Podzimní festival (6.1.2022 - 12.1.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    tak stodola vymetena :wuerg:asi dokoupim v tesku neco xDxD
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahoj anickamalírka :) jsem ráda, že tě vidím v Topce tak se ukaž u závisláčků a že jedeme dál :D

     
  3. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Prosím vás,ten druhý řádek je jen za umístění v TOPce?Nebo mám udělat ten pohár nad TOPkou a hodit tam navíc jedno jablko,a dostanu ho?Protože házet tam něco jen kvůli MJS a kuponu se mi nechce.Děkuji pěkně za vysvětlení.Ještě nemám hotové stánky a nevidím,codál.A ten konec jsem nějak nepochopila.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Berry.308- ahoj, druhý stonek získáš pouze za umístění v TOPce - do pětistého místa
    upload_2022-1-8_18-46-20.png
     
    moncicak7070 a michnaj tohle ocenili.
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já teda do TOPky nic nestrkám, ale viděla sem tam i tenista99 od kterého jsem tu dlouho neviděla příspěvek :D
    Doplním červený stánek posledních 32 ks vousatce, a zbytek věcí co je potřeba a končím, druhou řadu do stonku nepotřebuju.
    Chci mít volnou neděli zítra ;) ostatním hodně štěstí
    [​IMG] [​IMG]
     
  6. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Skali-moc děkuji,takže pro mě zítra hotovo,ahoj.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Berry.308- za málo :)
    Hezký večer
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dnes som trocha nahádzal do suda.Uvidím na čo to bude stačiť;);).
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Přemejšlím,zda vůbec potřebuji druhý řádek?!?:wuerg:
    No uvidíme,jak se to bude v topce vyvíjet.Když tak promrskám Laskavec.SH lehce přes 65 tisíc.Bude záležet na kole štěstí. Nachystáno 500 PL!:)
     
  10. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Tak něco vhozeno, uvidíme jestli to bude stačit, nechce se mi víc přihazovat, ale když tam vidím ty čísla tak nevím, nevím:wuerg: všem co se účastní držím palce;)
     
  11. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Já ambice mám, ale zda-li budou zásoby stačit, to si jistá nejsem. Minule mi 1,245 miliardy stačilo na 383. místo. Tak jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet tentokrát, do sudu už jsem hodila větší protihodnotu než loni, nehodila jsem tam ale vše, budu tam házet jen latté a budu vyčkávat. Tak uvidíme, ráda bych to dala do té pětistovky, i když odměny jsou slabší.
     
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak se jdu také ukázat já normálně aktivně hraju ale moc nepíšu jelikož pracuju cvičím a tolik toho času není stíhám aspoň hrát nějak :)
    Co se týče akce šetřil jsem si zásoby na dožínky dlouho měl jsem 1100 PL a jen asi 10.000 SH nakonec jsem hodil do sudu cca 2 miliony pohanky a 2,5 mega laskavce a 400K nějaký kytky z baha :D Uvidíme jestli ještě něco přihodím. :)
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, nepotřebuješ! ;) Akorát Tě bude bolet ruka a stejně není záruka jestli to bude letos stačit. Podobná taktika,necháno na poslední chvíli. Protočeno 500 PL a 1x2OO, 3x 1OO. Do diamantu 200 a do zlata 1OO rostlinných výnosů.S neviností, dvěma řádky, hnojivo si odvodíš:[​IMG] to hodilo [​IMG] :)
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    ja som dnes trošku menej SH minula ako Gordonka, na kolese len 100%, za vééľa PL, a teraz počúvajte:D - pretočila som posledný PL, jasne, že sa ukázalo +200%, ber to čert, dala som 8 fl za 1 lístok a bonus padol, také sa mi prihodilo,
    ešte mám čo dodávať, v 500 sa chcem udržať, zatiaľ som sa zo 7. miesta prepadla len sem [​IMG] 8);)
     
  15. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Jdu na to 8). Přístup do Topky otevřen, asi to tam budu sypat. Stačí mi být do 3000. místa, dál to nemá smysl hrotit. Ale zatím budu číhat :music::p;).
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, co by nás čekalo kromě sebevidění v top 5OO? Řádek jednou za 14 dní, přitom se stromové a chovné bonusy hromadí v liště, když se vhodně prodlouží pinki, tímto děkuji za pravidelný přísun, tak je lepší než kdejaký řádek. Jo navíc je tam ještě 25O florenů, ale protože z piccolo bedny ze stánku byl [​IMG] , tak rozdíl je pouhopohých 9O fl.:)
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ale dobrý riadok to bude, bez slotu a na 36 hodín;),
    z pikolky včera génius, dnes muchotrávka, som spokojná[​IMG] ;)

    edit
    a bolo by dobré poraziť maďarov tam hore, stačilo by okamžité zomletie krmiva cez polovičné ceny, 4-5 postrekovačov, vážky, manty v oranžovom...
     
    Naposledy upraveno: 8/1/22
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Až takové terno ten řádek jednou za 14 dní není, stejně se bonusy průběžně doplňují a také si je prodloužíš na 36 hodin, k tomu nějaký pěstitel, motýl a SK. No jo, ale kam pak by se Ti vešly ty potřebné bonusy na BZ? :)
    [​IMG]

    edit: kdepak přepočítala jsem se, přece jsem Tě chtěla natáhnout jen o 1O a ne o 100.xD
     
    Naposledy upraveno: 8/1/22
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    tiež som bola ticho, kým farmári frflali, že sa im možno niečo podarí, ale si zober, v minulosti sa ozaj poctivo napestovali, vyhrali dekorku s banánom raz za týždeň..:music:
    z bonusov zatiaľ využívam okrem BS, stromové, ešte 2-3 levely, na BZ sa vykašlem, až potom pôjdem vyhrať topkuxD;)


    edit
    [​IMG]
    Gordonka, máš červenú ružu:inlove:
    [​IMG]



    edit
    rozmýšľam, aké ruže máte v Prahe, červené, či rudé:music::inlove:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/1/22
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Se vám to frajeří, miliardářky, drobný záhumenkář doufá, že s farmou v likvidaci ustojí aspoň tisícovku, výš se nedívám, i když řádek je řádek. Jen už asi nebude odkud brát :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.