Podzimní festival (13.11. - 18.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Podzimní festival a TOP 3000::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 13.11.2019 ve 14:00 hod
    Konec akce: 18.11.2019 ve 14:00 hod

    Obtížnost akce pro základní dokončení:

    • střední
    Obtížnost akce v závislosti na osobním cíli hráče:
    • lehká
    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Jej, to je krásná grafika té hrací plochy!!!! Moc se mi líbí - za ni palec nahoru.
    Jdu číst...
     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    Na letošní topku jsem velmi zvědavý. Tipovačku se pokusím zprovoznit ještě dnes. ;)

    [​IMG]

    Veškeré informace o soutěži se dozvíte ZDE(klik).

    Do soutěže se můžete zapojit rovnou kliknutím na toto tlačítko:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 12/11/19
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    No, podzimni grafika sice pekna, ale nebyt toho, ze vstup do TOPky je podminen dokoncenim akce, tak do ni nejdu kvuli samotnym dekorkam. Co se TOPky tyce... radsi ted pomlcim, dojdu si pro up na kvetinovy a zeleninovy stanek, at je aspon muzu nacpat do mazlikarny a dal se uvidi. 3 m do stropu neskacu. Amen.

    EDIT: Btw u upgradu kvetinoveho stanku je uvedeno: "Dekorace po upgradu bude co 23 hodin poskytovat 6 500 BZ/TBZ a po dobu 4 hodin 50% ze sklizně všeho."
    50% ze sklizne znamena co? Resp. z ceho je tech 50%? Jedna se o BZ/TBZ nebo vynos ze sklizne? To by bylo pekny! 8)xD

    EDIT II: Up zeleninoveho stanku opravdu nejde do mazlikarny?
     
    Naposledy upraveno: 12/11/19
  5. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    matlafous123 ... já myslím, že 50% bodů .... protože dostat 50% z chlívků a mít 1/2 želvy nebo veverky :sleepy: . I když želva nebo šnek by ještě šli - ráno krunýř a ulitu a večer zbytek ... ale představ si dostat ráno hlavu se dvěma nohama a večer zadní nohy a ocas :oops: chudinky malý :oops: :oops:.

    Ale není mi jasný, proč máme zasekat mlýn a mlít to dýňový latté ??? za prvý bude asi pěkně hnusný a za druhý má nižší protihodnotu než suroviny samotný :music:
    latté 250 000 a potřebujeme na něj 2x dýňovou šťávu 2x100 000= 200 000 + 2x vousatec 2x 5000 = 10 000 + 5x skořici 5x 10 000 = 50 000 .... to máme celkem 260 000 ... nebo né
     
  6. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Akce na speciální ploše nemam ráda. Grafika je ale fakt úžasná. Celý rozpis akce jsem jen přelétla, točí se mi hlava z množství beden a tajemnao_O To jako, že vyplením stodolu a když se dostanu do topky, tak se mě z beden a tajemna možná vyklube něco kloudnýho? Dekorace s limitovaným bonusem je taky pecka:wuerg: Do topky bych šla, pokud bych měla jistý dárek, který bych využívala stále. Akci plnit budu, topku ani omylem:D
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kubíkpytlík Jj, u kvetinoveho je to dle DE i HU ofi 50% BZ/TBZ, to uz jsem dopatrala. Co mi ale porad neni jasne, je umistitelnost zeleninoveho stanku a jeho upgradu, protoze napr. Madari v ofi uvadi, ze by mel jit umistit vsude krom "hrbitovnich ploch" (a to i zaklad vsech dekorek bez upgradu) a Nemci zas maji uvedeno, ze jde do mazlikarny pouze barevny kvetinovy stanek tj. po upgradu.
     
    Naposledy upraveno: 12/11/19
    Kostejnesmrtelny333 a maribeja tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123 - ahoj, 50% bude BZ/TBZ.
    Zeleninový stánek - vznesu dotaz.
     
