Podivuhodné stromy Farma, Baha a Měsíční svět / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) tak z každého 20 sazeniček ale na ně zapomněla, tak až večer se ukázaly obě novinky a to jsem dlouho váhala :p
     
  2. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Díky RT,
    zase nový krám na farmu s neplnitelným úkolem. Udělelejte ještě na farmě a Baha sad, ať to má cenu a přestańte všechno dělat jen pro váš zisk. Hraji farmu už skoro od začátku, ale to, co na nás valíte posední rok, je neúnosné. Není to už o zábavě pro hráče, ale o vašich ziscích. Vím, že nemusím nic kupovat, nakonec ani hrát. Ale po tak dlouhé době je mi líto toho nechat a neplnit soutěže.
    Ať se všem hráčům daří získat to, co si přejí.
     
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, souhlasím s výše napsaným. Dříve byla novinka v tajemnu objednou nebo až na potřetí. Ono jak klesá počet aktivních (platících) hráčů, tak nezbývá kvůli udržení zisku dávat novinky pokaždé a vymýšlet nové a nové balíčky za "výhodnou cenu". Úbytek hráčů je vidět i na trhu, vše se neskutečně zdražuje, protože nabídka je malá a poptávka kvůli úkolům velká. Je to vidět na produktech a na šlechtěných zvířatech ani po BB nedochází k zaplnění trhu, natož koupit nejvyššího šlechtěnce. Kdysi bylo vidět kolik je v daný moment aktivních hráčů, ale z nějakého důvodu tato informace byla stažena, teď bysme se možná divili jaký úbytek hráčů nastal.


    Někdy mám záchvat že tajemno koupím, ale nyní mě nic neláká.

    Hezkou hru všem ...
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    zdravím všechny tajné sazeničky už tady nějak dlouho nebily ale je dobré že jsou na farmu i na BAHA já si asi koupím 1 na farmu a 1 na BAHA mám 22 florenů tak to pak budu mít 12 florenů tak doufám že se vydaří novinka

    Přeji všem hodně štěstí na nové stromy
     
  5. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    :sleepy: Tak zlatolist je TS naposled a já mám na farmě pouze jeden jediný, který se vyklubal cca před 14 dni:oops:. Neustále samé novinky, už to ani nestíhám sledovat.
     
    Honzulka05, hrabenka1951 a tydýtková tohle ocenili.
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Né, ambroň né. :cry: Je to jediný stromek, který má nějakou hodnotu.
     
    janajenka, Honzulka05 a tydýtková tohle ocenili.
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Chtělo by to nějaké nové plochy aby bylo stromky kam dávat.
    Nebo arboretum panelákového tipu.
    Nebo možnost se stromy udit uzené...
    :D
     
  8. konopie4456887

    konopie4456887 Zelenáč fóra

    já se těším na sazenice chtěla bych ambroň nebo nějaký lepší strom ale blahočet ztepilý mám 2
     
  9. slootr

    slootr Baron fóra

    Hmmm, takže zlatolist naposled? To je na hlavu postavený, žádnej nemám. Ty novější mi z TS naskákaly. Hotl náhoda, no. Ale nemůžu si stěžovat. Nekupuju to, skáče mi to jen z tajemna za odměnu v akcích :) Stejně by se zlatolist hodil. Snad bude teď ze starýho tajemna v odměnách padat častěji. Cha cha!
     
  10. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Jak já bych to jenom ... no hele, dřívávějc když se objevila v tajemných novinka, jednou za čas, tak jsem i chlup pustila, Paypalem korunky zaplatila, floreny nakoupila a sazenice pořídila. Teď se nenamáhám ani se podívat, kolik mám florenů. Asi žádný a je mi to jedno. Důvod je velmi prostý: novinek je tolik, že přestaly být zajímavé nebo překvapující a je mi u toho, u ramene, jestli je na farmě mít budu, nebo ne. A invetsovat do toho reálný korunky? Tůůůůdle, radši si zmrzlinu koupím. Důvod je velmi prostý: za 14 dní se ona novinka objeví v nějaký klikačce, pěstovačce nebo úkolu.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  11. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, já jsem teda vyzobala nové TS z nových úkolů v družstvu, bylo tam 6 z baha, 6 z farmy a 3 červenky, tak jsem to urychlila a na farmě se vyklubala ambroň xxl, oranžový čáp a dál již vše skončilo v liště, přeji příjemný víkend
     
    Naposledy upraveno: 20/4/18
  12. baguna

    baguna Pisálek fóra

    Ambroň tedy vidím jen Xl a XXl, stejně je nemám na co dát... :sleepy:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. holubova69

    holubova69 Pisálek fóra

    v novych ukolech v družstvu pyžamova party jsem už měla dpplněne věci aniž bych je doplnila
     
    goldedawn a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    baguna - ahoj, v TS je i se základem,
     
    baguna a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. holubova69

    holubova69 Pisálek fóra

    a nedostala jsem tudiž ani odměny
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. baguna

    baguna Pisálek fóra

    davidson00 - ach tááák děkuji :)
     
    Naposledy upraveno: 20/4/18
    davidson00 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, pokud máš nějaké nesrovnalosti ve hře, obrať se na herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    Mám to samé . Bude to asi problém u více hráčů.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já bych řek,že to jsou ty předčasně dané úkoly do hry.Už to nějakej ten pátek bude, co se na chvíli oběvily v družstvu a někteří nedočkavci je tehdy plnily!o_O
     
  20. upland2008

    upland2008 Zelenáč fóra

    Zdravím vás.

    Strom Míšek tisu je strom který má vypadnout z tajemných stromů a nebo jde někde sehnat?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).