Podzimní festival (6.1.2022 - 12.1.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. larelay

    larelay Analytik fóra

    Jé, zrovna mi přišly odměny za TOPku. Děkuji moc! Hezký den všem.

    EDIT: Ale ty floreny se mi nepřipsaly :( Řádek mám, a zbytek jsem nekontrolovala. Aktualizovala jsem, ale ani tak ty floreny nepřišly.

    EDIT2: Tak už připsaly :) Ještě jednou děkuji!
     
    Naposledy upraveno: 19/1/22
  2. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Taky děkuji za odměny a za pěkné 707.místo.;)
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) odmeny pripisane
    z neonov panda :)
    [​IMG]
    dakujem za odmeny ;)
     
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, rovněž děkuji za připsání odměn a pro tu letošní "Topku" jsem poučená nenechat nic na poslední chvíli, pak se stane to, co se stalo nejen mně, ale i jiným, že vypadnou z umístění, přestože jim zásoby nebrání v tom, aby si to své postavení udrželo, a i když 1012. místo je taky krásné, ale v 21:45 to bylo 982 místo a dalo se jedním klikem udržet.
     
  5. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Také děkuji za odměny!
     
    DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Taky děkuji za odměny! ;)
    [​IMG]
    Už jsem je osadil do parku (překvapilo mě, že nemohu dát Jablečné překvapení do Baha parků, ale nevadí, ono má stejně dost velký přínos BZ, takže je to vlastně dobře)...
     
  7. maribeja

    maribeja Stará škola

    Děkuji za odměny
     
    DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ač jsem se snažila, jsem se usmažila. Díky nepoctivcům jsem se posunula o čtyři místa, ale bylo to málo na 1000. Letos budu účelově pěstovat a chovat a vyrábět, chci být na správné příčce v žebříčku, kde CZ a SK hráčů bylo mnoho. Gratuluji. Podmínky k tomu mám, jen nesmím být líná 8) I tak jsem vděčná za odměny, pomohou v novém rozjezdu mé farmy, která je teď na úrovni začátečníka, i když s bonusy otevřených plodin, stromů, výroben i těch z akcí a tajemných, ač nejsou všechny. I tak jsem na tom dobře, jen to zorganizovat :)
     
    Naposledy upraveno: 19/1/22
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..už som myslela, že všetko z RT je na novoročnej lyžovačke, na fóre mŕtvo, žiadne nové ofic.oznamy, ale predsa len pracujú:D;),
    ďakujem za pripísanie odmien;)
    [​IMG]
    [​IMG] 2x bonus na rastliny v 10 bedniach je super:p,
    [​IMG] neón panda je tiež z tých lepších
    záhady odhalím niekedy nabudúce;)

    komplet takto
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] 8);)
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odměny dorazily! Super!8)
    Jen jsem se marně snažil Zdravíčko umístit u vodopádů!:wuerg: No nic,třeba u majáku mu bude lépe a až příjde jeho čas,tak ho nesméknu kombajnem!o_O Zřejmě na mé farmě nastal čas jarního úklidu.Tj.že "nedůležité" dekorace které se sklízí druhým kombajnem dám všechny do parku a u majáku nechám zdravíčko.8)
    Ještě jednou dík za dárky!;)
     
  11. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Tak já z bonusových beden 1x100 procent do stodoly, 100 procent na stromy, chlévy a rostliny a zbytek BZ bonusy. Z neon bedny kočka. Děkuji za dárky a ráda bych si už přečetla něco o nové akci, nudím se :)
     
    -Jara05- a goldedawn tohle ocenili.
  12. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Odměny byly připsány, dekorky už mazlíkují na hřišti. Děkuji.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.