Poklad kostěné královny (4.10. - 31.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 3/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dost dlouhá doba na vyzvednutí mincí, to určitě prošvihnu ,-)))))) jedna hra, 639 hodin do konce.
     
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Nu, protože jsem včera zaspala... začínám až nyní:
    3 hry za mnou. Z 18 bedýnek, nepadla ani jedna mince.
    Čekat do zítřka na další mince a doufat že budu mít větší kliku?
     
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Otevřel jsem taky nějaké bedny a objevila se mi TCH na červenku a pak ještě 10 hvězd připadal jsem si jako v ráji
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    První dekoraci mám sestavenou, kolik těch bedýnek celkem bylo nevím, ale bylo v nich 9 minci.
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím Farmáři...
    Tak to jak to tady čtu jsem vlasně bohatý..?

    [​IMG]

    Navíc nemám tušení z které díry v kalhotách padají.
    Já mám totiž úplně jiné žně!
    U nás rostou houby jako deštníky..!
    :D
    Kamarád chodí prý sbírat houby na balkon!
    o_O
    Jenže prý k sousedovy když je suší..!
    :D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 5/10/18
  6. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    takže:
    z 6 miniher spadlo 30 beden,po otevření vyskočila jedna prokletá mince.
    mám se smát nebo brečet?
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    rozhodně smát některým ani jedna ;)
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak z jedné bedny na mě vykoukli ještě 3 mince a z těch 16 beden co jsem měl vypadla jedna keramická dílna
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    pepino1972: směj se, mě mohl trefit šlak... kluk si to tam bouchne ani neví, 2x na první pokus, pak na nevím kolikátý a 4 mince z beden >:(, přeju mu to, to jo, ale fakt to přímo nas....:music:
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Další akce, která mě osobně totálně nadchla svým zajímavým stylem a zvláštností sestavit si dekorky. Bohužel po 2 dnech musím sám sobě přiznat (to je nejhorší, když musím sám sobě přiznat chybu a uznat ji) že je to další nuda která se bohužel potáhne celý měsíc.
    Čekání na mince je nudné, očekávání co vypadne z beden rychle zmizí, hledání pokladu je sice fajn minihra, ale poklad máte hned a čekáte na další den a na další mince.
    Po počátečním nadšení, nastalo celkem rychlé vystřízlivění a uvědomění si naprosto jasných a neměnných pravidel - čekat a čekat a čekat a čekat a možná mít kliku na mince z beden aby to čekání nebylo tak nudně nezáživné.

    I tak si myslím že je to zajímavý koncept a dobrá myšlenka.
     
    bursuk59, maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Mince jsou nedostatkové zbožíčko, asi tak z 60 otevřených bedýnek vypadla 1 mince. To se daleko nedohrabu -.-
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Desitky beden a jen 13 minci (v zebricku, z beden 3), takze zatim stale cekam na druhou odmenu... no a uspech hledani je jako na kole stesti...
    Tak uvidime zda na konci mesice neco peknyho bude, ale do 23 odmeny se timhle tempem tezko dostat...
     
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    mno, je to nuda, od pekařů všechny mince vybrány, nalezené bedny obsahují cokoliv, jen ne prokleté mince ... takže zatím jen 17 kousků a zase budu čekat do zítra ... tak zkusím aspoň něco doplnit do stodoly, případně pohnout s expertními úkoly, tam se to také hrozně táhne xD
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je vůbec nějaká šance prokousat se až nakonec? Ikdyž budu poctivě odklikávat každej den 3 mince,tak sem na nějakejch 80-90 hrách. Pokud RT trochu nepřitlačí v odměnach z akcí,tak ani náhodou.o_O
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pokud ti nevypadne mince z bedny, tak pochybuju i o sestrojení dekorek na hřbitov.
    Má tě to asi donutit ke koupení té dekorky která dává 1 minci za 40 hodin.
    Jak už jsem psal, tak se mi to i líbí, ale to čekání a ta náhodná odměna, už mě jednoduše nudí.
    Už v těch pár hodinách po spuštění jdou vidět u jednotlivých hráčů rozdíly.
    Mě zatím nepadla ani jedna mince z beden a jiní už mají dost náskok.
     
  16. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Vždyť je to jen darované, nic nemusíme dělat, jen si jednou za den vzpomenout a zahrát 3 krátké minihry. A z bedýnek padají nejnovější tajemné sazeničky, užitečné řemeslné produkty, hnojiva, SK, ZB... Navíc bude nějaká dekorka na poloprázdný hřbitov. Možná nebudou úplně všechny, ale to mě fakt netrápí. Na konci není žádný úžasný stonek, bez kterého se dál ve hře neobejdu. Tak nechápu ty stížnosti.
    Poměr dáš-dostaneš je tady luxusní. Nemusím skoro nic investovat a odměny super.
     
  17. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, první dekorace postavena a už straší. Na další si ale asi dost počkám. Podobně jako u většiny z Vás mě ze všech dosavadních otevřených beden vypadla jen jedna prokletka. Nu což, budu teď už jen pravidelně odklikávat a čekat na další týdenní akci.
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    máťo: buď rád i za tu jednu, mně nevypadla ještě ani jedna xD
     
    bursuk59, Honzulka05 a ldivacka tohle ocenili.
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak toto jsem ještě nepobrala :p tolik her a skládačka žádná, jestli to tak půjde celý měsíc, no potěš kotě :p hotové bu bu xD
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jůůůůů :p

    Čumím na ptákoviny na YT a ani jsem si nevšimnul, že můžu vysmrknout tomu lichváři z nosu hezkou dekorku.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.