Podivuhodné stromy Farma, Baha a Měsíční svět / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    berkaKolchoznice - můžu vědět co máte za mixér z kterého vám padají floreny? Děkuji
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lenka123 - ahoj, domnívám se, že jde o některý z těchto mixérů (klik)
     
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Lenka 123 - přesně jak napsala Skali,jedná se o střední mixér ... starý se porouchal,musela jsem zakoupit nový ;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak jsem předpokládal,novinka na farmě se nekoná.o_O
    A s pernamentkou mi můžou vlízt na hrb!:wuerg:
     
    Pitrýsek47, -migos- a Peto121 tohle ocenili.
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Stále som nevedel,aký ,,Láhevník" to tu spomínate,tak už viem,anona! Myslel som,že som niečo prešvihol!;)
     
    GordonSargent a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  6. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    vyrostlo ale ne novinky, asi tak :p
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak z 10 TS na farmu novinka nebyla .... No co, bude ze sezóny.... ;)
     
  8. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Skali - děkuji za odpověď, to mě nenapadlo. Hezký den
     
    Skali tohle ocenil(a).
  9. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobrý den,asi se ptám trapně,ale pěstování akč. kytek se myslí i na divošce a mýtině? Omlouvám se,děkuji a zdravím.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kulina1940 - ahoj, pokud máš na mysli akční rostlinu v zítřejší akci Velká honička, tak tam se bude pěstovat pouze na hlavní louce.
     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, v těchto akcích na stromky a chlívky se mi vůbec nedaří získat novinku, a teď je zas pro změnu poslední šance na opičí pomeranč, který ještě ani nemám, tím nemůžu plnit v družstvu úkol, ve kterém jsou, a kupovat za vysoký obnos krejcarů, to se mi nevyplatí, jinak kdo jde do koupi, ať se daří nějakou novinku dostat.
     
  12. so.nj.a

    so.nj.a Pisálek fóra

    fany2020-můžu ti jeden stromek opičího pomeranče poslat,až to půjde.Ale musíš se připomenout.
     
    fany2020 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    V meste keď kliknete na ten billboard kde je obrázok tajných sadeníc sa po kliknutí naň nič nestane (nekupujem sadenice len informujem o chybe)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - ahoj, řekla bych, že to není chyba. Ve FAQ se píše, že tajemné sazeničky lze zakoupit přes : Akční časomíru, novinky a farmářský obchod.
    Kuk TADY

    PS: Bilboard s akčními nabídkami byl deaktivovaný - kuk TADY
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tajemné sazeničky?javor cukrový XXL:wuerg:tak to je terno,skoro na každém KŠ ho mám a on ještě za floreny??:sleepy:
     
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    so.nj.a psala jsem ti holuba a napsalo mi to, že tento adresát neexistuje, tak nevím, jak se potom připomenu, kvůli tomu stromk, jinak děkuji, za nabídku.
     
  17. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    já - amer.topolXL,prehist.jedle XL a 33-tý olivovník XXL.Za hodinu se dozvín co vyleze za vykopávky na baha.Takže stromové kapradí XL,mahagonovník XL a mongongo - jediný úspěch.
     
    Naposledy upraveno: 17/7/20
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak jako jo, ale vůbec nevím co..!

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ale těch peněz!
    To jo!
    Bré večír všem děcka...
    ;)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :)Jupíí na ostrovech mongongo, hřebíčkovec XXL na farmě amer.topol XXL. Koupil jsem ještě po jedné sazeničce, vyroste ráno.

    stibovam: 310 BZ, 4x přání viz stromy ve FAQ (jsou podle abecedy)
     
    Naposledy upraveno: 17/7/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak 10 TS farma: líska největší, ořechovec hořký, voskovník červený, zbytek lišta
    10 TS tropy: jabutikaba XXL, stomové kapradí XXL, dvouslivák XL a XXL, láhevník, 2x mongongo, 2 x pouterie.
    Tak dobrý, ráno ještě zkusím 2 na farmu.
    Na baha pak vaházím vše tajemné, co mám v liště...
     
    evainfo tohle ocenil(a).