Poklad kostěné královny (4.10. - 31.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    evainfo: Ani já to nepobírám 8)8)8)
    Odehráno 13 her/ otevřeno 76 beden/ 0 mincí
    Tohle je výsledek otevření 54 beden:
    [​IMG] [​IMG]

    Banánů mám už 1.247 xDxDxD

    Edit:
    Honzulko, škoda, že ti je nemohu poslat ;)
    Tobě už ale na těch pár otevřených beden vypadly 3 mince :D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 6/10/18
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Apachie1 já dostal jen 3 banány a to jsem měl asi 6 beden z jedné hry
     
    myš59, bursuk59 a Apachie1 tohle ocenili.
  3. Plea

    Plea Pilný autor

    Konečně mám první dekorku - Chňapavou vázu - je hrozně roztomilá, jen mohla být trošilinku větší :)
     
    myš59, bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Já mám zatím odehráno i se všemi mincemi z akce Pečivo z prázdnoty celkem 18 miniher. Dekorku jsem nekupoval a ani to neplánuji. Myslím si, že to půjde splnit i bez placení. Je jasné, že ze začátku to musí vypadat nesplnitelně, aby si tu dekorku vůbec někdo koupil. Ale zatím nevíme, kolik mincí bude v dalších akcích, kalendáři a nebo, jestli třeba nezačnou více padat z beden. Proto mi zatím přijde debata na toto téma zbytečná.
     
  5. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Zatím 22/25 a poslední otevření beden bylo plodné :D

    [​IMG]
     
  6. Ariadnan

    Ariadnan Pisálek fóra

    Prosím o radu
    jestli vlastnoručně vytvořené dekorace budou mít jiný význam než obyčejná dekorace, dávající BZ dle seznamu v FaQ. Budou se tyto dekorace v budoucnu nějak upgradovat nebo budou dávat i něco jiného než deklarovaný počet BZ v seznamu v návodu?
    Nemám na hru moc času a dekorace jen proto mít další obyčejné dekorace dělat nemusím. Proto to potřebuji vědět
    Dík za odpověď.
     
    myš59, bursuk59 a maribeja tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Adriadnan - to ti nikdo nejspíš nepoví. Co bude nebo nebude vědí jen tvůrci hry a své plány do budoucna nám nesdělují :)
     
    myš59, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  8. Norquis

    Norquis Perspektivní autor

    [​IMG]
    Nad dekorací ještě váhám. Nevím kam dojdu, tak si nechám sestavení až někam k závěru.

    Myslím že do konce se dojít bude dát, protože si nemyslím že by RT až tak moc tlačilo na náhodu že budou z beden vypadávat mince.
    V souběžných akcích určitě bude prokletých mincí dost. U kraviček jich je taky myslím 5 (?) tak se nebojím že bychom zůstaly někde trčet těsně před koncem. Dokonce bych si dovolil tipnout že mince budeme mít i navíc (právě ty z beden) Předpokládám že si RT moc dobře dokázalo spočítat počet potřebných mincí a v průběhu trvání této akce, jich dostaneme takový počet aby bylo možné dokončit i bez mincí z beden.

    Ale souhlasím že čekání na další 3 mince je dlouhé.
    No, pořád je to zadarmo a bez investic.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, doma bych ji nechtěl ,-)))))
     
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Asi jsem někomu šlápla na kuří oko xDxDxDxD
    Otevřeno dalších 30 beden, výsledek:
    [​IMG] [​IMG]

    Celkem otevřeno 107 beden/ 0 mincí xDxDxD
     
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    A já jsem z jedné bedýnky měla chobotnici - jsem nadšená a na zbytek akce pohlížím s radostí v oku. :inlove: Teprve druhá chobotnička je výhra hodná toho názvu. :D
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Desitky odmen, ale vetsinou zbytecne remeslnicke produkty nebo veci co moc nepotrebuju, takze hlavni jsou jen banany a TS...
     
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    dlouhé čekání na další tři mince,radši si už dávám budíka,abych nezapomněla jako u prvního kliknutí;)prozatím jsem už u 20/25 a bedny mi daly nějaké mince.Bohužel jsem špatná hledačka pokladů,ale jednu dekorku jsem si už postavila;)
     
    Naposledy upraveno: 8/10/18
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Byl bych rád,kdybych se mýlil a všichni hráči došli až do konce!:)
    Ale, stále nezapomínám na akci,která aby byla kompletně splněna ,byla podmíněna zakoupením dekorace za reál.Klidně se situace může opakovat a právě oněch 10 zlaťáků nám bude nakonec chybět!:eek::p
    Věřím,že RT od té doby zmoudřel a dekorace je vlastně pouze pro sběratele!8):eek:xD
    Co bych vlastně chtěl,vždyť je to zadara.o_O
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    no, mne sa zdá, že RT už vymäkol načisto, ešte aj tak sa to niektorým nepáči
    moje dnešné 3 pokusy zadarmo [​IMG], dobré, na pár kliknutí..

    xD je pravda, že namiesto tých 10 hviezd mohli dať 10€xD8) aj to by bolo niektorým málo....
     
  16. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    • Nevkládej více příspěvků za sebou. Pokud potřebuješ něco do svého příspěvku dopsat, použij u něho tlačítko "upravit". Skali
    Akce, celkem dobrá, i celkem dobré odměny na to že se nic nemusí dělat, tak odměny ujdou 2x dokonce padly 3 tokeny.

    Zapoměl sem se ještě "pochlubit" třemi banány a to také 2x mám štěstí. a to vůbec nehraju jen ted sem se přihlásil asi po roce :D

    takže celkem dobrý odměny. :)))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/18
    myš59, bursuk59 a pazuzu666 tohle ocenili.
  17. pazuzu666

    pazuzu666 Zelenáč fóra

    • Nepoužívej, prosím, při psaní CapsLock. Psaní velkým písmem je na fóru považováno za křik a také se to špatně čte. Děkuji Skali
    FAKT SUPER AKCE S KRÁSNÝMI DÁRKY
     
    -Zojja-, myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  18. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak nastíním svoji představu aproximací současného stavu - 28x3=84 denně, 30 (zatím mám 6) by mohlo být z úkolů, kalendáře, 12 by mohlo vypadnout z beden - to je dohromady 126, zbývá 14 - to by mohlo být z dekorky - nekoupím, 9 - rezerva možno koupit za Fl - nekoupím. Takže pokud nebude více z úkolů nebo nezačne více padat z beden tak nebudu mít dekorky - ne že bych je nebral, ale nejsem na nich nějak závislý. Tak uvidím jak to bude pokračovat.
    Jenom upozorňuji, že počty jsou mé odhady a všechno může být úplně jinak.
     
  19. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Otevřeno dalších 18 beden a "spravedlivá náhoda" opět nezklamala:
    [​IMG] xDxDxDxD


    A stejně jako bropyk - nebudou dekorky, tak nebudou. Vždyť se nic se neděje.
    Celkem odehráno 24 her/ otevřeno 125 beden/ 0 mincí xDxDxD
     
  20. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Stojím na 20/25 a za 8 hodin budou další tři mince ;),pár beden mi dalo pár mincí,jen si to nikde nepíšu a hned hledám poklad Bohužel jsem špatná hledačka:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.