Podivuhodné stromy Farma, Baha a Měsíční svět / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Koupeno 10 a 10 no a na baha novinka nic ale na farmě padla :) :p

    [​IMG]
     
  2. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    já nemám na jakékoliv tajemno štěstí, tak jsem tentokrát koupil balíčky. A kromě jistoty mi vypadl ještě jeden zakřivený na farmě
    a na baha dva blahovičníky oloupané, ty jsem také neměl. Jinak spousta borovic Eliotových a Ravenal, na farmě první Tulský strom.
    Celkově spokojenost. :p Farmaření zdar! kája53
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Farma: tulský strom (můj druhý)
    Baha: láhve XXL, opičák XXL a bombax (bomba jupííí):D
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na farmě 2x novinka,na bahamce 1x! A hlavně konečně Juka XXL!8)
     
  5. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    štěstí se unavilo a mám obě novinky a z minula novinku na baha
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    V noci jsem odtajnila 5 kousků na farmě a mám novinku,na bahamce až ráno a mám prd ...v noci je menší fronta na novinky,dostane se na každého :D
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Novinky na farmě
    toto jsou za 199,ostatních 30 obyčejné stromy(jcukrový,olivy,buď obyč. nebo xl,směska stromů,kterých mám hafo
     
    kája53 tohle ocenil(a).
  8. 007lala

    007lala Pilný autor

    Uškudlila jsem nějaké floreny, tak jsem je po hoodně dlouhé době roztočila za balíček. Na Baha kromě jedné jistoty i další tři!! bombaxy a tři blahovičníky oloupané - tomu říkám klika!. Na Farmě jedna novinka, dva tulské a tři dřezovce, tak vlastně taky celkem spoko. ;)
     
    sovicka64, dasa1143 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já utrácet nebudu. Chtěla jsem utratit za zlevněné pomocníky, nestihla jsem. Za podivuhodnosti neutrácím už hodně dlouho a chybí mi jen ty dva současné nové stromy a plch. Ale toho mám na dárkové farmě, přepošlu si ho při O&D. Ale než bude O&D, určitě se vyklube z nějaké výherní akční tajemnice, jako všechno ostatní.
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Po delší době jsem vzala oba balíčky na jistotu.
    Farma: 1+2 zakřivené stromy, 5 topolů bílých, 4 dřezovce, 2 tulské stromy.
    Baha: 1 bombax, 1 oloupaný blahovičník, 5 ravenal, 3 láhevníky, 3 Elliotovy borovice, 5 poutérií.
    K tomu nějaké XXL stromy, které jsem neměla, takže tentokrát spokojenost.
    Zase si dám párkrát pauzu, pak většinou získám všechny novinky zpětně.
     
  11. Michaelapolacka

    Michaelapolacka Pisálek fóra

    Může mi někdo vysvětlit , když si zakoupím sazenici, vyklube se oliváč? Hraji 10 let, ale tohle je otřesné.
     
    jana151049, miloun a -Jiřulka- tohle ocenili.
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Nič v zlom ale čo tak pozerám tak poslednú dobu robia nové stromčeky s čoraz horším vzhľadom...



    [​IMG]
     
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    evoku57 mas pravdu , nic tam nie je co by stalo za to
    ale aj napriek tomu tam nieco nahadzem ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/5/21
    miloun, -Jara05- a kaolín11 tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Alexandra, už jsem příspěvek smazala:sleepy:, bo je na expros otevřená diskuze a přece mne to nasměrovalo sem. Tak přidám něco sem, tajemničky nejedu, šetřím
     
    miloun, -Jara05- a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  15. -Jiřulka-

    -Jiřulka- Pisálek fóra

    • Spam - citace příspěvku bez vlastního obsahu. Příště použij možnost "upravit" a dopiš do příspěvku také něco "svého". Děkuji Skali
    Michaela polacka a další. Píši málo, ale souhlasím. Slovo otřesné je ještě slabé, nechápu, proč RT tak ZATVRZELE dává podivuhodné chlívky a stromky s honosnými názvy a pak se z toho vyklube brak. Po asi 10 letech to snad mohu posoudit. Tato hra má působit radost (s trochou strategického uvažování), ale neměla by způsobovat vztek, bezmoc, nechuť, odpor. Dříve se novinky snadněji získaly. byla jen chuť do větších výkonů. Nyní, při veškeré snaze, aby se získaly odměny v podobě těch TS a TCH. tak je hráč zhnusen tím, co se z toho vyklube. Nemohu opomenout KŠ, kdy se zarputile vytáčejí tuny cukru, soli, lahviček, chrástu atd. Nebo žlutá výrobna vajec, XL stromků, žlutých a oranžových chlívků. Počty získaného mluví za vše. Řemeslné produkty, nikdy nepoužité... A to nemluvím o chybách, které se projevily se změnou na Unity. Není to řešeno, je to jako házet hrách na stěnu. Pokud budu zablokována, budu mít snadnější rozhodnutí, abych s touto hrou skončila. Občas si dopřeji nákup nějakého balíčku, ale nechápu snahu stylem "NEKOUPÍŠ, NEMÁŠ" a na řadu měsíců.
    Je mi to velmi líto, že budu muset s touto hrou skončit. Byla mi zpočátku vnucena dcerou, prý si budu bystřit mozek. Ano, tak jsem to zpočátku cítila. Nyní jsem ale mnohdy nucena hrát hříčky, které mě nebaví. Bez jejich absolvování ovšem nezískám žádnou výhru. Bylo by toho ještě mnoho, co se mi totálně nelíbí. Moje prvotní nadšení se ale mění a myslím, že nejsem sama.....

    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/5/21
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Jiřulka- zdravím, nevkládej více příspěvků za sebou (multipost). Pokud chceš něco dopsat, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Příspěvek se otevře a ty do něho můžeš dopsat, co potřebuješ.
    Děkuji

    jiř.png
     
  17. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak nakupování tajemných nesmyslů vzdávám,florenů je dost,ale už rok jsem nedostal žádnou novinku,vždy až s několika měsíčním zpožděním,takže slušně řečeno nové sazeničky nechť si soudruzi vetknou za klobouk,kupovat dva roky staré stromy nehodlám abych je pak cpal za minimální hodnotu do expresu,který navíc přijede jen jednou nebo dvakrát do roka.
     
  18. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak kupenych 10ks - 10ks a po 1 novinke sa zadarilo..aj farma aj Baha...u mna spokojnnost,,:p

    Nech sa Vam zadari co si prajete a pekny vikend;):inlove:
     
  19. 007lala

    007lala Pilný autor

    Koupeno 10+10 - zisk Slopepointský a zakřivený + 2x bombax a blahovičník oloupaný. I když na Baha novinka nebyla a bombaxů i oloupaných blahovičníků mám dost, tak jsem spokojená (ale tu smůlu a nemožnost dokončit úkol při lovení ryb s medvědem to stejně nezapomenu, milé RT :D)
     
  20. milena8111

    milena8111 Pisálek fóra

    Tak myslím, že na mojí farmě je procento úspěšnosti dlouhodobě nastavené na 0, 0nic
     
    Naposledy upraveno: 10/5/21
    vilm4 a -Jiřulka- tohle ocenili.