Polární párty (16.1. - 21.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    ahoj, ano myslím kornouty na výrobu tříště, jinak živoucí legendu mám, a zkoušela jsem i stromy, výrobny, stáje a pole, bohužel opravdu to padalo velice málo, takže jsem nemohla dokončit 2 úkoly, abych měla poslední dekorku
     
    jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Takže kornouty - ráno ti při sklizni nevypadl žádný kornout (viz minulý příspěvek)
    Promiň, ale tomu opravdu nemůžu věřit. Leda bys měla na poli mrkev nebo něco podobného.
    Tohle vypadlo kolem poledne na zkušební farmě, která nemá ani legendu - jen poháry na 20% (stěhovala jsem je)
    test padátek.png

    A takhle vypadaly plochy - na těch pohopolích byly obyčejné houby, takže nic extra.....
    hlavní.png divoška.png
    mýtina.png Tož tak.....
     
  3. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    akci jsem nestihl škoda tokové pěkné dekorace tam byli :cry:.
     
  4. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak to klobouk dolů, vypadá to hezky, bohužel na mé farmě to tak nebylo a to jsem zasadila na noc i dlohodobky, opravdu nemám zájem si vymýšlet, radši bych akci měla splněnou a ani bych nepípla, ale už je to pryč, příště to buď zkusím jinak a nebo do akce nepůjdu, mám kamarádku, která hraje farmu déle, je opravdu dobrá a taky jí to nepadalo......kdoví, děkuji za snahu pomoci ;)
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - možná ta padátka kontroluj ve mlýně nebo v té dolní prostřední výsuvné liště. Může se totiž stát, že v té hubené dlouhé liště, co se ti po chvíli schová, se všechna padátka neobjeví, bo ta lišta má určitý velikostní limit - počet řádků, takže tam třeba vidíš jen brčka a kornouty se tam už nevejdou...
    Můžeš v té dolní prostřední výsuvné liště i mrknout, kolik ti čeho zbylo, pokud jsi se teď po výměně padátek ještě neodhlásila.

    výsuv.lišta.png

    A také při ručním sklízení ti padátka naskakují do té hubené dlouhé lišty po částech, mezitím se ta lišta několikrát ztratí, než dosklízíš plochu, takže tam těch padátek vidíš třeba v jednu chvíli poměrně méně...(nevím, jestli sklízíš růčo).
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    ano koukala jsem na to, zbylo mi 30 sladkých kornoutů, což nestačilo ani na jeden sněhový kornout ( mělo být na jedno namletí 77ks )zato brček a rostlin jsem měla dost
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hroudov - pokud ti zbylo hodně brček, již dva dny před koncem akce jsi měla vyměnit stromy a chlévy za pole a pěstovat rostliny, z těch to padalo hodně, pěstovala jsem jen dlouhodobky a mám proplacených 1341 kornoutů a jen 235 brček, ty napadaly z těch pár chlívků a megachlívků a obrstromů, co neuklízím, jinak kornouty z plodin padaly o106
    :p
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jj, vidím to podobně jako evoku. Chce to prostě nějakou taktiku (strategii). Když už mám dost jednoho, překopat farmu a pokračovat v nahánění druhého....Ze stromů padala brčka, z plodin zase krásně kornoutky :)
     
    Honzulka05 a evoku57 tohle ocenili.
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, nebyla ta informace už na první straně? Mám taky farmu, kde je to s vypadáváním všelijaké, ale dá se to zvládnout, panika nastává, když dojde na náhodu. Dopředu vím, že těch ztracených kytek budu potřebovat o pár tisíc víc. A poslední co bych kontrolovala je spodní lišta, kdo by se v tom přebíral, spoléhám na to, že mně bude vše správně přičteno.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.