Podzimní festival (13.11. - 18.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Motivační hodnota toho, abych se pokusil být do TOP500 je nulová. Rozdíl je právě ten stonek. Když se podívám na poslední tři akce, které měli za odměnu stonek s násobitelem levelu a trvají cca týden a tady chtějí pro většinu celoroční snažení nebo vybílení stodoly.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    a TOPkový stonek mě opravdu nepřesvědčil a 250FL také ne :(

    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Trochu v tom tapu, no ale rekneme ze jediny co ma vyznam je ten kvetinovy upgrade, tak to se musim zucastnit TOP, ze?
    Akorat vidim ze se teda musi splnit vsechny stanky naplno (Pro umožnění dodávek do TOP 3000 je nutné nejdříve splnit dodávky do stánků.)
    No skvely, tak to neni uplne zajimava akce...
     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    Ono u těch dekorek nejde jen o samotná zvířata, ale také o padátka. Pokud má člověk 20 kusů od všech tří druhů neon dekorek a měl při recyklomatu u každého zvířete 100000 kusů krmiva, tak mohl získat odhadem až 172 500 farmářských mincí, což je 172 500 SH. Já jsem měl v tu dobu vytočené bonusy a z jednoho neon chlévu jsem měl 29 zvířat a z jednoho pohopole 91 kusů rostlin. Takže pokud bych měl pohanku a kaštaňák, mohl jsem mít hned přes 12 miliard protihodnoty jen v pohance. Takže pokud má člověk obrstromky, kaštaňák, neon dekorky a vyšlechtěnou pohanku, tak může mít obrovské množství protihodnoty, které běžný hráč nemá šanci nasbírat. Je jen otázkou, kolik hráčů má tuto možnost a kolik z nich ji opravdu využívá. A to je to, na co jsem zvědavý nejvíce.
     
    natram54321, -migos- a matlafous123 tohle ocenili.
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No... taky se domnívám, že zvířena až na pár výjimek rozhodovat ještě nebude a stejně už byl ten kšeft zatrhnutý. Chovatelům dali vážky, ale zabírají moc místa oproti stromům a projeví se to možná příště. Je potřeba mít místo na akce a stodolu. Kaštanový řádek taky nemá každý, proto na protihodnotu volí něco jiného co má slušnou protihodnotu. Nákup na trhu by byl farmářský bankrot.

    Doben, Ty nezklameš ... teorie je krásná věc ;)
     
    babako a matlafous123 tohle ocenili.
  5. miska006

    miska006 Pilný autor

    Pokud má člověk 20 kusů od všech tří druhů neon dekorek ---- a to myslíš tie myši a medvede?To kde má človek zobrať po 20ks? Ja ich mám po 4ks a tým pádom je pre mňa medveď a myš vlastne mimo tých "milisekundových zberov"
    Gašt.riadok a pohanku mám,obrstromy nonstop na troch plochách takisto ale absolutne mi uniká prečo sa mám zúčastniť TOP3000 a dobehnúť do ciela do 500.miesta?
    Dajte jeden fakt rozumný dôvod a nemyslím tým 50%bonus pre BS aby som sa tento rok zúčastnil TOP-ky.
     
    natram54321 tohle ocenil(a).
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    miska006 Ted uz je nevezmes nikde, protoze RT si uvedomil, co zpusobil tim, ze je pustil do jednoho OaD a jejich vymenu pak zatrhl.
    A proc? Pro nic jineho, nez pro KCF to neni ;)

    EDIT: doben Tomu se neda predejit - to by hraci museli nejdriv cist a zajimat se a kdyby aspon cetli, tak by si to nemuseli myslet, jenze to jak vime se nedeje :D
     
    Naposledy upraveno: 12/11/19
  7. doben

    doben Ikona fóra

    Gordon kdybych měl tu možnost, tak tu teorii proměním v praxi, ale bohužel ji nemám. Ovšem myslím si, že se najde pár hráčů, kteří tohoto využili. ;) Chtěl jsem tu ten příspěvek napsat dříve, než se zase vyrojí plno příspěvků o tom, že všichni v TOP 1000 dávají do hry nehorázné částky, protože by jinak nemohli tolik protihodnoty získat.

    miska006 ano myslím, šlo to při jednom OaD, ale již to nejde. Co se týče důvodu k účasti, tak pro mě jím je šance získat floreny na zvěřinec a především to, že tolik medvědů nikdy na trhu neprodám, jelikož budou stále přibývat další. Tudíž je zbytečné jich mít tolik ve stodole. Ale pokud bych musel kvůli protihodnotě investovat SH, tak bych si účast asi rozmyslel.
     
    natram54321 a GordonSargent tohle ocenili.
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Aké boli minulý rok čísla v tejto súťaži?Neviem to nájsť.Viete to niekto?
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    matlafousová, a víš co ? Když byla možnost, tak jsem je pustila do světa. Daleko přínosnější je mít pěšáky na akce , protihodnoty mám také ve stodole dostatek, ale je to jen můj pohled na věc :)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 Vieme, jake cisla by jsi chtel?
    Do 2.000 to bylo cca 100 mega PH, do 1.500 cca 170 mega, do 1.000 cca 390 mega PH, do 500 cca 455 mega PH.

