Podzimní festival (6.1.2022 - 12.1.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    libakos
    Tak můžeme něco podobného zorganizovat příště my...
    jen se obávám, že výsledkem by bylo totální vyplenění zásob u příslušných hráčů a navíc, zatímco HUNGARY se vejde přesně na první stránku seznamu, název CZECHOSLOVAKIA (nebo CZECHO-SLOVAKIA) je příliš dlouhý... Jedině snad CSR (památka na název Československá republika) by se tam vešel (a navíc by to bylo "levnější")... dokonce bychom to mohli pojmout v poměru 2 : 1 (Češi C a R, Slováci S).
    Jen si nejsem jist, co na to Maďaři...xD
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jene, to je slovo do pranice, abych přestala být líná :) Stodolu plením pravidelně, alespoň v tomto roce budu účelově chovat, pěstovat a vyrábět. Líbil se mi tady návrh Slované, to by vyšlo nastejno v písmenkách, jako ti letošní.
    A co na to oni? Musíme začít naplno a postupně přidávat ;)
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Taky to vidím jen na ty tři, ale s tím dlouhým názvem Czechoslovakia by to asi neklaplo, je tady příliš mnoho individualistů a nebo příliš málo týmových hráčů :p:music: Čekala jsem, že těch stejných vlaječek s F uvidím víc. Slované - hezký nápad, jen to nejsou jen naše dva národy. Maďarům tleskám, hezky to vymysleli :)
     
    Naposledy upraveno: 12/1/22
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    2 Češi a jeden Slovák? Pochybuji, že by se jim to líbilo :D a ještě poměr žena muž by chyběl ;) hráči by byli, ale zásoby ne :) a někteří co jsou na předních místech se zjeví jako tsunami a zase zmizí....
     
  5. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    Díky, nevšimla jsem si, že ten správný stonek je až na deváté pozici, byvaly vzdy pod sebou. Přeju hezký večer.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bertoldek - ahoj, nejjednodušší je, používat i na stonku vyhledávátko ;)
    upload_2022-1-12_17-13-20.png
     
    -Jara05- a DANKA722 tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer v Topce :) tak bych řekla, že letos je docela divoká, jízda dolů je rychlá a tak brzy ráno jsem si ještě pustila kaštánek pro další zásoby, no co kdyby... PL bylo štědré, ale asi jsem nemusela zase utratit všechno SH xD zůstanou zásoby na příště ...

    V práci při točení laskavce mi Puffin nečekaně řekl dost!! a tak jsem kvůli bonusům vlezla na pracovní počítač, kde to hezky přibývalo a určitě jsem měla z toho špatné svědomí :cry: :p no je to jednou za rok .. že jo xD Tak nevím, jestli vydržím být vzhůru do deseti, ale budu se snažit a taky fandit všem, co bojují o své příčky ;)

     
  8. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Dobrý večer,tak jsem pořád nějak doufala,že to do té 1000 dám,ale ne,už to vzdávám.
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem přemýšlel nad nějakou originální vloženou hodnotou a upnul jsem se k Ludolfovu číslu...
    [​IMG]
    Snad to bude na TOP500 stačit,
    [​IMG]
    nerad bych to měnil (ne že bych neměl ještě něco v záloze)... když on ten matematik ve mně se prostě nezapře.;)xD

    EDIT: Ani jsem se neotočil a koukám, že myšlenku na Ludolfovo číslo možná budu muset přehodnotit... (náskok nějak taje)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 12/1/22
  10. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Já se obávám, že to neudržím. Myslím, že to je bláznovství, co je tam letos za čísla. Chtěla bych v té pětistovce být, ale těžko říct.
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    škoda, že nie je tento rok tipovačka;)
    už som prihodila
    [​IMG]
    ani neviem, ako sa mi tam dostali tie šestky, pri dodávaní + nevidím, ešte aby si to tu jeden farmár sám počítal:music:;)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    V jednu odpoledne mi na tisícovku chybělo sto mega, teď přes čtyři sta. Skoro dvojnásobek hodnoty, co jsem poslala původně. Děkuji, nechci, jdu si do koutku foukat bebínko a znovu pěstovat a chovat zvěř na akce...
     
    Naposledy upraveno: 12/1/22
  13. evinana

    evinana Znalec fóra

    je to teda děs, to je fakt. Taky nestačím přihazovat a pochybuji že se udržím a navíc zrovna teď nefunguje plusko aby bylo vidět kolik se dodává.
     
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Taky jsem se chvíli opájel myšlenkou, že bych něco přihodil a zkusil top1000. Ale rychle mě to přešlo. Abych utopil v sudu 1,5 miliardy protihodnoty a nakonec zjistil, že mi to nestačí? Děkuji, nechci. To by muselo být v odměnách 1000 piccolo beden a 100 JC. Pak bych asi vyhnal všechny pavouky v koutech stodoly, abych tam byl. Takhle to vidím tak, že se v poklidu udržím na ocasu druhé tisícovky. To je pořád výrazně lepší než loni, kdy jsem se až do poslední chvíle klepal, jestli mi to na tu 3000 vydrží...
     
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tak já doufám, že se v té top100 udržím:music:
     
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já doufám že se udržím v té 100 minulý rok jsem byl myslím že 50 nebo v 50 a to jsem dodáno jen kolem 2,5 miliardy letos mám 5,5 a možná neudržím 100vku :D Všem hodně štěstí a respekt Maďarům :) Příští rok přijdu silnější :D
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Pavli, držím palce, aby Ti to vyšlo.
    Já budu ráda, když se udržím v 3.000, ale je pravda, že to nehrotím, to loni bylo jiné. Tak snad příští rok se dostanu opět dál.
    Kdo dohazuje, tak ať mu to vyjde a já farmy zavírám a ráno zjistím, zda to klaplo.
    Pěkný večer všem.
     
  18. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Klesám,klesám,klesám ..ale stojím nohama pevně na zemi,farmu jsem nezruinovala,ani na poslední chvíli nevybílím,odměna za držení vidlí mne zřejmě nemine :D
    Všem, kdo ještě bojují ,držím palce
     
  19. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Tak jsem tam něco nasypala a doufám, že se udržím alespoň do té 3 000 xD:cry:
    Maďaři teda válej!

    [​IMG]

    Edit:
    Jindy už touhle dobou spím xD
     
    Naposledy upraveno: 12/1/22
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Jako přes 3 mil. na 500. místo je fakt síla.

    už ať je deset :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.