Podivuhodné stromy Farma, Baha a Měsíční svět / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj upland2008,
    míšek tisu je plod stromu tis, který se sal získat ve Strombole a nebo v akci Farmářský expres
     
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    kaolin..mas pravdu ja som nedockava bola ,,nahadzala som to tam,,ale dnes sa mi to vratilo vsetko...tak vdaka:p a na sadenicky este cakam..
     
    evainfo, Honzulka05 a -Kuteno- tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, je to tak, jak píše kaolín11. Tyto úkoly se objevily nedopatřením v družstvu a někteří hráči je začali plnit. Poté byly úkoly z družstva staženy, a teď byly navráceny v tom samém stavu - tedy dodávky zůstaly splněné - dodané zboží se nevracelo do inventáře. Odměny hráči, kteří tenkrát úkoly plnili, obdrželi už tehdy.
    Kuk tady
    Edit: Ale pro jistotu můžeš kontaktovat herní podporu - mohou to prověřit ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/4/18
    hruštinka69, -Kuteno- a ezzra tohle ocenili.
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Zasadil som tých 6 tajných z úloh a prikúpil som 5 sadeníc z úloh sa mi urodili mirabelka xl,pomaranč xxl,jedľa xxl,mandľovník xxl,vŕba rakytová xxl a s kúpených vŕba rakytová xxl,2 x breza previsnutá,smrekovec opadavý a orechovník pekanový.Na Baha tak isto tam sa mi urodili samé lištovky.Tam mi chýba naďalej blahočet chilský ten bude Achillova päta ale ako sa hovorí nádej zomiera posledná.
     
  5. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    koupila jsem dvě sazeničky a je z nich ambroň xl a xxl
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak u mna novinka ziadna..20ks baha+6ks z ulohy a 20ks farma+6ks z ulohy..ziadne teatro...no co uz zijeme dalej aj bez noviniek,,,ved oni pridu...

    drzim vam vsetkym palecky ,,nech sa vam zadari:p;)
     
  7. baguna

    baguna Pisálek fóra

    Koupila jsem dvě sazenice a ambroň nikde. Ale aspoň ořechovec, ač ambroň bych si přála asi víc. :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Krásné ráno,koupila jsem 9 TS na baha +6 z úkolu a ani tříska z novinky. Na farmu taky tak jen jsem ještě nezasadila,očekávám to samé ,novinka by byla překvapením:)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Super ze 6 sazenic co byly v novejch úkolech přišly:Eugenie,Hřebíčkovec XXL,Cicimek XL,Kiwi XXL,Salaka XL a Voskovník XL:)
    Sazenice na farmu pořídím o něco později,protože ambroň na našem trhu je momentálně za 122 litrů a to ještě jenom jedna nabídka! Však ono se to po TS určitě uklidní!o_O
     
    GordonSargent a DANKA722 tohle ocenili.
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Soupla jsem vcera na plochu neco z pyzamove party a neco z komfortni zony: na Baha salaky ve vsech upravach, ovsem na farme se stalo neco neuveritelneho, protoze se objevila pani Colombova a navic slavnostne vyfiknuta o_O:D
    [​IMG]
     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    TAK to je super, v nových sazeničkách je strom Ambroň XL a XXL, j a já nemám ještě ani ten obyčejný, pro mně to nemá cenu kupovat, když jí stejně nedostanu, jako vždy, žádná novinka se u mně nikdy nekonala, kdo dostal novinku, tomu veliká gratulace, my ostatní máme smolíka.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fany2020 Stromky v TS jsou se zakladem.
     
    fany2020 a zahradnice4 tohle ocenili.
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] bola tam fešanda, v TS z haly:p
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som ešte 8 tajných kúpil na Baharamu a vyrašili mi Eugénia jednokvetá aj blahočet chilský tak už mám všetky stromy.Som spokojný,lebo v akciách dostávam samé lištovky.
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kuteno, kocourku můj, vidíš sám, že cesta nedám nekoupím nikam nevede, koupil a jsi spokojený;) já jsem taky koupila a něco vyzvedla i z družstva. Pečlivě jsem sazenice od sebe oddělila, abych viděla, co nadělilo družstvo a co PSC:)
     
    babako, DANKA722 a -Kuteno- tohle ocenili.
  16. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,tak já nevím,ale pozoruji,že ty stromy,které jdou získat naposledy tak padají nejvíc,protože u mě padaly jen samé mirabelky,salaky,no a mezi ně jako bonus se přimíchaly jabloně,břízy a cicimek>:(Moje chyba,neměla jsem kupovat,bože já jsem se nepoučila asi z minula.:sleepy::cry:Přeji,ať to vám padá lépe;)
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    co víc si přát, paní Colombová se dostavila, aby zkontrolovala své dcery, jestli se o ně dobře starám... to ostatní je jen roští:)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/4/18
  18. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    jelikož musím mít vše ,tak z balíčků po 3 novinkách ,takže úkoly jsou před úplným zakončením.Jediné,co kupuji je míšek tisu,ten mi nějak utekl,ale na mém trhu je míšku dostatek (20000 kr.)ambroň mi to pokryje,toho mám v řádu stovek
     
    evainfo, matlafous123 a DANKA722 tohle ocenili.
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    GordonSargent -netopierik môj čo si to odokryla aké šunty?Ešte ťa neprestali svrbiť pazúriky?Ja som teraz prekročil limit.Musím si fl nechať aj na budúce.Však to poznáš kto šetrí ma za tri;);).
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    ze 2 sazenic popelka nemám ještě ambroň ale získal jsem 2x vrba jíva XXL