    GordonSargent Jj, kazdy proste hrajeme jinak, kazdy po svem, kazdy mame jine priority a v tom je to hezke, ze nam to ta hra, zatim jeste, umoznuje... :)
     
    Naposledy upraveno: 12/11/19
    maribeja, GordonSargent a Peto121 tohle ocenili.
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 Ďakujem,už som to našiel!Len som chcelvedieť,koľko asi bolo treba minule na 1000-ku;)
     
    maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  12. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    heh ... vyrazilo mi dych ... dodať cca 100 miliárd protihodnoty?!? kde to mám zobrať a nekradnúť??? Okrem grafiky nevidím žiadne plus, tých pár stromov a stajní nestojí ani za desatinu námahy. Ako je zrejmé, nikto vám nedá toľko, koľko toho RT nasľubuje ;)
     
  13. miska006

    miska006 Pilný autor

    Tehlový a Drevený dom -tuším minuloročná TOP-ka,fajn beriem ,že som mal dôvod minúť státisíce ks santal a perie papagájov.To človek počas roka nazbiera zo stromov,nevadilo mi minúť pol miliardy grajciarov,ktoré vôbec nemajú hodnotu..kedže predsa len súčet % BS za tieto dve dekorky je už denne slušný.Niečo v podobnom duchu asi čakal každý farmár aj tento rok,dokonca možno aj niečo zaujímavejšie..Výsledok? Ťažko hodnotiť,je to asi krok naspäť,mňa osobne tohtoročná TOP-ka sklamala.
    Neviem síce čo to je KCF..ale odhadujem to na "všetko musím mať"--tak to je mimo mňa,proste si kúpim nejaké dekorky počas roka na BS,určite v ponuke bude pár sto ks...a týmto konštatovaním tohtoročnú TOP-ku ukončujem.
     
    Mikeš a zejdy66 tohle ocenili.
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pteranodon Dychej klidne, jsou to jen miliony :)
    miska006 KFC se da prelozit jako "Kruci Farmarska Cest" (jen misto "kruci" patri slovo, za ktere bych vyfasovala krmeni pro opice) ;), takze zdomacnelo kvuli farmarske cti.
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož mám dost velké zásoby a příští rok už TOPka nemusí být, nebo bude ještě horší, tak to tam nahážu a TOPky se zúčastním. Na co to skladovat a dekorky a 250 FL budou dobré. Za FL bych mohla koupit nějaké mazlíky, aby BZ přibývalo a bude vymalováno
    :p
     
    jindrasofr, Lyzarka a doben tohle ocenili.
  16. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mně se líbí zakoupení vousatce za šlechtěnce v obchodě a tím žádné čekání na dostatečný počet rostlin na osetí celé plochy při rozpěstovávání. Aspoň doufám, že tomu dobře rozumím a že to tak bude.
     
    babako, berkaKolchoznice a kaolín11 tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Xenie6161: A jestli jsem dobře četla (mozek je přenastaven na auto, pojišťovnu, -640.000 KČ a jiné "důležité" blbosti jež se pokouším do Vánoc zlikvidovat, abych měla klidné svátky), tak tito šlechtěnci padají z BEDNY S BLÁZNIVÝMI ZVÍŘATY a tu dává Zeleninová skluzavka.
    Tudíž by tak byla investice nulová.
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Žasnu, skalní mi prominou (ti hrají skoro vše), u každé akce plno výhrad, hrát přece nebudou, ale do TOPky nasypou zásoby bez mrknutí oka pro chvíli slávy a to kuře z KFC ,-))))). Jistěěě, 250 FL rozfofrují coby dup ,-), hele teď dostaname druhý týden 2 FL,paráda.
    Nezúčastním se, jedna TOP mi stačila ,-))) dobrý to bylo až na ten konec ,-).
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Zásoby mám sice velké, musel jsem přikoupit ještě jednu stodolu aby se mi to tam vešlo, ale jsem hamoun a tak chci mít zásoby ještě větší a pořád mám málo.
    Takže tohle jde mimo moji pozornost.
     
  20. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Muj cil je letos vysoky. Nevim, zda na to mam, ale asi jo. I když stodolu provetram radne, to jo :D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.