Podivuhodné stromy Farma, Baha a Měsíční svět / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj betyswan
    A proč jsi nekoupil(a) ten balíček za 199 florenů (s jistotou jedné novinky) a riskoval(a) nákup 90 sazeniček bez záruky za 450 florenů?
     
  2. betyswan

    betyswan Pisálek fóra

    Protože je strom i v nabídce sazenic za 5 florenů. I hráči co si nekoupí balíček za 199 by měli mít šanci strom získat. Pokud je ještě k tomu tento strom v této nabídce uveden. Promiň, ale pokud nepadne z 90 sazenic ani jeden strom, tak je někde problém. 60 sazenic bylo koupeno včera a dnes dalších 30. Celkem 90. A nic.
     
    -Jara05-, mituli a marketka47 tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já už pár roků nekupuju nic, škoda florenů. Ona ta novinka doputuje v nějakých tajemnicích na mou farmu. Družstvo neřeším, mám to jen do sbírky v liště (na pěstovacích plochách už není místo), abych měla všechno...
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    20 baha + 20 farma.Z toho 1+2 novinky.Takže splněno!8)
    Vypečené balíčky jsem nikdy nepořizoval.Prostě někdy to výjde a když náhodou ne,stejně nakonec stromky odněkud přistanou!
     
  5. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Tak to máte štěstí,mě ještě z těch vyhranejch beden nic takového nepřistálo.Většinou to sou samé šunty.
     
    Prepperka, -Jara05- a michalka59 tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    mitulko, při příštím O&D napiš, co ti chybí. Co mám, to dám. nebudu to skladovat, když to jinde pomůže.
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jedli bělokorou lze získat i ze sazeniček, které si hráč může zakoupit za 5 florenů. Je však potřeba mít štěstí. Pokud máš zájem o novinku, tak doporučuji stejně jako kolega raději pořídit balíček, ve kterém je alespoň 1 kus jistý. Chápu, že to člověka svádí k tomu raději zakoupit více sazenic místo balíčku, ale z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že z hlediska zisku novinek se to většinou spíše nevyplácí.