Podzimní festival (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Podzimní festival a TOP 3000::..

    [​IMG]

    Obtížnost akce pro základní dokončení:

    • střední
    Obtížnost akce pro umístění v TOP 3000:
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Letos asi naposledy ;) ale jen na hlavní farmě, je to čím dál tím těžší
     
  3. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak jedině stonek je zajímavý,jinak žádná sláva:p
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Základní část plnit budu :) ale na TOPku nemám :oops:
     
  5. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Je to akční plocha, takže na farmě si dál pojedu, jak potřebuju :)
    Pěstovat tedy budu, pokud nebudu zapomínat tam chodit,
    dodávat vypěstované také budu,
    ale do TOPky nejdu :)
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Řádek je slušný, ale při všech těch změnách za poslední rok to bude hoooodně těžké ho získat :wuerg:

    Potřeba pro základní část:
    Vousatec 1.400
    Skořice 700
    Hodně štěstí všem :)
     
    Naposledy upraveno: 15/11/23
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce půjdu, ale pouze do základní části ;). To mi stačí :D.
    Těm, co půjdete bojovat do TOPky, přeji hodně, ale opravdu hodně úspěchů a štěstí ;).
    Mějte se fajn a ahoj :)
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Akce se mi líbí, řádek do stonku moc líbí, ale na TOPku já nemám tak tu vynechávám :) jednou jsem do ní vkládala co jsem měla a záhy byla akce do které jsem potřebovala zvířátka a plody a měla jsem kvůli TOPce vymeteno :D
    Ať se všem daří a přečtěte si pořádně postup :D ať nám neodvezou modíky do blázince xD
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký podzimní festival :) do akce určitě půjdu, odměny jsou zase trošku jiné, ale dekorky jsou fajn ve všech stupních a řádek pro mě

    suprový - +1
    stromky, +1 zvířata a 1000 BZ/TBZ ... jen nevím pod co řádek půjde (zvířecí, rostlinné, ostatní) ty večery jsou pro mě záludné, u jedné Topky jsem usnula, nedodala a propadla do druhého poschodí xD :p 14087 plně souhlasím a proto se ptám teď, ať nemusím naše modíky otravovat :p ;)



     
    Naposledy upraveno: 15/11/23
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie pôjdem.Tento rok som sa na TOP-ku tešil,ale tie odmeny sú slabé ako 3x vyluhovaný čaj.Uvidím či do nej pôjdem;);).
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    ...... a nezapomeňte si aktivovat kompenzační balíček. Bude mít vliv i na akční plochu :music:

    [​IMG]
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Já si ten bonus ponechám pro jinou akci, klasickým plněním se do Topky dostanu a bonus se bude hodit do jiné akce :p ;)

     
  13. hanči56

    hanči56 Pisálek fóra

    Ahoj kutilka70-prosím,jaký balíček a kde ho najdu?
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    hanči56: V ofi, ale až zítra. Máš to napsané i u kutilka70. Čtěte....( začátek a konec). Už jsem poděkoval v Debatě o všem možném.
    Pěstovat budu, do Topky něco přihodím, ale jen pro pár beden, dál ne.
     
  15. hanči56

    hanči56 Pisálek fóra

    Díky H.
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    K aktivaci bonusu dojde automaticky hned po vyzvednutí balíčku.
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahoj Dob sorry jsem to špatně přečetla, no já se fakt nepoučím, ale se snažím xD no je tam hodně i jiných dobrých věcí, třeba pikolko s vílím pramenem :p no určitě je tentokrát balíček lepší, než v minulosti ;)
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, v téhle akci padá skořice, ale na farmě že?, to znamená zasadit dlouhou plodinu a sklidit až po 14 hodině.
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    U košíku je napsáno, že obsahuje:
    1x bonus ke sklizni 100% - Diamantový slot na 48 hod.(aktivace nákupem)
    Není to chyba? Co se stane, když nebudu mít slot volný a košík koupím?
    Díky
     
  20. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Ten stonek vypadá luxusně. Když si vezmu, kolik mne loni stálo pouze bronzové umístění (skončil jsem pár pozic pod stříbrem, protože mne to přestalo bavit a šel jsem spát. Na TOP 500 jsem ani náhodou neměl) a viděl jsem ty protihodnoty co tam dokázalo pár šílenců nacpat, letos určitě vynechám. Doplnění stodoly mi potom trvalo půl roku. Držím palce všem Čechoslovákům, co se do akce pustí a budu je sledovat, skoro jako kdybych dodával sám:D.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.