Podzimní festival (6.1.2022 - 12.1.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Již poněkolikátý jsem se přesvědčil,že nejvíc bonusů na kole padá po sklizni všeho!:cry: Nejprve protočeno před sklizní 50 PL a vypadl pouze 1x +1 na pole.Pak proběhla hlavní sklizeň a poté asi na 60 PL vytočeno 4x 100% a +1.8)
    Odpoledne trocha zabojuju v TOP!:wuerg:
     
  2. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    Ahoj, asi jsem špatně četla, po splnění středně těřkého ukolu jsem měla obdržet stonek a bednu Picolo, bedna ok, ale stonek nelze osadit, tak ted nevím ...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Taky jsem zabojoval v TOP xD už jsem tam naládoval 83 515 000 :p jen a pouze to co dostanu z akční a i kdybych tam našoupal všechno co mám na farmě nemám šanci. Mohl by mě někdo vysvětlit kde hráči vezmou ty neuvěřitelná čísla na prvních místech? To snad není možné ani za rok tohle nasyslit.
     
  4. babka7

    babka7 Pisálek fóra

    Ahojte ,chcem sa ani vám neukazuje koľko hodíte do topky dakujem.
     
  5. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Asi se snažíš osadit špatný stonek z této akce jsou 2 "Podzimní festival II 1" a "Podzimní festival II 2" musíš osadit jedničku.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Vše jsem vyčistila, odinstalovala klienta, znovu nainstalovala a stejně se ta chyba děla. Včera pozdě večer se + ukázalo, teď, v 11.30 zase zmizelo. Trochu divné, ne? Pročpak nesmím vidět za jakou hodnotu dodávám? Takové "náhody" by se v TOpce dít neměly.
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable zkus do topky něco dodat desetkrát po sobě v minutových intervalech. Klidně to může být 1 kus pšenice. Zajímalo by mě, jestli se ti během těch deseti dodávek v deseti minutách někdy zobrazí +.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dob ...Tak jsem udělala dle tvé rady, nic se neděje, + stále chybí. Ještě jsem tedy i zrestartovala a po restartu zmizela i ikona akčního pole. Naskočila až po dalším restartu.
     
  9. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Ahojky,Pajaable taky jsem to zkoušela pročistit a nic nepomáhá plus se nám nějak ztratilo,asi ho zablokovali Maďaři s těma jejich sumama.:)
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Je to tak, ještě ráno to fungovalo normálně a teď už se to + vytratilo.
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Dobře a všichni hrajete v klientovi, nebo někdo nemá plus ani v prohlížeči?
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Dob
    V Unity klientovi i obyčejný jeden salát zobrazí +1.
    Avšak ráno při prvním dodání to +nnn neukazovalo, až po druhém příhozu (nebo po restartu?) to začalo fungovat, myslím...
     
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dob...šla jsem přes prohlížeč a + se nezobrazovalo ani tam. Restart, odhlášení a přihlášení nepomáhá.
     
  14. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Dob Já hraju jedině v prohlížeč. do teď jsem neměla problém, zkoušela jsem klienta a taky se mě to neukazuje
     
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Nakonec pomohla řeřicha v počtu 1 kusu a + naskočilo.....jen na jak dlouho.
    Dob ... díky za zájem a snahu pomoci. Eva
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zajímavé, nemyslím si, že se s tím bude ještě něco dělat, když topka končí dnes večer, ale je to nahlášeno. Každopádně veškerá dodaná protihodnota by měla být započítána správně.
     
    pajaable, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si včera večer naklikala nějakou okamžitou pohanku, posunula jsem se jen z místa 1254 na 1081. Teď už jsem zase na 1151. Vzdávám to, na tisícovku bych musela někde nasyslit ještě dalších sto mega a kdo ví, kolik bude chybět večer. Utíkám z boje, už nemám kde brát ;)
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Výpliva mám v GCH - a tam se žádný příhoz nezobrazí, ale hodnoty se připočítávají správně. Na mé farmě MEdge - je vše v pořádku + se ihned po přidání produktu zobrazí.
     
    Naposledy upraveno: 12/1/22
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    TOP jen pro Hungary,těm maďarům tam prosím někdo hoďte aspon vidle ,provokují;)Házím jen latté,poslední sklizeň a mletí večer a budu se snažit aspoň udržetxD
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    libakos, nehodím jim tam vidle, ale růži za vítězství :) I kdybych měla dostatečnou protihodnotu pro přerušení názvu, nedala bych ji tam. Jsou úžasní.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.