Podivuhodné stromy Farma, Baha a Měsíční svět / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky jsem trochu překvapená, že Expres mi nic nového vlastně nenabízí. To je u mne dost neobvyklé, protože TS nekupuji a mám vždy jen to, co je z akcí. Tzn.vše se zpožděním :) Samozřejmě, nezabije mě, když do expresu naházím nepotřebné lištovky, třeba mi na oplátku přiveze něco, čeho mám míň. Ale určitě nebudu vláček popohánět floreny.
    Mmch, s láhevníkem jsem na tom stejně, taky se mi vylíhl první před cca 3 dny.:)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ze 4 ks tajemna Dragée za odměnu mě včera oslnil 3x olivovník XXL a tulipánovník.
    Zřejmě proto, abych zítra při nových podivuhodných náhodou při nákupu moc nezdivočel.
    Mám jasno.
    :p
     
    danielka0000 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    americký topol XL a jasan XL.Ještě čekám na baha 2 ts.Moc si nefandím. A taky že jo 20-tý pomelovník a 19-tý mangrovník XXL.Bez komentáře
     
    Naposledy upraveno: 11/9/20
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak 5 + 5 TS....
    Farma = 1 x strom přání, víc nevím...
    Baha = sigillaria xxl, 2 x pouterie, 1 x láhevník a NOVINKA: Borovice Elliotova...
    Za mě spokojenost, stromek na farmu také dorazí.... (na baha mám vždy větší úspěch)
     
    danielka0000, dasa1143 a kaolín11 tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jeden na Baha, dvouslivák XXL, jeden na Farmě ořechovec hořký. Pro mě dobrý.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Koupeno 7 + 7 - a nic. Začínají mi již delší dobu chybět novinky - strom přání jsem získala jen díky sezoně, láhevník mám čerstvě jediný teď od rána, pouterie ani nevím, co je....prostě bída.
     
    -Jara05-, dasa1143 a jana151049 tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Baha: 1x borovice (ze 30 TS)
    Farma: 7 x ořechovec (neměl sem ani jeden) , 6x strom přání , novinka bohužel ne
    Na farmě bylo těch sazenic více,bo sem tam dal i ty průběžně získaný z akcí.:)
     
    -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Opět selhalo moje odhodlání nic nekupovat ,počkat až se stromky objeví v akci nebo sezoně. Ze 3+3 TS , na farmě prd,na baha mi byla k svátku darována od pana Elliota jeho borovice :D
     
  9. betyswan

    betyswan Pisálek fóra

    tak koupeno 10 sazenic na farmu, když bude novinka tak koupím i na baha.
    výsledek : novinka žádná,
    na baha kašlu, zas mne to na chvílí vyléčilo z nákupní horečky.
     
    polacka, -Jara05- a Peto121 tohle ocenili.
  10. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Koupil jsem čtyři a čtyři jako jindy a tentokrát ...nic....No pokaždé není posvícení. A koupit celý balík stromů... k tomu mě nic nedonutí. Nevadí, seženou se jindy...
     
  11. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Před odchodem na vzduch, jsem se ještě plácla přes truhlu a koupila jednu TS na farmu. Co myslíte ....mám ho tam ( topol bílý ):D
     
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Zakoupeno po 15 kouskách na Baha i na Farmu a vrhnuty na plochu všechny Podivuhodné sazenice z posledních akcí a je tam všechno co mi chybělo! Obě novinky, Strom přání a 3x Topol bílý, takže za mě za 1.
     
    evainfo, ezzra a dasa1143 tohle ocenili.
  13. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Já koupila po 10ks,100florenu pryč,1xbílý topol,už se nenachytá.Zrovna tak u výběhu,nemám ještě ani surikatu.Tak moc gratuluji.
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nic nekupuji, časem ke mě novinky zavítají sami ;)
     
    ezzra, michalka59 a dasa1143 tohle ocenili.
  15. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    tak po dlouhé době jsem koupila 5+5, a naprostý prd, asi jsem zase vyléčená z nakupování
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Jsem nepoučitelná. Americký topol a javor cukrový opravdu nepotřebuji. Nejen že nemám novinky, nemám ani starší novinky a ani ty nejstarší. Výborně.xD
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Kulina1940 - pri OaD sa mi pripomeň,pošlem surikatu.Ja nekupujem,aj tak si to ku mne cestu nájde!
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som kúpil 5+5 a to mi s nich vyrástli na farme samé xl stromy 3 wolémie,1 americký topoľ a 1 praveká jedľa.Všetky išli smer lišta a Baha tam budú až za hodinu.Viac nekúpim ani ň.No na Baha sa tiež zázrak nekonal tam mi vyrástli xxl makadémia,xl rambustan,xxl pluméria,anona a poutéria.
     
    Naposledy upraveno: 7/11/20
    evainfo a ezzra tohle ocenili.
  19. Škvoráček.Nessi

    Škvoráček.Nessi Zelenáč fóra

    Dnes jsem si koupila tajné sazeničky prvně ve větším těch 30 + jeden strom za 199 florenů na klasické farmě a prošlo to stromy mám zasazené ale na Baha nic floreny se odečetli a to dvakrát takže 398 florenů fuč a stromy nikde!!!!!! Jak je to možné do teď vše fungovalo jak má.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Škvoráček.Nessi - ahoj, zkus použít v inventáři vyhledávací okýnko :)

    guinea.png

    PS: někdy pomůže i restart hry (odhlásit a znovu se přihlásit). Pokud bys ani po restartu sazeničky nenašla, kontaktuj herní podporu.