Pohodové odpoledne (15.8. - 21.8.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/8/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Pohodové odpoledne ::..

    [​IMG]

    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak hurá do toho ...
     
    elbedna a babina51 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Možná že si dám pauzu ;)
     
  3. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pohodové odpoledne všem, kteří do toho jdou. Tuhle minihru moc nemusím, ale jsem farmářka, tak to přece nevdám. Fajn hru a ať se daří.;););)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nemohly by bejt dekorace 2x ?!? Je škoda,že skončí v řádku!:oops:
    Jinak na celou akci, minimálně bude potřeba 25.270 ks plodin a 1.482 padátek Ale bude to spíše o něco více,bude záležet na šikovnosti farmářů!
     
    Naposledy upraveno: 14/8/24
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Mě tady ta minihra také moc nejde, pak když je to složitější. Tak doufám, že ti šikovnější se opět podělí s návodem, jak na to:) Dokorace jsou fajn, ale pokud jsem dobře četla, budou jen jednou? Pěknou hru všem a užívejte si teplíčka:D
     
  6. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce půjdu,jako do každé jiné,uvidím jak to půjde,přeji všem Farmářům pěknou hru :):):)
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Také se přimlouvám z návodem,kterým složitější moc nejde(tím myslím i hlavně mně).Ostatní skládačky jsou brnkačka,ale tyhle děs,běs.Ty složitější u těchto her mi nikdy nešly.Tak díky,díky.Snad se doskládám aspoň ke stonku.Teď si spomínám při minulé akci jsem ke stonku došla.Občas to bylo i bez dárku ,ale stonek byl,tak snad to půjde i tentokrát.
     
    Naposledy upraveno: 14/8/24
  8. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Kaolín11
    počty máš v pořádku, akorát jsi to zapomněl vynásobit dvěma - cituji

    Celý postup v akci závisí na hraní minihry. Na její spuštění potřebujeme 2x mlýnský produkt Sušenky.

    Takže potřebujeme na celou alci minimálně 78x665 = 51 870 plodin a 78x39 = 3042 padátek,
    dva kusy dostaneme na začátku od systému
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hel.cak pro spuštění minihry je tentokrát potřeba pouze 1 mlýnský produkt. Ve FAQ je to opraveno.
     
  10. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Dobe díky, hned to vypadá veseleji :)
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Pokusím se splnit hlavně řádek :music:Ostatní mít nemusím.
    Až do pondělka budu jen pěstovat, na hry nebude čas. Hrát začnu až v pondělí ;)
    Všem kdo se do akce pustí, přeji hodně zdaru :)
    kaolín11 díky za výpočty :)
     
  12. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Wow , mňam ... tak tyto sušenky [​IMG] já mohu :inlove: mňam , takže je to jasné !
    Do akce samozřejmě jdu a nejlépe s talířkem sušenek u PC .
    Čert vem dietu :D
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahoj zde.
    A jéje. Taková akce mi nevadí, ale kdyby nebyla, nezlobila bych se :p. Ale zase si člověk provětrá mozeček, takže neremcat a zítra čekat na 14 hod.;)

    kaolín11 - díky za počty.
    hel.cak - fuj, sem se lekla těch počtů o_O. Ale naštěstí je to pouze 1x. xD Ale díky za upozornění a pozornost ;)
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mna prave tato minihra bavi ;):p Neviem co sa stalo ale dost casto som sa na forum nemohla dostat :( No hlavne ze Farma mi fungovala, zatial zvladam akcie celkom dobre a bosorka ma ako vzdy spozdeni ale vzdy dorazi do ciela xDxDxD Tak zajtra Vas cakam na znackach :music:
     
    Naposledy upraveno: 14/8/24
  15. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak do akce jdu také, jako do každé jiné a těším se .... toto skládání mě baví ;). Odměny jsou fajn, vždy jsem ráda za každou maličkost :). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří při skládání a ať splníte svůj cíl ;).

    Také děkuji kaolín11 za výpočty.
    Hezké středeční odpoledne všem ;)
     
  16. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Já mám tuto akci ráda, hraji ji na mobilu /ne stejnou, ale podobnou/, děkuji všem, kteří propočetli a všem, kteří se přidají.
     
  17. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné odpoledne všem. Táák, akční bych napěstovala hnedle, ale ty minihry a s časovačem!, ty nedám a kór v tomto vedru. Je mi to líto, ale nucená pauza. Počkám si na honičku, sice je také na čas, ale ve známých lokalitách něco uhraji. Přeji úspěšné skládání příze.

    Edit:
    A ještě jsem si vzpomněla na jednu akci - o víkendu budeme makat na plantáži.
     
    Naposledy upraveno: 14/8/24
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Makrónková akce bez makrónek. Umelu sušenky, skládat budu přízi. Tož do akce půjdu. Ale časové minihry moc v lásce nemám. Snad to v tom horku zvládnu.
    kaolín11 díky za výpočty.
     
  19. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Časové minihry mě vůbec nejdou , ale přesto do hry jdu . Snad někdo poradí . Přeji krásný den . A děkuji za výpočty :D:cry::p
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) akčních kytek je celkem dost, stoneček je jenom BZ na rostliny, ale dekorky jsou dobrý :p ještě popřemýšlím a šla bych si hlavně pro ně. Děkuji za výpočty a nechám to opět na víkend ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.