Podzimní festival (6.1.2022 - 12.1.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Dožínek jsem se neúčastnila nikdy, takže žádné zklamání se u mne nekoná. Ráda pozoruji, jak se umisťují hráči CZ+SK (a samozřejmě jim vždycky držím palce), u svého pozorovacího místa zůstanu tedy i letos.
    Do základní části pochopitelně jdu, jak tu kdosi psal (Kaolín?), rozpěstovávat netřeba, těch prvních šlechtěnců jsou ve stodole stáda, hejna, roje, tlupy...prostě moc. Mám tušení, že někteří dokonce padají z řádků.
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Toto určite rád vynechám. Nech sa Vám darí.;)
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak já bych chtěla RT poděkovat a že to nedělám moc často 8). Mě se to moc líbí, že to dali na spešl plochu, bo mají ke hře všichni stejné podmínky a nebudou hned za pár hodin sypat do sudu. Všechno má svůj čas, tak si všichni počkáme, dokud nenapěstujeme a dokud nenapadá a to se mi fakt líbí, bude to o to zajímavější, sledovat to až za nějaký ten den
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak dozinky som prehliadla,no neva do topky som zatial nesla a ani teraz nepojdem 8) Mozno niekedy v buducnosti ;) Takze kam sa doplazim tam budem xD doma som rada ked sa doplazim do kuchyne a s5 :oops:
    Samozrejme ze Vas budem sledovat a drzat palce ;):music:
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Chtěl bych se ještě zeptat, jak je to z dalším řádkem na zkrácení tropické zvěře?!? Znamená to že při současných vymoženostech bude stačit 2x postřikovací umění na okamžitou sklizeň zvěře na bahamce?!?
    4 x řádek: 5+5+10+25
    květináč+kuličky: 10+5
    2x postřikovací umění: 20+20
    Celkem tedy 100%!
    Předem díky za prověření!:)
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 čistě teoreticky by to tak fungovat mělo. Bohužel jsem ještě neměl k dispozici na otestování finální verzi bonusu, tudíž jsem to zatím nemohl vyzkoušet.

    EDIT: Bohužel to vypadá, že to tak fungovat nebude, jelikož nový bunus se s těmi ostatními nesčítá.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No,mě bylo hned divný,že dali rovnou 25%!
    Achjo
    Na druhou stranu to nějak nechápu,proč to nejde.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 jedná se totiž o nový typ bonusu, který funguje pro všechny stáje, ale jen na baha, tudíž se s ním budou sčítat jen bonusy pro zkrácení času růstu všech stájí na baha.
     
  9. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak jsem proštudoval zadání a plnit budu jenom základ. Na TOPku letos nemám ani náhodou.
    Celý rok jsem se věnoval plnění úkolů v družstvu a na dožínkové dodávky jaksi nezbylo.
    Takže přeji hodně štěstí v boji o umístění vám všem odvážným Čechům a Slovákům.
    Nandejte to zbytku světa!!!
    Farmaření zdar! kája53
     
  10. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Niečo sa deje, akčná sa pestuje, ale na ďalšie plochy sa nemôžem dostať, pošta sa mi nedá otvoriť, po reštarte zmizla :)
    EDIT: pomohol až ďalší reštart, už to frčí
     
  11. barca279

    barca279 Vážený autor

    na ten špecialnej ploche okrem hnoja a vody nefunguje na zvyšenie počtu rastlin nič??z kolesa alebo bonus na rastliny funguje alebo nie?nechcem to skušat ked neviem či to funguje
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    barca279 funguje na ní pouze voda a hnůj, nic jiného.
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, nějak mě uteklo a čtu to dokola kam patří nebo kam se dává Dýňové latté,,děkuji
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 můžeš ho využít na protihodnotu do topky.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Levej domek hotovej.Je zajímavý,že po zasetí akční plodiny a následném dodání do úkolu,mně zůstalo ve stodole 0 ks plodin( po vykoupení celýho krámu)!:)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dob děkuji
     
    Dob tohle ocenil(a).
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taky mam tuseni, ze +5 se nekona, nebo jsem mel smulu a ve spravny okamzik jsem zrovna sklidil... tak uvidíme, ono je to 4:19 a nemelo by se to stavat...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    +5 se koná, využívám, dodám vždy na nulu a akční se připisuje, zase přihodím a další se objeví, dobrých pět kousků. Skvělý nápad s koupením plodiny za šlechtěnce a jen jednoho, to se cení, že nechtějí víc ;) pro pobavení: četl jsem dýňové latě:p a říkám si co už nevymyslí.
     
    zelenamys, duna.duna1 a -Amalka tohle ocenili.
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dva stánky hotové a večer bych snad měla mít napěstováno i na 3.
    Potom se budu snažit pěstovat dál a mlet latté, které budu dávat do TOP - něco k tomu přihodím a to by bylo, abych se nedostala aspoň do 3000.
    Pitrýsek47 - díky, každý vousatec navíc se počítá.
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Gratuluji -Jara05-
    já v noci spím,nic mě nedonutí abych vstala,takže si pomalu polezu,zatím hotov ten levý a půlka prostředního.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.