Podzimní festival (13.11. - 18.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Když jsem před chvílí otevřela farmu, měla jsem na účtě 250 Fl. A tak jsem koukla, že mám i řádek. Takže odměny z této akce přistály na herních účtech. Tím je tato akce pro mne dokončena, děkuji za připsané odměny. [​IMG][​IMG][​IMG]
    Tuhle akci mám tak nějak ráda, přijdu sice o nějaký ten krejcar, zásoby, ale je to jednou za rok. Ale stejně už ani tato akce nemá takové to kouslo první Topky a možná i několika dalších, kdy stodoly byly vybrakovaný a druzí se jim snažili ze stejného trhu pomoci. Tentokrát tu ani takový náznak nebyl. Buď ta solidarita vyprachala a nebo všichni zúčastnění mají stodoly nabušený.

    Nicméně ještě jednou díky za odměny a třeba zase za rok .........
     
  2. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Mně vypadla z bedýnky zlatá ovce,tak jdu přemýšlet co sní;)Všem moc gratuluji,jsme šikovníxD;)
     
    matlafous123, larelay a evainfo tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    V dnešní době? Kdo s TOPkou počítá, tak si zásoby během roku udělá, není to problém i když se každým rokem protihodnota zvyšuje.
    Jedině, že by udělali retro akci :) ani bych o ty začátky nestál:p
     
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Já jsem si vše nechal na video, takže pokud někoho zajímá můj názor na odměny,
    co mi padlo z beden a za co jsem utratil floreny z topky, tak se můžete podívat.
    ;)

     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No právě, ale ty zásoby si dělá svépomocí. Zatočí kolem, vytáhne řádek, medvědy a automatickou sklizeň stromů na Baha, co by se otravoval s trhem. A příští rok bude hitem pohanka... ta protihodnota. Včera jsem měla dost bonusů a chybělo pár padátek na dokončení akce. Vytáhla jsem šafrán, kde řádek, který nemám, není potřeba. Za chvilku jsem měla zbytek padátek a tisíce kytek. Z bedýnek, protože jsem taky lustrací prošla, mě zajímaly bedny s bonusy, zítra je přece taky den:

    [​IMG] nezklamaly.
    a navíc ještě dolary a floreny


    [​IMG] [​IMG] ;)
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Z TS vylezly na farmě dvě Wolemie a dokonce i jedno mraveniště, na baha se objevilo Stromovité kapradí, takže já jsem s odměnami spokojený. :D
     
    Naposledy upraveno: 22/11/19
  7. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak ze zlaté bedny jsem dostala zlatou ovci, no dobře, co s ní budu dělat nevím [​IMG]

    A jinak 10 sousedů je v TOPce, to je krásný..... [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    evainfo, zejdy66 a danielka0000 tohle ocenili.
  8. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Mám dotaz, během akce jsem plnila TOP a dala jsem tam hodně zboží za hodně moc milionů, jednu dobu jsem byla mezi těmi do 3000 a žádný stonek jsem nedostala, v čem je problém. Děkuji za odpověď
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dorotea14 - ahoj, problém je v tom, že stonek dostalo prvních 500 topkařů.

    stonek top.png

    Takže by ses musela až do konce udržet mezi první pětistovkou.
    Své pořadí zjistíš v akční liště
    lišta s top.png
    umístění.png
     
    Naposledy upraveno: 22/11/19
  10. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Tak to byla asi poslední akce TOP, kterou jsem dělala, protože jsem nikde v popisu hry tuhle skutečnost neviděla a bůhví, že bych tam tolik zboží nevložila, je to docela nehoráznost od zadavatelů. Píšou tam spoustu nepotřebných informací a důležité jim nějak unikají. A docela zajímavá je i skutečnost, že upgrade zeleninového sánku jsem dostala a jak vidím je tato položka v tabulce, kterou jste mi poslal.
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dorotea14 - možná sis měla důkladněji přečíst FAQ k akci, protože tohle všechno tam uvedeno je !
    Odměny za umístění v TOP 3000 (klikni) a podívej se důkladně na ty tabulky. Už v té první to všechno jasně vidíš. To že nečteš nebo nečteš pozorně, za to my ani RT nemůžeme a rozhodně tedy není na místě tu jakkoliv kohokoliv osočovat z nedostatku informací. Chyba je na tvé straně.
    A pokud máš nějaké nesrovnalosti, můžeš se obrátit na herní podporu a požádat o prověření.

    umístění01.png

    Pořád nepíšeš, na kolikátém místě jsi se umístila ?
     
  12. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Asi jsem nepochopila smysl hry. Tak máš pravdu v tom, že do prvních pěti set, kde byla hodnota přes miliardu jsem se nedostala a i tak se svými 115 miliony jsem to dotáhla dost daleko, a jak už jsem psal výše, tak poprvé a naposled.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dorotea14 - pořád nevím, na kolikátém místě ses umístila, takže tady těžko můžeme něco řešit. V tabulce topkařů tě nevidím, leda že bys hrála pod jiným nickem, než používáš na fóru.
    V každém případě, když se podíváš na tu tabulku topkařů, tak vidíš, kolik vhodil protihodnoty který hráč - tady na obrázku se podívej, kolik tam hodil hráč, který se umístil na 3.000 pozici..
    To pořadí se samozřejmě v průběhu akce mění, podle toho, jak hráči přihazují protihodnotu. Takže, když jsi večer třeba na 2.000 místě, tak ráno můžeš už dávno být někde pod čarou, bo tě prostě ostatní přehodí. Největší boj o pozice je tedy jasně těsně před koncem akce.
    top bla.png Když si vlezeš do přehledu u sebe na farmě (viz můj příspěvek výše), můžeš se podívat, na kolikátém místě jsi skončila. Uvidíš tam u svého nicku jak pořadí, tak tebou vloženou protihodnotu.
    PS: Pokud jsi vložila 115 mega, tak to na umístění v top 3.000 nestačilo, bo 3.000. hráč vhodil 155 mega :)
     
    Naposledy upraveno: 22/11/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.