  9. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Haha, jako zda se mi to, nebo odmeny za TOPku fakt nic moc? OK, tajemno - něco barevnyho, v zázraky uz neverim :p Ja teda o TOPky jit nechtěla ani tak (moc toho nemam), takhle mi to vůbec nevadi :) Ale grafika se jim povedla, to jooo. No az bude cas, tak znovu peclive prectu, jestli mi něco neuniklo, nejaka extra super věc, která by mela motivovat... Pokud tady nejde ciste jen o farmářskou cest... xDxDxD
     
    matlafous123, evainfo a Xenie6161 tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Můžete mě někdo nakopnout, co je v TOPce tak skvělého, že by mi stála za to plnit?xD Vždy jsme dostávali nějakou dekoraci na 100 nebo 50% BZ/BBZ a tentokrát jen ten Zeleninový stánek, je to bída, je to bída, je to bída a tak jsem se na to těšila
    :oops::p

    Matlafousko - jj odpočatá, prosolená, opálená a odpočatá též od farmy, nějak nebyl signál a nechtělo se mi chodit na recepci, tak nebyly ani dárky. Teprve včera jsem si Vás přečetla a dnes naplno sklidit na všech farmách
     
    Naposledy upraveno: 12/11/19
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Coz o to, nakopnout te klidne muzu, ale nezarucuju, ze ti to pomuze cokoliv pochopit :pxD Odpocata a opalena po dovolene? ;)
     
    jamibe1, maribeja a evoku57 tohle ocenili.
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Hmmmm...
    Třeba se nechám ukecat, teď jdu zažívat a užívat.
    :music:
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No do topky asi nejdu... možná něco hodím .... abych se dostala na místo 1 - 500 a dostala těch 250 FL mi nehrozí, páč sem hamoun a celou farmu tam nenaházím a ne a ne... Začínat s nulou fůůůj, bych asi nepřežila...
     
    modro.ocko22, Veselka a tykadlo tohle ocenili.
  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já už budu asi tou odměnou protivná kdekomu, protože jsem se k tomu stromu nedostala, ale v Topce jako odměna Floreňáček, proč třeba nemůže být. Třeba místo těch 250 florenů..... Vždyť by to měla být nějaká echt odměna a ne nějaký stánek, který nevím ješě co bude dávat ... [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Ale třeba někdo k odměnám najdu nějaký příspěvek, který řekne, k čemu to bude nějak výhodné ....
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Tak tohle jde mimo mě
     
    modro.ocko22, Veselka a malanek70 tohle ocenili.
  16. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Všude samá bedna co to je poslední dobou za trend.Není lepší konkrétní odměna než náhoda kterou nemůžeme nijak ovlivnít v podobě bedny??!!
     
    Veselka a Jonsdorf tohle ocenili.
  17. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, kouknul sem na akci a mám jasno. Beru květinový a zeleninový stánek. To znamená umístit se do 3000 místa. Doufám, že tam nebude nával 8) a svoje nasylené zásoby dám na trh.


    Co se týká akce. Rozdělil bych ji na dvě části. Základní část akce a odměny dobré. A TOPka za mě propadák.
    Každý rok si říkám že nám RT vyrazí dech odměnana. Tak budu doufat dál. Vždycky jsem dával do TOPky maximum a snažil se dostat co nejvýše, ale teď poprvé je mi to jedno a tu 3000ku snad dám.


    Hezkou hru ...
     
  18. doben

    doben Ikona fóra

    Tak Tipovací soutěž je již k dispozici ZDE(klik). Osobně si myslím, že letos budou mít na výši protihodnoty v topce největší vliv medvědi, kočky a myši. Rád bych se dostal alespoň do TOP 500, protože floreny na zvěřinec se mi určitě hodí. Celkově mi odměny za topku přijdou lepší, než minulý rok. Zatím mám v plánu dodávat jen medvědy, tak jsem zvědavý, jestli to bude stačit na konkurenci. ;)
     
  19. raddre

    raddre Baron fóra

    akce na zvláštní ploše mi nevadí, grafika je pěkná, ale buď jsem slepá nebo natvrdlá, nikde nevidím k čemu mi poslouží mlýnský výrobek, nikam se přeci nedodává nebo snad ano?
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    raddre - lze dodávat do TOPky ;)
     
    modro.ocko22 a raddre tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.