Podivuhodné stromy Farma, Baha a Měsíční svět / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Raděj nebudu kupovat,zas bych se akorát namíchla.Poslední dobou mám vyfasovaný černý puntík a novinky se nedaří.Expres bude taky asi samá radost.Je toho na posílání dost i z tajemnic,ty jsou fakt boží.Škoda,že rostlinky nejsou i ve žlutém provedení jako chlívky,to by bylo maso.Minule jsem na plochu nasázela asi 30 nastřádaných TCH a nebyly ani moc starožitný,některé zářily novotou a v očekávání něčeho bombastického jsem v údivu zírala na žlutý masakr.Nepsalo se někde,že žlutá hrůza v tajemnicích nebude?A byla...Nakonec,času dost.Nemusím mít vše hned....
     
    -Jiřulka-, herda21 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Vláčik popreháňam,lebo v lište mám tých trajlákov až-až a dnes som vytočil na kole nešťastia 2 x xxl hrušky,tak ich do neho naložím a nech idú odkiaľ prišli.Keď nevytočím hrušky tak sú to čerešne,jablone a katalpy v xxl prevedení.
     
    Danielaa25 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bubák1960 - ahoj, žlutý masakr získat z TCH můžeš u speciálních stájí - jako je třeba krtek, čáp, křeček, liška, orel.....
    A u výroben - tam je to, bohužel, od žluté nahoru. U běžných stájí (dostupných za kr.) bys měla získat od oranž. upgradu nahoru.
    Stromy - u běžně dostupných stromů XL nezískáš, ale u speciálních XL získat můžeš.
     
    bubák1960 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  4. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Jsem doufala, že půjde konečně probrat lišta i na Bahamaramě a zase nic.
     
  5. bionta

    bionta Perspektivní autor

    jen se z nás pokoušejí tahat peníze .....nechápu , proč opět do " farmářského expresu " nelze zadávat stromy z Baha když jich tam máme plnou lištu.....hra přestala být radostí a zábavou , je to jen o penězích....
     
    -Jiřulka- tohle ocenil(a).
  6. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Musím souhlasit s farmáři výše. Proč nejdou do vláčků pustit i baha stromy? Tohle omezení beru jako velké mínus a jestli si RT myslí, že koupím něco za floreny, tak se plete. Pustím přesně tolik vlaků na co mám protihodnotu a víc ani ťuk.
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mám po deseti sazenicích... na baha, z vlaku na baha, farma a z vlaku na farmu.. A uvidíme... řekl slepec a šel do kina.... V klasických TS konečná.... více kupovat nebudu (RT mě odmění jistě novinkami, že má zase jednou výdělek ... :p). No a "expresové? Jakmile budu mít někde novinku, přednostně budu sbírat ty druhé sazenice.... dokud nepadne novinka nebo neskončí akce.
    No a baha stromy snad půjdou příště.... jej, mám náročné přání... mohly by být obrstromy....

    PS: Vážně je hra o penězích? Vše tajemné lze získat z úkolů, v denním dárku od Kubíka jsou TS (TCH nevím jistě)... při OaD.... Dlouho nedostupná ambroň je v rama obchodě... stačí počkat.... TCH nikdy nekupuji a mám všechna zvířata mimo roháče (lze ho získat ve fotbalové akci, takže ho budu mít též), chobotnici jsem získala v minulé akci....
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ale nemusíš ty tajemnice kupovat, nebo jo ? A expres je zdarma, pokud vím. Tak jaké peníze z tebe kdo tahá ? o_O
     
    tydýtková, MatysekKamilek a mirbel46 tohle ocenili.
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Využívám svých 58 chapadlových vrb. Beru jen sazeničky za 500.
    Sem tak to proložím i jinýma stromkama, protože lišta jich schovává doslova tisíce.
    Právě jsem třeba zjistil že mám 64 Jabloní, 58 Třešní, 55 Datlovníků .........
    To je šílený kolik toho lišta umí schovat.

    A prej jsou xl stromky k ničemu. Konečně mám pro ně využití :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/6/18
  10. bionta

    bionta Perspektivní autor

    souhlasím a jednám stejně.....je to diskriminace Baha - a za floreny už nikdy nic nekoupím...
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No to bude asi tím že na Bahamách prostě železnice není.
    Dokonce i strojvůdce slon tam asi nebude..?
    :D
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To se dávala tak vysoká protihodnota i minule? zdá se mi, že to stále nabývá, jako protihodnota šlechtěnců na neonové chlévy - kam až RT chce zajít? vždyť pro začínající hráče to musí být, tyto akce, jedno velké zklamání. Já mám teď stále méně času na farmu, už jsem odstavila i téměř všechny vedlejší farmy a dost mne přestává bavit i to, co obcházím. Akci jsem nedělala ani nepamatuju a stále jen sázím a sklízím expertní rostliny a stále to v úkolech neubývá. Asi syndrom vyhoření či co, ale fakt mne farma baví čím dál tím méně. Kde jsou ty časy začátků, kdy jsme se na každou akci tak těšili. Nebyly tak časté a o to byly vzácnější a i když neměl RT takové tržby, tak šla farma stále dopředu a teď už chtějí fakt z farmy jen dolovat a akce jsou nuda a šeď již okoukaného, chjooo, co dál?
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - protihodnota se minule dodávala stejná. Kuk tady
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. burds

    burds Titán fóra

    Tak já jako normální člověk myslela že baha sazenička baha stromy,obyčejná sazenička obyčejné stromy.No nic se neděje tak se dávají jen obyčejné.Ale i těch baha stromů by se člověk rád zbavil.Některých je skutečně hodně.
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Skali, tak už minule to bylo přehnané a ještě i minule byly stížnosti, že nejdou baha stromy a už je to zas :eek:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - bohužel. Ale třeba se dočkáme i čistky lišty na Baha. V každém případě budeme nespokojenost a připomínky hráčů opět reportovat ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    3 nejdražší (a nejvzácnější) stromy mám riskovat za jeden co si mohu koupit za krejcary? Só na palicu ?
    EDIT:
    Hlavně su pabl.b já. Dal jsem 2+2 a mám další Mirabelku xxl a Cukrový javor xxl -což považuji za obzvlášť sviňárnu. Na Baha to samo,xxl Salaka a Pithaja !!!!
    11 let starý javor a pithaju ?!!!! :mad:
     
    Naposledy upraveno: 23/6/18
  18. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ten vláček je neskutečný 25 zlatých sazeniček a novinka žádná evoku57 souhlasím s tebou
     
    anvan tohle ocenil(a).
  19. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    tentokrát slabota z 50ti mixu ani jeden tisovec Montezumův ani jidášův strom - z balíčku farma + baha - jen ty novinky co musí...
    lišta na baha přeplněná a nejde jí mixovat do vlaku :wuerg: no měním dál i když je to otrava co jezdí zpět pořád dokola snad novinka dorazí:oops:
     
    herda21, Honzulka05 a babicka72 tohle ocenili.
  20. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Daniela - a jaké žádáš sazeničky? Ptám se kvůli sobě. Zatím si nechávám vozit jen ty nejdražší, ale nemám toho na posílání zase tolik, tak přemýšlím že bych přesedlala na ty levnější ať jich mám víc. Ale nevím jak velký rozdíl v šancích u nich je. Kdyby ti to ale nepadalo ani z těch nejdražších, určo bych se na to vybodla a šla do těch levných.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).