Polární párty (16.1. - 21.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Parada, násobky lvl jsou super, hned je postup znat (momentalne jedu na 200 - ještě 27lvl, takze jsem za BZ fakt rada :) ) Ale celkove se mi akce libi, necham, co mam, par stromu, zvirat, vyroben, asi necham po celou dobu akce a ke konci uvidim, podle toho, co mi bude chybet. Kytky jsou dlouhe, ale mam hodne SH a u tohoto casu je to pak uz znat, tak kdyztak trosku prihnojim :) Super, uz se tesim. Tak a ted jdu studovat další akce :)
     
  2. elen45

    elen45 Expert fóra

    taky jdu do toho, už mě ty výrobny nebavějí (strašně dlouho to trvá - např. lanýž, barvírna), ale zase jsem poskočila v úkolech a odměna 315000 je OK
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do akce jdu, jen zaseji něco dlouhého.... hm, tuším, že mám nově dvouzrnku. :)
     
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Mě teda vyšlo 1106 kornoutů a 494 brček,ale je možné,že to nemusí být tip ťop,neb mě modrá kulička v sčotu nějak drhne.Asi mě na ni někdo šlápl když se válela po zemi.
    Ovšem těch 7 hod. ..to je teda síla.
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Baroland
    3 sklizně jen s vodou (přes den) + jedna sklizeň bez vody (na noc) = 23:48. Naprosto ideální (pro toho, komu stačí 7 hodin spánku). Krásně se to vejde do 24 hodin.
    A pokud by to snad někdo chtěl zkusit na pohodlných polích, vyjde to na 22:24.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já spím 8 hodin každý den, tak budu mít sklizně 3 nebo 4, ale s hnojem a ten bude tuším dost drahý. Ale možná že pozítří spustím kaštanový řádek a napěstuju něco se SH, aby to šlo rychleji, bo takto dlouhou plodinu nemám ráda ;)
    Už teď jsem dala xxl stromy na dvě plochy, tak se sklidí zítra ve 14 hned 2x automatickou sklizní o_O:)
     
  7. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Tak nevím,nevím,jestli akci udělám,spím 16 hod.denně.Ach jo abych zase vstával na budíka :)
     
  8. elen45

    elen45 Expert fóra

    já mám taky nasyslený 2 boostery +1, tak je třeba použiji, když mi to nepůjde, nebo se zadaří na KŠ ??
     
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jdu do toho jestli to bude padat tak to bude start dobrý
     
  10. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    osobně pojedu strategii - 2x akční, přestavba na 12 hodinové stromy. Uvidím jestli takto budou třeba 2 nebo 3 otočky a pak místo stromů půjde len - experních rostlin je potřeba fakt hodně. A dojdu si i pro těch 5 vývarů. Uvidíme jaké bude příští týden překvapení. Tak ať to padá.
     
  11. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Pěkné, i já pojedu na 100%. Já teda nechávám všude stromy a na divošce nějaké výrobny a barevné stáje. Snad budu mít dobrý start.
    MatysekKamilek - z plodin nezískáš padátka. Pokud jsem dobře četla, padají ze všeho krom rostlin.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    L.Lady Nečetla, z rostlin padá kornout ,-)
     
  13. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Pitrýsek47 - děkuji za upozornění. Už to vidím, jsou dvoje padátka a u kornoutu jsem to přehlídla :) Tak jako tak nechávám stromy, kornouty budou mít šanci se předvést při pěstování akční.
     
  14. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ako vždy do akcie sa zapojím a budem sa snažiť dokončiť,ale čo sa podarí to bude
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    L.Lady: mám 1 plochu stromů a chlévů, druhou 1/2 stromů a 1/2 plodiny, třetí mám 2 velkokapaciťáky, po stranách stromy a osetou vnitřní plochu, z toho něco napadá :);)
     
  16. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    MatýsekKamilek - já jsem to špatně přečetla a měla za to, že vypadávat bude jen ze stromů, chlívků a výroben. Takže to máš ošéfované dobře a padat bude ;):)
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tahle akce je nejaka dlouha, skoro cely rok...
    Začátek akce: 16.1. ve 14:00 hod
    Konec akce: 21.12. ve 22:00 hod


    PS : no jsem zvedavy jak dlouho to tam bude...
     
    Naposledy upraveno: 15/1/19
  18. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Tassadar11 - xDxD ani jsem si nevšimla. Tak už se o padátka nebojím xD:p
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    L.Lady:;) , já to čtu vždy 2x - 3x, když malá spí, jinak bych nebyla nejspíš schopná to přečíst, tak abych něco nezvrtala.... Fičím pro kluka na kroužek, dovezu si něco dobrého ke kávě :), chodí na kroužek MLSOUN, takže peče sladké deserty :inlove:

    Jééé, tassi, bezva zpráva, to musíme dát všichni xDxDxD
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer a jako vždy to čtu až teď :) a asi moc rychle a všechno dohromady ... prosím, co je ten narozeninový poprask? xD hm ..
    No nechám nasazené rostlinky do družstva a po příchodu z práce si vše v klidu prostuduji, ale určitě nejdřív rozpěstuji, napěstuji a potom začnu přemýšlet o stromcích - pár hangárů raději nasadím. Akce hezky prolínají a to se mi líbí, jen aby byl čas to všechno sledovat, takže se těším na další tři stonečky :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.