Podzimní festival (13.11. - 18.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak akci nebudu plnit. Nemám ani plodiny na krmiva. Tato akce jde mimo mě
    co jsou to neonový dekorky ?
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
    Veselka tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vyměnila jsem rostliny za všechny šlechtěnce ;) co šlo a tak je zasazeno asi 115 na polích 1x1, jen je škoda, že bude dnes jen jedna sklizeň, no snad to nějak půjde, ale bude to dlouhé, než se to vše napěstuje
    :p:music:
     
  3. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    ahoj, nějak jsem pozapomněla z čeho člověk získá bednu zlata. :p
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Jukni sem, tam se dočteš vše: Zde klikni
    U této akce je smutné že se nejde rozjet naplno, voda hnůj...

    :sleepy::sleepy::sleepy:
     
    mituli a evainfo tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    rastaman: podívej se FAQ na dekorace neonové

    Na co je dobrá tato akce? pro mě asi jen na koukání a relax z pěkné grafiky ,-))
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evoku57
    Jelikož na speciální ploše nefunguje žádný bonus,jsou lepší pole 2x2 a 2x1,doplněné poli 1x1.Čili stačilo z krámu nakoupit 35 semínek! Upozorňoval sem nato již včera:cry:
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    stále kombajn nevie ukladať polia, ručne som položila 26 veľkých, kombajnom šlo len 25..
    rozpestovávam, potom už pôjdem na malých (1x1) kvôli šťavovým padátkam a ich celkom slušnej protihodnote, po farme mám rastliny, stromy na drievka a hangáre na druhú akciu, tam to doplním v tulihoteli, padá z každého šľachtenia;)
     
    astrid888 a GordonSargent tohle ocenili.
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kaolín: bonus nefunguje, ale něco z polí padá a co je potom lepší, menší nebo větší lány? Logicky menší, ale nemusí to platit vždycky ,-))).
    Edit: to netvrdím, ale někomu třeba pomůžou ,-))) nebo bude mít ten pocit ,-)
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
    astrid888 a DANKA722 tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Rozhodně těch pár mega protihodnoty bude mít rozhodující vliv na pořadí v TOP!!:wuerg: Jinak ,co si tak pamatuju na spešl ploše to padalo tak nějak plus mínus stejně.
     
    astrid888, matlafous123 a DANKA722 tohle ocenili.
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Z velkych poli (plus zbytek stredni a male): 25 dynove stavy.

    EDIT: kaolín11 Jedu stejny system - hodila jsem ted pulky a rano uvidim, co se vysype z pidin.
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    U mně 27 kousků.
    Nyní na zkoušku pole 2x1.Zítra vyzkouším i 1x1 a pak se uvidí!8)
     
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Já jsem teď měl pole 1x2 doplněné o pole 1x1 a vypadlo 29 dýňových šťáv. Je tu někdo, kdo dal jen pole 1x1? Ať to máme kompletní.
     
  13. larelay

    larelay Analytik fóra

    15 polí 1x2 a zbytek malá a 32 padátek, a to tedy nemám šťastnou farmu na padátka.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    doben: "Fialová" by je měla podle příspěvku mít na ploše.
    Z 10 velkých polí 9 ks.
     
  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Zo 110 malých políčok dalo 24 padátok. To nebolo najšťastnejšie...hmm
     
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Také 27 šťáv, nejdřív jsem poskládala 2*2, pak 2*1 a na zbytek 1*1, kolik čeho jsem měla nevím. Nechala jsem ta samá pole.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak to tak tady vidím,asi se vrátím nazpět k polím 2x2 doplněné 2x1 a 1x1.Sice hnoje bude nadbytek,ale je zřejmé,že velikost polí nebude mít na padátka žádnej vliv!:eek: Radši budu hnůj dávat na trh.
     
    Lyzarka, matlafous123 a astrid888 tohle ocenili.
  18. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    kaolín11
    chodit na trh s hnojem je naprostá ztráta času. To by musela být ještě k tomu akce, kde by se pěstovala nějaká akční plodina a byl třeba hnůj. Teď můj trh - cena 4 krejcary a půjde to dolů ....
     
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ktovie koľko toho bude teraz po ďalšom zbere, predsa len nemala som zaplnenú celú plochu, vyšlo to len na tých 110 políčok. O 4 hodiny sa uvidí. Ale o moc viac to teda určite nebude.
     
    GordonSargent, DANKA722 a matlafous123 tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    10 velkých polí na rozjezd (za nákup doplňkového osiva jsem neutrácela) - 8 ks šťávy. Mám na ploše 26 velkých polí, 6 středních a 12 pidi. To by mohlo být fajn, 80% úspěšnosti u všeho. Měnit nebudu, nemá to smysl, když funguje jen voda a hnůj.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.