když jsem měl tu zuzku tak jsem si obětoval a toto je výsledek 602 na 455,našetřeno hodně a zase to hodně spadne dolů,u akce už mám 2 tučňáky a ještě 2 políčka no jedno a tam jsou 4x sněhový kornout a pak uvidím co bude u stonku a tajemničky dám na plochu až po skončení akce,ale nevím jestli v tý liště nezůstanou 1,5 měsíce
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    DANKA to neviem či tam máte wifi.To sa musíš spýtať vášho farára:D:D.
    Netopierik môj to poznám,ale nedám na ňu dopustiť ona je moje zlatíčko;);).Ešte ma čaká jeden zber a pôjdem do pelechu.
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, ovšem že mám den volna a na ten se musím důkladně připravit:

    [​IMG] [​IMG] kukla bude ráno, to znamená velkou úsporu králíků, zvlášť když s nimi krmím hady v C++

    a jakej nanuk horalko? to je pro vás otužilé ...v nížinách se choulíme do bund ( garance - 20) a pijeme horké nápoje xD
     
    Naposledy upraveno: 17/1/19
  5. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Požadovaný stav ve 24:00: nanukkvět/kornout/brčko = 3143,3/295/130,1.
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo - vybíleno!
    [​IMG]
    Všude jen led a sníh a spokojení polární medvědi...
    Tak ať se všem podaří uspokojit i ta ostatní zvířátka na obrázku!
     
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, akce dokončena, ještě musím aktivovat řádek v nebi, na nanuky pomohlo točení kolem, přibývalo to 100 %, no nějak jsem to přepískla navíc s 2111 akční,
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo :music:
     
  9. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Požadovaný stav ve 12:00: nanukkvět/kornout/brčko =4252,7/399,1/176,0
     
    evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  10. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Tak obdivuji ty co akce začala ve středu ve 14 hodin a dnes mají hotovo já bych z té hry nic neměla a pak čekat na další akci
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    farmarkamaja: To víš, láká to dokončit. Když mají štěstí na kole neštěstí, dostatek SH, Zuzi tak je plnění hračka ,-) nám nic neuteče, z kola si navlíknu fusky, zasadím, zavlažím, a taky budu čekat ,-)))
     
  12. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Teda ,já zírám, tady už maj někteří hotovo a já tvrdnu na pajdátkáchDala jsem ráno na jednu plochu stromy, a až sklidím akční kol 14 hodkzy dám chlévy a stromy i na ostatní, akční by už mělo být dostJeště je jednou spočitám ,pro jistotu;)
     
  13. jana895

    jana895 Perspektivní autor

  14. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj všem,ano vím že se hraje na farmě a i z čeho padají padátka,ráno sklidím a nemám ani na 3 kornouty,už dlouho sem tu nefňukala že to nepadá,ale ted opravdu,ta moje nešťastně nastavená farma,kamarádce to padá o hodně víc,no nic,když nebude nebude,se nezblázním...
     
  15. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak akční kytky mám , ale padátka nepadají fakt bezva hra, zajímalo by mě jak to tedy funguje,někdo má splněno a někdo bude jen čumět:mad:
     
  16. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Vy delate, jak kdyby akce dneska koncila..... Taky cekam na kornouty, taky mi to nepada, ovsem mam trpelivost, napestuji akcni, nasadim nejakou vytunenou rostlinku a ono to dopada, nemam strach. Akce konci az v pondeli, dnes je patek ;)
     
  17. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Taky trčím na padátkách, tak jsem ted dala na všechny plochy stromy xxl , furt mám pár obr stromů a přidala jsem kurníky, králikárny a bizony, tak snad to začne padat.Akčních bych měla mít dost, a kdyby ne, tak o víkendu to honem dopěstuji;) Gratulka tem co mají hotovo ,jinak klídek děcka, času ještě dost;)
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Vzhledem k tomu, že akce trvá ještě 76 hodin, tak není třeba se plašit.
    V klídku bez bonusů a jiných vychytávek, jen s MJSkou a vodou to jde taky ;)
    polární párty.png
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som kľudas aj mne chýbajú padátka a nestresujem sa.Treba mi ešte akciovku 1 x otočiť potom si budem sadiť do stodoly.Gratulujem vám čo máte hotovo.Nebojte aj na nás príde že budeme mať fajront,len sa neplašte ešte je času a času;);).
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já si v klidu pěstuju a melu... pokud se zítra ráno povede na KŠ nějaký bonus, bude to fajn, jinak zapojím jen booster a možná zelené kapky, když bude něco z toho kola. Zatím to mám takhle:
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.