Podzimní festival (6.1.2022 - 12.1.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Nevím.Pěstování na zvláštní ploše nemám ráda,často zapomínám sklízet.Uvidím ale hnát se nikam nebudu
     
  2. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, udělám základ a uvidím, do 500 letos nebude šance se dostat(myslím sebe) a zbytek odměn není až tak lákavá, abych si vyplenila stodolu, ale možná mně v průběhu akce popadne řádná hráčská bojovnost a pustím se do toho. Všem farmářkám a farmářům, kteří se do Topky pustí, přeji aby se umístili co nejvýše
     
  3. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Po roku hrania asi nemôžem pomýšľať na TOP umiestnenie, ale aspoň si vyskúšam prvé dožinky.
     
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Hraji už dost dlouho, ale k této akci zůstávám v klidu. Mám spoustu nesplněných úkolů, tak na ně teď bude čas. Všem přeji super umístění.
     
  5. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    a u mna presvedcenie je...predavat a predavat...nezufat mozna pride o rok nieco lepsie,,dovtedy sa zas nasysli...tak vsetkym horlivcom do TOPky drzim palcexD:) tie odmeny jeden nevymyslixD
     
  6. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Možná neumím číst, ale co se skrývá v Bedně stříbra? Našel jsem jenom verzi se záplatami, ty to asi letos nebudou :music:?

    [​IMG]
     
  7. 1terulas1

    1terulas1 Pisálek fóra

    15:22 a nikde nic
     
  8. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    1terulas1 - A co bys chtěl(a)? Akce začíná zítra :music::p;).
     
    dasa1143, moncicak7070 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bedna obsahuje stále to samé kromě bývalých akčních položek. Tudíž z ní může padnout 200x level BZ, 200x level TBZ nebo 250x level kr.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Dob - díky.

    Za mě zklamání. Na Top500 nemám a abych se vybrakoval z podoby kvůli jednomu neonkurníku, to se na to asi vyignoruju -.-:wuerg:. Vloni na top3000 stačilo cca 250 milionů protihodnoty (přesně tedy 254 245 219), letos to asi bude větší fičák...
     
    Naposledy upraveno: 5/1/22
  11. 007lala

    007lala Pilný autor

    upřímně přiznávám, že TOP cokoliv mi nestojí za vyplenění zásob, nejsem dostatečně soutěživá. Ale jako správný strýček Skrblík hodlám nehorázně zbohatnout prodejem komodit, kterých mám ve stodole nadbytek a o které mají TOP závodníci kvůli bodovému zisku zájem.
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na TOP jsem se těšila, ale odměny mě tak zklamaly, že se asi nikam nepoženu. Ani vydělávat na komoditách mě nemotivuje, naskrblila jsem už 2,5 miliardy.
    Třeba ještě na základě ohlasů nějaké odměny přihodí, uvidíme.
     
  13. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Poraď, co se vyplatí prodávat? :)
     
  14. tolca

    tolca Pisálek fóra

    v lednu podzimní???asi jsem nějak mimo
     
    raddre tohle ocenil(a).
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Udělám základní část, nejspíš něco ze stodoly proměním za bedýnky, ale na TOPku nepomýšlím ani v nejdivočejších snech. Nicméně budu všem účastníkům držet palce a fandit jim.
     
  16. barca279

    barca279 Vážený autor

    vidim že niesom sama sklamana ,človek rok čaka a toto vymyslia,a ešte to odložia o mesiac aby niečo vylepšili,preboha aketo bolo predtym ked toto je to vylepšenexDkde zmizli pikolo bedne,?to važne??nedavate už ani tombolu s dekoraciami,ani tombolu s bednami a ešte zoberiete aj pikola z dožiniek?to si mam vybrakovat zstodolu koli 250 florenom ,nejakej trapnej neon stajni inak by ma zaujimalo prečo už niesu aj bedne s novymi neonovymi stajnami,ale vratme sa k veci,miesto pikol su tam podivne stajne a stromy z ktorych nikdy nič neni???to su tie najhoršie odmeny ake existuju,to je už take tažke zapracovat do odmien konkretne stromy alebo stajne?niečo ako v sezone že vždy na konci je jeden strom a jedna stajna .je to trapne naozaj,ešte aj tie riadky 333hodin ,zakladna čast je zaujimava tu spravim a hotovo:cry:
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, tak to teď čtu a co na to říct? xD :p stoneček na dva týdny na rostlinky a zvěřinu, i když bonus pojede tři dny, ale starší hráči spíše nakupují a mladší se na ten stonek nedostanou. A to Zdravíčko je taky trapas -.- to snad domýšleli po silvestru s obkladem ... asi... Na Topku jsem se těšila, celý rok připravovala, tak ji určitě pojedu, ale jsem zklamaná. Mohli vymyslet nějaké wau odměny a teď jsem si vzpomněla na k.tynka, že při těch slabých odměnách to možná letos vyhraje xD :p



     
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tedy...co říci? Syslila jsem celý rok na umístění do TOp500, abych si vylepšila skore z minula, ale toto? Očekávala jsem alespoň nějakou mimořádnou odměnu jako bylo posledně(fajnovou dekoraci, řádek s lepšími odměnami a podobně), tohle je výsměch. Když z technických důvodů dožínky odložili, alespoň se mohli trochu vytáhnout a připravit něco, co by hráče navnadilo. To jsou snad nejubožejší odměny v dožínkách. Nasysleno, připraveno, dodávat se mi zrovna moc nechce, přešla mě hráčská dožínková nálada. Jestli takto začínají nový farmářský rok, jak uhozené to bude dál? Za mě váženému RT palec dolů.
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no co... však už jsme si zvykli, že pro odměny nehrajeme, tak proč by nás měli rozmazlovat? Stejně to tam naházíme. A nevím proč je zde zmiňována k.tynka. Vždy se umísťovala vysoko a navíc si ještě "vysloužila" i špatnou pověst narozdíl od Maďarů, kteří již několik let topku ovládají. A nebude tomu letos asi jinak. Kdo se mezi ně vklíní bude desperátor ;) Kdysi jeden respektovaný český hráč při topce prohlásil, konečně hra pro nás, ne pro ty břídily. Tím myslel nás. Po čase jsem četla něco podobného, akorát to byla chudoba u počítače. Takže, kdo si chce zasoutěžit tak si zasoutěží, kdo ne tak stejně za 14 dní po topce ani pes neštěkne:)
     
  20. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Dožínky mě netankují. V družstvu dost co dělat a napěstováno ve stodole tedy rozhodně nemám a ze své nasyslené 1,5 mld nepustím ani chlup. Takže na akční něco napěstuji, jen tak abych se nenudila a možná něco prodám, abych pomnožila penízky;)
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.